НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2016 рік


листопад, 2016


<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Публікації

ПРО НАРКОТИКИ ТА ПІДРОБКУ ДОКУМЕНТІВ, ПРО РАЙЛІКАРНЮ ТА ВІЙСЬККОМАТ

Кажуть, що після лікаря Матюхіна, якого звинуватили в торгівлі наркотиками в районній лікарні, швиденько на лікарняний «злиняв» і сам головний лікар Данилко О.М. (який, до речі, раніше був відповідальний якраз за онкологію). Подейкують, що він тихенько сприснув з рідної лікарні і прикинувся хворим, взявши лікарняний і відправився в кардіологію обласної лікарні в м.Лисичанськ. На скільки це правда, важко сказати, бо, як показує життя, зараз вірити нікому не можна. До речі, колись так само робив і колишній головний лікар Медін О.О., який також при кожній кримінальній ситуації або перевірці райлікарні, примудрявся відразу захворіти і брав лікарняний.

А ще в добавок до справи з наркотиками виявилось, що до лікарів районної лікарні мають претензії деякі призовники, колишні військовослужбовці та працівники військкомату. Варто нагадати жителям Білокуракинщини, що в Білокуракинській районній лікарні і до сьогодні немає деяких лікарів. А є закон про військово-лікарську експертизу та порядок створення ВЛК (військово-лікарської комісії) при районному військкоматі, де обов'язковими вимогами є наявність лікарів визначених профілів, зокрема лікаря-офтальмолога (який відсутній у лікарні). А якщо взяти період з травня 2014 року по жовтень 2016 рік, то під час різних хвиль мобілізації або призову на строкову військову службу в районій лікарні були відсутні різні лікарі, зокрема, дерматовенеролог, психіатр, окуліст та стоматолог. І це не кажучи вже про обов'язкову вимогу, щоб у ВЛК був хоча б один лікар-спеціаліст військового профілю.

І ось нещодавно один із колишніх працівників райвійськкомату звернувся в Білокуракинську районну лікарню надати йому роз'яснення та відповідь щодо законності утворення військово-лікарської комісії при районному військкоматі та правильність оформлення картки медичного огляду при працевлаштуванні на роботу до Білокуракинсько-Троїцького ОРВК. Бо, як виявилось, працівник влаштовувався на роботу за направленням районного центру зайнятості на цивільну посаду звичайного «діловода», а через деякий час його без відома і попередження зробили солдатом, поставивши перед фактом, що він є вже військовим. І хоча раніше цей працівник не проходив службу в армії і за станом здоров’я був визнаний не придатним до військової служби в армії, але раптом ВЛК, утворена за наказом голови райдержадміністрації, визнала його абсолютно здоровим і придатним до військової служби.

Коли ж сам працівник почав розбиратись із ситуацією і затребував копії документів, то виявилось, що сама картка медичного огляду працівника є не просто карткою медогляду, а ще й має висновок військово-лікарської комісії про придатність до військової служби. Таким чином, працівники військкомату за фактичною змовою з лікарями районної лікарні підробили документи, зробивши із звичайного працівника, якого приймали на посаду «діловода», солдата-стрільця. Бо, як виявилось потім, сам працівник проходив огляд лише в трьох лікарів – стоматолога, ЛОРа та невропатолога. Інші лікарі – терапевт, хірург, офтальмолог, дерматовенеролог, психіатр – були взагалі відсутні на місці в лікарні, і, відповідно, огляд в них він не проходив. Хоча за лікаря-офтальмолога, звісно, розписалась медсестра. Так само розписались медсестри замість дерматовенеролога та психіатра. А от замість лікаря невропатолога Звонок С.В. чомусь приймав колишній лікар-невропатолог Крамар В.І., який, як потім виявилось, взагалі не мав права приймати пацієнтів, бо на той час вже знаходився на заслуженому відпочинку, тобто, на пенсії. Хоча, як подейкують, у лікарів районної лікарні є така практика, як викликати колишніх лікарів на роботу для заміни тих лікарів, які є у відпустці або на лікарняному (звісно, не за безплатно). Хоча це є абсолютно незаконно і за такі «заміни» вже запросто можна притягнути до кримінальної відповідальності.

Крім того, що даним працівником були пройдені не всі лікарі (їх просто не було в лікарні), також не було відмітки про флюорографічне обстеження, без якого, як відомо, жоден лікар, а тим більше лікар-терапевт (Гнатенко В.В.), не має права навіть ставити в картці медогляду свого підпису і визначати стан здоров’я пацієнта. Так само, як не має права цього робити голова ВЛК, який, до речі, поставив свій підпис і як лікар-хірург (Доля Ю.І.) так і написав свій висновок про придатність до військової служби.

