НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2010 рік


На даній сторінці викладено матеріали за останній місяць. Щоб переглянути всі матеріали сайту, скористайтесь навігацією по місяцям і рокам


жовтень, 2010


Публікації

БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ ПОРТАЛ. Перший рік існування. Міфи і реальність

Сьогодні Білокуракинському порталу виповнився 1 рік!

Рівно рік тому - 26 жовтня 2009 року я створив сайт про своє рідне селище Білокуракине!

Зараз я хотів би підвести деякі підсумки роботи Білокуракинського порталу, а також розвіяти деякі міфи і чутки про свій портал, а також про самого себе як адміна цього проекту!

Почну з того, що з початку створення і до цих пір я залишаюсь єдиним автором і адміном Білокуракинського порталу. І всі матеріали на сайт додаються виключно мною. Деякі з них - відео в розділі ОНЛАЙН, декілька статей і оповідань в розділі ПУБЛІКАЦІЇ, фотографії в розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ, а також деякі новини на ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ - створені за моїм авторством і є оригінальними. Тобто, їх немає більше ніде на жодних інших сайтах. Деякі матеріали взяті з відкритих джерел і є загальнодоступними на різних сайтах.

Вже у котрий раз я хотів би сказати, що Білокуракинський портал НЕ Є КОМЕРЦІЙНИМ проектом! Більш того, він розміщений на безкоштовному хостингу системи UNET - веб-сервісі UCOZ (розміщувався на момент створення). А це означає, що сайт не має абсолютно жодних гарантій на свою подальшу роботу і взагалі існування! Також я, як адмін порталу, всупереч існуючій думці, яку мені вже неодноразово доводилося чути, не заробляю на існуванні порталу жодних грошей! Цей сайт є абсолютно безкоштовним (а для мене навіть витратним) і не приносить мені, як адміну, ніяких доходів. Для мене це лише одне з моїх захоплень, яке приносить тільки моральне задоволення.

Я не є прибічником жодної з політичних сил, що нині існують в Україні, або партій. У мене немає спонсорів або замовників будь-яких матеріалів політичної тематики. На порталі може бути опублікований матеріал представників різних політичних сил і людей з різними політичним поглядами і переконаннями.

Також я НЕ Є ФАХІВЦЕМ з WEB-дизайну, і все роблю як аматор-НЕпрофесіонал. Моя спеціальність не має нічого спільного ні з веб-дизайном, ні з програмуванням, ні навіть з Інтернетом. Більш того, у мене навіть немає вищої освіти (багато хто в це не вірить!!!), і тому в роботі сайту можуть бути деякі недоліки і проблеми з правильним відображенням інформації.

Веб-сервіс UCOZ - це конструктор сайтів і є загальнодоступним і безкоштовним для всіх користувачів, і кожен бажаючий, навіть без глибоких знань по створенню сайтів (веб-дизайну і веб-програмування) може створити свій власний сайт і наповнити його власною інформацією.

Рік тому - я це і зробив.

А ідея створення сайту про селище Білокуракине у мене виникла практично відразу, як тільки в мене з'явився Інтернет. Але коли я почав шукати інформацію про селище Білокуракине, то наткнувся на один сайт, який вже на той момент називався «Белокуракинский сайт». Адреса цього сайту була така: http://belokurakino.at.ua/. І хоч інформації про Білокуракине на цьому сайті було небагато, але його адмін все одно ясно давав зрозуміти, що сам він із селища Білокуракине, і, відповідно, сайт також «Белокуракинский». Яким же було моє здивування, коли я побачив посилання на цей «Белокуракинский сайт» навіть на Вікіпедії!!! Причому там вказувалося, що саме цей сайт є «офіційним». Я, природно, зацікавився, хто ж є автором і адміном цього Білокуракинського сайту. І, через деякий час, адмін цього сайту з'явився сам! Він сам скинув мені посилання на свій сайт, запрошуючи його відвідати. Спочатку я навіть хотів було співпрацювати з ним, додавати матеріали: статті, відео, фото, які на той момент у мене вже накопичилися в достатній кількості. І навіть додав декілька матеріалів. Але через деякий час я переконався, що цього робити не варто. На цьому так званому «Белокуракинском сайте» стала з'являтися реклама, причому така, яку не можна було закрити. При спробах закрити спливаючий банер, відкривалося нове вікно з новою рекламою (є і така технологія в інтернеті теж). Мало того, що реклама була явно нав'язливою, так ще і вміст її був таким, що НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ (м'яко кажучи) для перегляду людям молодше 18 років!!! І після цього я зрозумів, що моя співпраця з таким сайтом швидко закінчиться. Спочатку я спробував переконати адміна, аби він прибрав таку рекламу – оскільки його можуть просто не правильно зрозуміти. Тим паче, що використовувалася назва сайту зі згадкою селища Білокуракине. А це вже дуже зіпсована репутація! Буквально через декілька днів я вирішив створити свій власний сайт про Білокуракине. Але оскільки назва «Белокуракинский сайт» вже була зайнята, і при цьому досить розкручена і популярна у всіх пошукових системах, то мені довелося давати іншу назву - «Білокуракинський портал» - начеб як і по-інакшому, і солідніше. При цьому я зрозумів, що доведеться робити сайт українською мовою, оскільки російські назви з використанням слова «Белокуракино» вже міцно закріпилися у всьому Інтернеті ще до створення Білокуракинського порталу.