Цей висновок, як виявилось, був повним сюрпризом для самого працівника, який влаштовувався на роботу на звичайну цивільну посаду «діловода» і не мав наміру влаштовуватись до ОРВК як військовослужбовець. Більш того, при працевлаштуванні сам майор Острогляд В.В. (який нині є воєнкомом) запевнив його, що за станом здоров’я він не може прийматись як військовослужбовець.

В самій картці медичного огляду також мав би стояти підпис обстежуваного (тобто, того, хто влаштовувався на роботу), але замість цього там розписались невідомі, скоріше за все працівники військкомату, підробивши підпис обстежуваного.

У райвійськкоматі зробили так, що, використовуючи фіктивний висновок незаконно-створеної ВЛК, підробивши підписи, підробивши сам Контракт про прийняття на роботу, ввели в оману самого працівника. Сам Контракт заповнювався працівником в одному екземплярі, при цьому він лише вписав свої дані, тобто П.І.Б. ідентифікаційний код, адресу, паспортні дані. І все! Ні посада, ні строк укладення Контракту не вказувався. Ці дані, за словами тодішнього воєнкома Ніколайчука Г.О., мали дописати у відділі кадрів пізніше. Вже на іншому листку Контракту ставився підпис обох сторін, що укладали Контракт – працівник та Луганський обласний військкомат в особі воєнкома Полулященко Ю.Е. Потім вже в самому військкоматі переробили перший аркуш Контракту і дописали в ньому необхідні дані – посаду «стрілець взводу охорони» (замість «діловода») та строк дії Контракту – «до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію». Для тих, хто не знає, поясню, що «Особливий період» може бути припинений лише за наказом президента України. І зрозуміло, що поки в Україні йде війна, цей особливий період буде тривати й надалі, до повного закінчення бойових дій. Коли ця війна закінчиться – невідомо. Вона може тривати ще не один рік. Відповідно, і особливий період буде тривати так само – безкінечно. А це означає, що Контракт, який заключний на «Особливий період» по суті не має кінцевого строку, а ті, хто його підписали, фактично по-життєво мають продовжувати службу в армії.

При всьому цьому Контракт заповнювався лише в одному екземплярі, який був забраний працівниками відділу кадрів райвійськкомату. Другий екземпляр Контракту навіть на вимогу працівника йому не було надано. Скоріше за все, це було зроблено спеціально, щоб він не знав про підміну першого аркушу Контракту. Сам працівник був переконаний, що підписує Трудовий контракт, бо оформлення Трудової книжки не було. На момент його працевлаштування у військкомат там не було навіть юриста, тому проконсультуватись щодо правильності та законності укладення такого Контракту не було у кого. У відділі кадрів на всі запитання відповідали просто: «Ми нічого не знаємо, всі запитання до воєнкома!»

А воєнкома Ніколайчука, при якому і відбулось прийняття на роботу, пізніше спіймали на хабарі і звільнили із займаної посади. Замість Ніколайчука деякий час почергово виконували обов’язки воєнкома то капітан Кострицький, то майор Острогляд. Потім остаточно було призначено воєнкомом Острогляда В.В.

Але навіть при зміні воєнкома, порядку у районному військкоматі так і не було наведено. Кожна хвиля мобілізації була проведена із порушенням законодавства України, а фактично була незаконною. Бо всі, хто проходив медогляд за направленням військкомату в Білокуракинській районній лікарні, так само проходили його із порушеннями – за відсутності деяких обов’язкових лікарів і без будь-яких додаткових обстежень. Подейкують, що між військкоматом (в особі воєнкома звісно) та керівництвом районної лікарні (за вказівкою голови райдержадміністрації) існує домовленість щодо визнання всіх, хто направляється на медогляд, придатними до військової служби (крім, хіба що, явних інвалідів та післяопераційних хворих). Бо є вказівка «згори» набрати в українську армію якомога більше контрактників (раніше це стосувалось мобілізованих). І неважливо, чи ти хворий, чи маєш якісь проблеми зі здоров’ям. Якщо ви не обстежуєтесь і не лікуєтесь (а на це треба гроші) то значить, що ви здоровий!

І зараз ще існує практика, коли на медогляд до лікарні приходить призовник, якого супроводжує працівник районного військкомату (зазвичай, якийсь солдат), що «караулить» такого призовника і слідкує, щоб він нікуди не втік під час медогляду. А раніше, під час мобілізації, було навіть так, що медогляд замість призовників чи потенційно мобілізованих проходили самі працівники військкомату, просто надаючи картку медогляду лікарям, щоб ті, навіть не дивлячись на пацієнтів, ставили свої підписи та висновки в картці медогляду військовозобов’язаного. А самого військовозобов’язаного лише ставили перед фактом, що він вже пройшов медогляд у всіх лікарів і визнаний абсолютно здоровим!..

Тобто, можна зробити висновок: або відкупляйся від лікарів, або від військкомату, тобто, дай хабара. А якщо в тебе немає грошей, то скоріше за все ти є здоровий і будеш автоматично визнаний придатним до військової служби. Більш того, якщо ти раптом повірив в розповіді військових і навіть добровільно погодився на контракту службу в армії і захмарну зарплату – то тебе обов’язково обдурять! Тим більше в нашому районному військкоматі або районній лікарні.

І не дарма ж цікавляться прокуратура та СБУ то районною адміністрацією, то районною лікарнею, то районним військкоматом. Нажаль, до кінця справи не доводять. А вже давно треба було б…

Глас Народу

військкомат, підробка документів, солдати, военком, військовий, комісаріат, лікарі, лікарня, здоров'я, матюхін, лікарня, висновок, картка медогляду, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

У БІЛОКУРАКИНСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ГРОМАДІ ПРИДБАВАЮТЬ КОМУНАЛЬНУ ТЕХНІКУ

Понад шість мільйонів гривень в Білокуракинській об'єднаній територіальній громаді витратять на закупівлю нової спецтехніки. Три машини вже в роботі, ще чотири - планують придбати до кінця поточного 2016 року. Нові керівники впевнені, що це допоможе ефективніше використовувати бюджет громади. Про це повідомляється в сюжеті телеканалу ЛОТ. Новий автогрейдер - одне з останніх придбань в Білокуракинській територіальній громаді. Він коштує більше двох мільйонів гривень. Гроші на закупівлю сучасної спецтехніки були виділені з держбюджету для розвитку інфраструктури громади.

Нова техніка буде обслуговувати всю територію громади. Це 7 сіл і селище Білокуракине. Одне з першочергових завдань - привести в порядок польові дороги між населеними пунктами. До покупки автогрейдера, всі роботи проводилися на старому тракторі, який постійно ламався. З новим придбанням цю ж роботу будуть виконувати набагато швидше. До кінця 2016 року Білокуракинська громада закупить ще чотири одиниці спецтехніки.

http://lugradar.net/

комунсервіс, комунальник, підприємство, закупила, громада, техніку, спеціальну, сірик, дзюба, 6 млн. гривень, гроші, бюджет, крадуть, територія, трактор, машини, Білокуракине, Белокуракинский портал, 25 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ПРО ПОЧАТОК ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ КАР'ЄРИ ОЛЕГА ЛЯШКО В БІЛОКУРАКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГАЗЕТІ

На одному із етерів програми Шустер-LIVE (17.11.2016) депутат Олег Ляшко признався, що почав свою журналістську діяльність із Білокуракинської районної газети (на той час - "Заповіт Ілліча"). Зараз це газета "Життя Білокуракинщини". Саме в ній Олег Ляшко (з його слів) почав друкуватись в пресі. Тепер зрозуміло, чому районну газету у нас в народі називають "брехунцем". Мабуть, школа головного редактора Коваля М.А. передалась і самому Олегу Ляшко, який чудово використовує свої журналістські та ораторські здібності вже будучи депутатом Верховної Ради. Нажаль, у більшості білокуракинців немає можливості перевірити правдивість слів Олега Ляшко про його творчі доробки, що друкувались в районній газеті. Судячі із його слів, друкувався він в Білокуракинській райгазеті на початку 1990-х років, коли ще був молодим хлопцем 18-20 років. Було б цікаво переглянути його дописи в газеті і порівняти з тим, що він говорить зараз...

Глас Народу

олег ляшко, карьера, журналіста, депутат, радикальна партія, районна газета, життя білокуракинщини, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 25 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

Така вже правда - хай всі знають!..