І ось, таким чином, після деяких роздумів, я зареєстрував нове ім'я на хостингу Ucoz.ua: http://bilokurakyne.at.ua/, і дав назву «Білокуракинський інформаційно-розважальний портал». З 26 жовтня 2009 року Білокуракинський портал почав своє існування.

Пройшов перший рік. Мені не раз доводилося чути думки щодо Білокуракинського порталу, інколи навіть від людей, які не мають а-ні найменшої уяви про те, хто є адміном даного сайту. Думки були різні – і позитивні, і негативні. Але вже через три місяці роботи свого сайту я зрозумів, що він став досить популярним в Білокуракине. На нього періодично заходять, дивляться інформацію, відео, статті...

Інколи мені докоряють в тому, що я зробив сайт якось неправильно, не по правилах веб-дизайну, неграмотно і незручно для користувачів. Крім того, я наповнив його такою інформацією, яка не має нічого спільного з Білокуракинським районом і білокуракинцями. На що я відповім, що я не є професіоналом веб-дизайну і Білокуракинський портал зроблений мною як звичайний любительський сайт. Якщо комусь щось не подобається в його оформленні або наповненні, то кожен може зробити свій сайт (на тому ж Ucoz або іншому хостингу) і більше не заходити на Білокуракинський портал, аби не псувати собі нерви і настрій.

Мова Білокуракинського порталу українська, але з урахуванням того, що жителі Білокуракинщини, як і більшість жителів Луганської області, також користуються російською мовою, а багато хто вважають її своєю другою рідною мовою, деякі матеріали додаються також і російською мовою. Сайт Білокуракинський портал є двомовним і ніхто не може вказувати мені, що і якою мовою мені писати і додавати!

На даний момент Білокуракинський портал є унікальним ресурсом про селище Білокуракине і подібних ресурсів на просторах Інтернету просто НЕ ІСНУЄ!

Є, звичайно, офіційний сайт Білокуракинської районної державної адміністрації: http://bk.loga.gov.ua/, але цей інтернет-ресурс є державним і, відповідно, всі матеріали на нім контролюються і регламентуються. Крім того, вся інформація там подається лише одною стороною – Білокуракинською райдержадміністрацією. Ніхто інший не може там ні додати матеріал, ні якось його прокоментувати, ні висловити свою думку. На Білокуракинському порталі це все можливо. Те, що кожен бажаючий може залишити свій коментар і висловити свою думку по будь-якій темі і до будь-якого матеріалу – в цьому легко можна переконатися будь-якому відвідувачу сайту.

А тепер я хотів би звернути увагу користувачів на матеріали, які були додані на Білокуракинський портал за рік його існування. А таких не так вже і мало. Є що переглянути, що почитати, що пригадати і над чим задуматися.

Дійсно, за рік на Білокуракинський портал було додано більше 220 відеороликів загальною тривалістю більш 30-и годин. За моїми особистими спостереженнями - на сайті YouTube.com, куди і заливається основна частина відеороликів - більшої кількості немає ні в одного сільського району України. Для України ЦЕ РЕКОРД!!!

Також на Білокуракинський портал було додано більш 70-и публікацій, більш 80-и новин, що мають безпосереднє відношення до селища Білокуракине і жителів Білокуракинщини.

Звичайно, це небагато, але навіть ця крихта, яку мені вдалося зібрати протягом одного року життя селища, а також матеріалів з Інтернету, представляє інтерес для багатьох як нинішніх, так і колишніх білокуракинців, які на даний момент знаходяться за межами своєї малої батьківщини.