Вчителям у січні 2017 році знову підвищують зарплати. Вони що доносять останні лахи? І стоптали останнє взуття? А бухгалтери, діловоди, прибиральниці, і т.д. і т.п. Теж працюють для того, щоб діти були в теплі, з водою, харчуванням, чистими освітленими приміщеннями. У них теж сім'ї, діти, проблеми. Невже вони не заслуговують на гідну зарплату? А педагоги завжди незадоволені, їм скільки не дай - вони бідні. Бідна Зубкова знову, в четвертий раз на рік поїхала відпочивати за свою "жебрацьку" зарплату.

Така вже правда - хай всі знають,
Одні працюють - інші мають.
Тих, хто працює - обіжають,
На них багатства наживають,
І їх безстижо обдирають,
До того ж ще і зневажають,
Принижують та обзивають,
Повагу ж зовсім інші мають -
Ті, що танцюють і співають...

За матеріалами пабліка: Наше Білокуракине

правда, наше білокуракине, зарплати, вірш, стих, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 25 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Білокуракинський анекдот

БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ АНЕКДОТ. Так отож...

Кореспондент газети "Життя Білокуракинщини" бере інтерв'ю у голови Білокуракинської райдержадміністраціх Іванюченка:

- Сергій Іванович, кажуть, що коли вас призначили головою РДА, ви за рік стали мільйонером. Але в декларації вказали, що у вас доход лише кілька тисяч, і то - тільки зарплата.

- Так!

- Але ж люди не розуміють, чому у вас немає грошей на рахунку в банку? І за які гроші ви придбали нову дорогу іномарку?

- Все просто! - каже Іванюченко. - Я тримаю гроші лише готівкою! Бо не довіряю ні банкам, ні злочинній владі!..

- Так ви ж зараз і є влада! - дивується кореспондент.

- Так отож...

Білокуракинський анекдот

влада, так отож, іванюченко, голова рда, нова іномарка, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 25 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Новини

КОЛИШНЬОГО БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОЖЕЖНОГО СУДИТИМУТЬ ЗА ВИКРАДЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Слідчим відділом прокуратури Луганської області до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього пожежного-рятувальника Білокуракинського районного відділу ГУ ГСНС України в Луганській області за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області. Досудовим розслідуванням встановлено, що 19 вересня 2016 року, приблизно о 20:00, вказаний працівник, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, повертаючись додому після святкування «Дня пожежного», заволодів автомобільним транспортом марки ВАЗ-111830, на якому в подальшому потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, чим заподіяв власнику зазначеного автомобіля матеріальні збитки на суму майже 88 тисяч гривень.

Санкція ч. 2 ст. 289 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

За матеріалами: http://cxid.info/

слідчі, викрадення, автомобіля, колишній пожежний, вкрав машину, мнсник, дня пожежного, святкування, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 23 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСІХ БІЛОКУРАКИНЦІВ!

Якщо ви бачите десь на стовпах чи дошках оголошень в селищі Білокуракине чи інших населенних пунктах Білокуракинського району розклеїні листівки із списками призовників, які розшукуються військкоматом, які начебто ухиляються від призову в армію, - сфотографуйте або зафіксуйте на відео такі списки із прізвищами призовників. В подальшому це буде доказом в судових справах проти незаконних дій працівників районного військкомату, які не мають жодного права розповсюджувати таким способом персональну інформацію про будь-яких громадян, які стоять на обліку у військкоматі.

Глас Народу

звернення до білокуракинців, оголошення, об'ява, реклама, военкомат, розшук, військкомат, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 22 листопада 2016 року, повний архів, білокуракинський портал


Білокуракинський анекдот

БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ АНЕКДОТ. Якщо у вас депресія - повісьтесь!

Приходе в Білокуракинську лікарню на прийом до лікаря-психіатра молода жінка і каже: - Доктор, допоможіть! В мене депресія! Мені постійно сумно, аж повіситись хочеться... - Ну так які проблеми? Повісьтесь! Може, це вас розвеселить?!.

Білокуракинський анекдот

анекдот, роман півенко, адмін подслушано белокуракино, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 22 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ВІДЕО. День Гідності та Свободи в Білокуракине, 21.11.2016

Глас Народу

сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 21 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Поезія, гумореска

ПОРАДИ «ШКОЛЯРИКУ» КУРИЛО ВІТАЛІКУ

В районній газеті «Життя Білокуракинщини» (№№ 81-82 від 08.10.2016 року) було повідомлення про 80-ти-річний ювілей Білокуракинської ЗОШ №1, де окрім достойних учнів школи, які захищали її честь та гідність на шанованих олімпіадах, спортивних змаганнях, були першими в області зі знаннями фізики та математики, кандидатами у майстри спорту та майстрами спорту з різних видів спорту, виконували свій інтернаціональний борг в іноземних державах і поклали за це своє життя, патріоти, які зараз борються за незалежність України, в т.ч. і Білокуракинщини – за них ми нічого не почули…

Пропонуємо з цього приводу гумореску:

ПОРАДИ «ШКОЛЯРИКУ» КУРИЛО ВІТАЛІКУ

Якщо тобі школа рідна,
Поступати треба гідно!
Дав би крадений мільйон,
А не дряхлий патіфон!
Ти ж слабенько в школі вчився,
Як же ти у «ВИШ» пробився?
Та тож батько твій за мед
Заштовхав тебе у «ПЕД»!
Не хвалися, що ти вчений
Та навчивсь базікати,
На баяні навчись грати –
Не тільки цугикати.
Тобі ж докторську писали,
Люди кажуть, що за «сало»,
Та земельки ж нахватався –
Депутатством прикривався!
Не срами ти рідну школу,
Не кради мільйони,
Бо залишаться про тебе –
Лиш одні прокльони!

Випускники Білокуракинської ЗОШ №1, написано 15.10.2016 року, смт Білокуракине

Прислано анонімно на сайт: Білокуракинський портал

курило віталік, депутат, народний, вірш, стих, поезія, поради, школа, гумореска, кузьмича, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 20 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Поезія, посвята

ВАМ, МОЇ ДРУЗІ…

З Днем працівника сільського господарства хочеться поздоровити чарівних жінок-трудівниць, керівників фермерських господарств нашого Білокуракинського району Людмилу Василівну Малик і Ларису Гісівну Журбу, матерів, Берегинь наших сердець, які заслуговують бути названі з самої Великої Букви та побажати їм Ангела Хранителя.

ВАМ, МОЇ ДРУЗІ…

Я добрим словом обнімаю,
Тебе, мій фермер-трудівник,
Всього найкращого бажаю,-
Хоч ти - на ластощі не звик.
Твоя любов земна - безмежна,
А руки створені творить
Дива у золотих колоссях,
Що не згасають ні на мить!
Парфуми найдорожчі в світі,
Коли печеться хліб в селі –
Пшеничний хліб, такий духмяний,
Таким сприймається мені.
Нехай Господь допомогає
Вам у нелегкому труді,
Бо тільки хліб і тільки в хлібі
Найвища цінність на Землі!

Без підпису, 19.11.2016 року, смт Білокуракине

Прислано анонімно на сайт: Білокуракинський портал

малик, журба, вірш, посвята, присвячується, кузьмич, день, сільського господарства, працівника, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 19 листопада 2016 року, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ТА НЕЗАКОННІ ДОХОДИ

Почув в новинах, що в Індії прем'єр-міністр видав наказ про вилучення з обігу купюр по 500 та 1000 рупій (найкрупніших купюр). Смисл полягає в тому, що всі багатії тримають свої нелегальні гроші не на рахунках в банках, а саме в готівці. І зрозуміло, що ця прихована готівка зберігається в найкрупніших купюрах. До Нового 2017 року всі бажаючі, звісно, можуть обміняти ці крупні купюри на більш дрібні або здати їх в банк, поклавши на рахунок, але з поясненням походження цих грошей. Якщо виявиться, що гроші зароблені незаконним шляхом, то власника можуть притягнути до кримінальної відповідальності або накласти штраф у розмірі 200% від суми, покладеної на рахунок в банку. Бідні громадяни Індії, які не мають в своєму користуванні купюр великого наміналу або взагалі не мають великих заощаджень чи доходів, радіють такому рішенню Прем'єр-міністра. А от багатії сходять з розуму. Подекують, що дехто з них почав використовувати купюри великого номіналу як обгорточний папір, а дехто похапцем почав їх спалювати цілими мішками, боючись, що правоохоронні органи можуть виявити ці гроші і запитати про їх походження. Ось так...

Як на мене, досить непогане рішення прем'р-міністра Індії, яке, думаю, можна було б в цілому використати і в Україні. І хоча в Україні найбільша купюра, що є в обігу, це 500 грн., то саме такі банкноти варто було б вилучити і більше не випускати. Бо нормальними людьми використовуються вони досить рідко в своїх розрахунках, а от для зберігання у вигляді "чорної" готівки або для незаконних розрахунків - досить часто. Можливо, тоді б і ціни зростали б не так швидко, як зараз, і курс би не так падав.