Є, правда, недолік інформації про минуле Білокуракинщини, про радянський період Білокуракинського району, про видатні особистості, про економічний і соціальний розвиток Білокуракинщини і тому подібне. Але і ця інформація, можливо, з часом буде додана на Білокуракинський портал.

При створенні сайту я поставив за мету зробити його не лише інформаційним, але і розважальним, про що говорить і сама назва: "Білокуракинський інформаційно-розважальний портал". Тому на сайті був створений розділ меню, де можна також БЕЗКОШТОВНО СКАЧАТИ або ПЕРЕГЛЯНУТИ ОНЛАЙН ФІЛЬМИ, КЛІПИ. Їх не так багато, як на інших розважальних сайтах, але зазвичай всі кіно-новинки, а також багато популярних кліпів регулярно додаються на сайт. Всі посилання на скачування медіа-ресурсів беруться з відкритих джерел (інших сайтів) і НЕ є власністю самого порталу. Надалі кількість фільмів і кліпів лише збільшуватиметься, і кожен користувач зможе знайти у нас відео на свій смак.

Також у нас на порталі є розділ "РЕФЕРАТИ", зайшовши на який, можна скористатися пошуком будь-яких рефератів, курсових, дипломних і ін. робіт на одній з найбільших в рунеті "Глобальній мережі рефератів".

На Білокуракинщині є дуже багато талановитих творчих людей, серед яких є поети і письменники. Саме для таких людей і створений розділ "Творчість земляків", в якій зібрані поетичні твори різних авторів. Матеріали в даному розділі постійно поповнюються, і будь-хто бажаючий, який хоче і вміє писати вірші або просто любить займатися творчістю, може додавати сюди свої матеріали (за допомогою адміну).

У розділі "Фотогалерея" на даний момент додано трохи більше 100 фотографій. Це небагато, але надалі планується збільшити наповнюваність даного розділу, тим паче, що в Білокуракине є що показати і на що поглянути!

У розділі "Дошка оголошень" кожен бажаючий може абсолютно БЕЗКОШТОВНО додати своє оголошення або рекламу. На даний момент НЕМАЄ жодних обмежень по додаванню рекламних матеріалів в даний розділ.

У розділі "Гостьова книга" всі відвідувачі Білокуракинського порталу можуть залишати свої побажання і повідомлення, які стосуються наповнення самого порталу (для адміна), а також залишати повідомлення для інших гостей і користувачів.

Якщо ж хтось хоче залишити персональне повідомлення адміністрації порталу, то можна скористатися розділом меню "Зворотній зв'язок" і відправити лист адміну. Такий лист зможе прочитати лише адмін сайту.

Також якщо є які-небудь думки, побажання, повідомлення з приводу роботи самого Білокуракинського порталу, то можна користуватися безпосередньо "Білокуракинським форумом" - розділ "ФОРУМ". На форумі будь-хто бажаючий може залишити повідомлення в темі, що цікавить, а також може реєструватися і створювати самостійно будь-які теми для загального обговорення і перегляду.

І на закінчення хотів би сказати, що на даний момент, після першого року існування Білокуракинського порталу, його відвідуваність складає близько 300 осіб на добу. Інколи трохи більше, інколи ледь менше. Звичайно, нам далеко ще до найпопулярніших ресурсів Інтернету, але серед сайтів в категорії МІСТА і РЕГІОНИ ми маємо досить-таки непоганий результат, який з кожним днем стає все кращим!

Адмін Білокуракинського порталу, 26.10.2010 року

Білокуракинський портал

Адмін сайту Білокуракинський портал, Білокуракине, Белокуракинский портал, 26 жовтня 2010 року, архів сайту, білокуракинського порталу<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. Канал UA: Донбас (колишній телеканал ЛОТ - Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

Відео в цьому місяці відсутні

програма події, телеканал ЛОТ, всі випуски за жовтень місяць 2010 року, Луганське обласне телебачення, канал UA:Донбас, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський портал, сайт, відео, видео, новини, програма, юрий ромасюк, елена зверхановская, олена зверхановська, юрій ромасюк, про Білокуракине, репортер, последние новости, за грудень, жовтень 2010 року, события


Перейти на повний архів програми Події. UA:Донбас (ЛОТ) за 2010 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

На даний час архів газети "Життя Білокуракинщини" за 2010 рік відсутній


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

Випуск газети "Білокуракинський портал" призупинено!


Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" в форматі PDF >>


Білокуракинський анекдот