В США, наприклад, й досі найбільша купюра, що є в обігу, це 100 доларів. І цього вистачає для розрахунків звичайним громадянам. А ті, хто має великі статки, і, відповідно, великі витрати, розраховуються картками або чеками.

А взагалі, варто все більше переходити на електронні розрахунки, і не тільки в гривнях, але і в інших валютах, наприклад, євро (бо Україна все ж таки європейська країна). І електронні декларації про доходи будуть не такими шокуючими, як це було із державними чиновниками нещодавно...

Глас Народу

боротьба з коруацією, індія, вилучили, купюри, гроші, хабарі, розрахунок, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 19 листопада 2016 року, архив сайту, білокуракинський портал


Поезія, гумореска

ПРО ХАПУГУ-ВІНІПУХА

(гумореска)

Трата-та, трата-та,
Є в районі наркота!
І торгують нею спритно,
Хто при владі непохитно.
Крім наркотиків у нас
Є чим торгувать весь час.
Ось, наприклад, у районі
Були витрати аж мільйонні.
На руку владним аферистам,
В дарунок мед.спеціалістам
Подарували по квартирі,
З бюджету швидко гроші стирив.
Про це знімав і ЛОТ програму,
Але не показали й граму,
Як ті квартири дарували,
І медикам ключі вручали.
І ось буквально нещодавно
Все вийшло дуже як негарно:
Списали кілька аж мільйонів,
Без остраху і без законів.
І в результаті ці хапуги
З бюджету добре відхапнули.
Вже стало в кабінетах тісно
А пики скоро ледь не тріснуть.
Та ось одного пов’язали,
Того, що більше всіх писало.
Але залишився на місці
Що досі ще сидить у кріслі.
Хоча у цього вініпуха
У дупі теж сидить напруга.
Бо знає, що хапнув він крупно,
І може бути він наступним!..

Глас Народу

про хапугу, вініпуха, іванюченко, голова рда, наркотики, торгівля, купити, продати, наркоту, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 17 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ЯКЩО ВАМ НА ВУЛИЦІ ВІЙСЬКОВІ ВРУЧАЮТЬ ПОВІСТКУ - ПОСИЛАЙТЕ ЇХ НА ЙУХ!!

В Білокуракине продовжують виловлювати призовників, які, начебто, ухиляються від призову в українську армію. Опублікували список таких призовників в одному з номерів районної газети "Життя Білокуракинщини". По району навіть розвішали в різних місцях листівки із прізвищами тих, хто розшукується Білокуракинсько-Троїцьким ОРВК.

Кажуть навіть, що військові зупиняють на вулицях селища юнаків призовного віку і намагаються насильно вручити їм повістки до військкомату. Наскільки ці дії військових є законними - нехай розбираються відповідні правоохоронні органи та вищестоящі структури.

Але, думаю, варто було б дещо розповісти потенційним призовникам та їхнім родичам.

Повістки бувають 3-х типів:

1. Повістка з пропозицією («пропоную») з’явитись у військкомат для звірки облікового запису або співбесіди. Якщо військова спеціальність затребувана, видається направлення на медкомісію;

2. Повістка з вимогою («наказую») з’явитись у військкомат для проходження медкомісії. Якщо за результатами медкомісії призовник визнається придатним до військової служби, з ним проводиться бесіда з метою узнати про його бажання або небажання служити (формально);

3. Повістка з вимогою («наказую») з’явитись з речами в указаний пункт збору (для тих, хто пройшов медкомісію, співбесіду і отримав відповідне розпорядження).

ОФОРМЛЕННЯ ПОВІСТКИ У ВІЙСЬККОМАТ

В повістці має бути вказано повністю прізвище, ім’я, по-батькові, його адресу. Також мають бути вказані дата, час, адреса, куди прибути і перелік документів, які мають бути у військовозобов’язаного.

ХТО МАЄ ПРАВО ВРУЧИТИ ПОВІСТКУ

  • Співробітники військових комісаріатів;
  • Місцеві органи виконавчої влади;
  • Органи місцевого самоврядування;
  • Керівники підприємств, учбових закладів та житлово-комунальних контор;

Ніхто інший вручати повістки не має права!

ХТО МОЖЕ РОЗПИСУВАТИСЬ ПРО ОТРИМАННЯ ПОВІСТКИ У ВІЙСЬККОМАТ?

Військовозобов’язаний повинен особисто отримати і розписатись в правильно заповненій повістці – з печаткою, підписом воєнкома і вказаним часом явки до військкомату. При цьому здійснюється відрив корінця повістки, який залишається у військкоматі.

ВАЖЛИВО! В повістці має розписатись тільки та людина, яка вказана в ній, інакше, якщо в ній розписалась інша людина (наприклад, хтось із родичів), така повістка вважається не врученою. Також повістка не може вважатись врученою, якщо була кинута в поштовий ящик чи залишена в дверях.

Крім того, при врученні повістки той, хто її вручає, повинен переконатись в засвідченні особи, якій вручається повістка. Тобто необхідно затребувати документ, що засвідчує особу – паспорт або водійські права. Вручення повістки по студентському квитку є незаконним.

МІСЦЯ ВРУЧЕННЯ ПОВІСТКИ

Співробітники військкоматів можуть вручати повістки лише способом, який не протирічить ст. 19 Конституції України (Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством).

При цьому зазначається, що повістку можна вручити лише в двох місцях, де можна установити особу – за місцем проживання або за місцем роботи. Вручати повістку на вулиці, в громадському транспорті, в магазинах чи будь-де в громадському місці – НЕ МОЖНА!

ШТРАФИ ЗА НЕЯВКУ

За неявку у військкомат по повістці передбачено покарання – штраф від 85 до 119 грн. (ст.210 КУпАП). Неявка по виклику без поважних причин для приписки на призивну дільницю – штраф до 17 грн. (ст.211-1 КУпАП).

P.S. Із усього вище написаного можна зробити висновок: якщо вас зупиняють на вулиці якісь військові і намагаються вручити повістку до військкомату, то просто ігноруйте їх, не беріть ніяких повісток, не йдіть за ними до військкомату, не вірте їхнім обіцянкам та різним побрехенькам щодо перевірки особи (якщо у вас немає із собою паспорта), не вірте жодному їхньому слову!.. Коротше кажучи – просто посилайте їх НА ЙУХ!!! А якщо вони намагаються вас якимось чином примусити або навіть будуть силою тягти до військкомату – то відразу телефонуйте в поліцію! При цьому бажано робити так, щоб на вас звернуло увагу якомога більше людей, щоб було якомога більше свідків, які зможуть підтвердити, що вас примусили силою. Такі дії військових є незаконними і за це їм доведеться відповідати.

Глас Народу

сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ЗА ЩО МАЙЖЕ ЩОДНЯ В ЗОНІ АТО ГИНУТЬ УКРАЇНСЬКІ СОЛДАТИ?

Могила Шинковенко Артема Олександровича, українського бійця, 16.11.2016 року

15 листопада Сєвєродонецьк проводжав в останню путь Шинковенко Артема Олександровича, 24.12.90 р.н, (25 років) військовослужбовця 92-ї ОМБр ЗСУ, який загинув, виконуючи службові обов'язки в зоні проведення АТО, м. Красногорівці, Донецької області.

Залишились розбиті горем старенькі бабуся та дідусь, залишився круглою сиротою маленький чотирирічний синочок. Війна забрала життя ще одного українського Патріота. Гроші, які зібрали волонтери та небайдужі люди - 5700,00 грн. передали бабусі загиблого Артема. Попрощатись з Артемом прийшли учні та друзі зі школи №18, в якій він навчався, Ольга Лишик від Луганської облдержадміністрації. Сєвєродонецький Військомат оперативно організував поховання свого військового. Ніхто з місцевої влади не був присутній на похоронах…

Ось така «звітність» про загиблих з’являється досить часто на сторінці в соц.мережі Фейсбук Сєвєродонецького обласного військкомату. Все, що змогли зібрати на поховання – 5700 грн. І це при зарплатні військових 8-10 тис., а офіцерів і того більше.

А ви б пішли на війну, знаючи, що вас в будь-яку мить можуть вбити? Яка матір чи батько захочуть відправити свого сина в зону бойових дій, де майже щодня гинуть українські солдати? І при цьому знати, що в разі загибелі навіть на поховання доведеться збирати гроші, бо сподіватись на щось від держави марно… Ніякої поваги, ніякого вшанування від влади чи навіть тих, кого захищав… Просто дерев’яний хрест з написом на могилі… І далі забуття…

Глас Народу

сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

Заява колишнього працівника Білокуракинсько-Троїцького ОРВК в Білокуракинський відділ прокуратури

Начальнику Білокуракинського відділу
Старобільської місцевої прокуратури Луганської області
О.С.Чернишову
___________________
П.І.Б.,
дата народження, проживаю за адресою:
92200, Луганська область,
смт Білокуракине

Я,... житель селища Білокуракине Луганської області, колишній працівник Білокуракинсько-Троїцького об’єднанного районного військового комісаріату, звертаюсь до Вас у зв’язку із ситуацією, яка склалась із моєю роботою і звільненням з військкомату.

В 2014 році, я, будучі безробітним, стояв на обліку в Білокуракинському районному центрі зайнятості і шукав роботу. В вересні 2014 року в центрі зайнятості мені повідомили, що Білокуракинсько-Троїцький об’єднаний районний військовий комісаріат набирає працівників в свій штат і видали направлення на роботу, з яким я прийшов до військкомату. Я звернувся до тодішнього заступника військового комісара майора Острогляда В.В. з цим направленням на роботу і він сказав мені, що дійсно, військовий комісаріат набирає штатних працівників – близько 20 чоловік – цивільних і близько 50 – військових.

Раніше я не проходив військову службу в армії за призовом і був визнаний непридатним до військової служби за станом здоров’я. Принаймні, так було написано у військовому квитку. Майор Острогляд В.В. знав це і тому запропонував мені цивільну посаду діловода, сказавши, що ні на яку іншу посаду і не підходжу із-за стану здоров’я. За фахом я бухгалтер-фінансист, і тому погодився на запропоновану посаду діловода.

Трохи пізніше мені принесли трудовий договір (контракт), який, як мені пояснили, я повинен підписати так само, як і всі інші службовці. Я маю поганий зір і тому не особливо вчитувався в умови трудового контракту. Він, як мені пояснили, типовий для всіх. Там необхідно було лише написати свої реквізити та вказати посаду «Діловода». Що я і зробив, написавши їх від руки кульковою ручкою. Крім того, текст Контракту був зроблений на ксероксі і його дуже погано було видно.

При цьому бланки Контракту заповнювались мною лише в одному екземплярі, який у мене потім забрали. Другий екземпляр, який мені повинні були видати на руки, я не отримав. Коли пізніше я почав вимагати у відділі кадрів видати мені другий екземпляр контракту, то мені відмовили, сказали, що інший екземпляр заповнюється на комп’ютері в друкованому вигляді і знаходиться в обласному військкоматі в м.Сіверодонецьк Луганської області.

Вже через два тижні військовий комісар Ніколайчук Г.О. повідомив всім, що в штатному розкладі комісаріату відбулись зміни і що діловоди (а таких було три) переводяться на посаду стрільців взводу охорони. Коли я почав заперечувати і казати, що я не погоджуюсь на переведення на якусь іншу посаду і не можу виконувати обов’язки стрільця, бо маю дуже поганий зір і крім того, не проходив раніше службу в армії, мене просто не стали слухати. Тоді я звернувся до заступника комісара – майора Острогляда В.В. з питанням, що я не можу бути стрільцем за станом здоров’я, крім того, мене приймали на роботу в якості цивільного діловода і ніяких заяв про переведення мене на іншу посаду я не писав, тому я хотів би звільнитись. Але майор Острогляд В.В. лише сказав, що для звільнення необхідна поважна причина. І порекомендував почитати закони «про військову службу і військовий обов’язок» та Збройні Сили України. Звільняти ж мене за власним бажанням відмовились.

Мене без попередження і пояснення поставили перед фактом, що я зарахований до військкомату як військовослужбовець і вважається, що я прийняв військову присягу, за порушення якої несу відповідальність. Але фактично ніякого офіційного прийняття мною військової присяги не було. Тобто, військової присяги я не приймав і не можу нести ніякої відповідальності як військовий. Так само, як і деякі інші службовці, які прийшли на роботу до військкомату і раніше не проходили службу в Армії.

У військовому квитку, що було оформлено знову при прийнятті мене на роботу до військкомату, спочатку був зроблений запис, що я прийнятий на посаду діловода, потім нижче дописано, що «запис помилковий», а ще нижче написано посаду «стрілець». При цьому старий військовий квиток в мене було забрано відділом кадрів. Також у новому військовому квитку зроблено запис, що я «придатний до військової служби», хоча до того я визнавався військово-лікарською комісією «непридатним до військової служби», про що було вказано в старому військовому квитку, який у мене забрали. Крім того, при прийому на роботу до військкомату в вересні 2014 року я проходив медичний огляд в Білокуракинській районній лікарні і в листку медогляду вказувалась посада «діловод», а не солдат-стрілець, як було перероблено після прийняття мене на роботу до військкомату. Звичайно, лікарі писали в листку медогляду «годен», коли дивились на посаду, хоча і з певними обмеженнями.

Також деякі лікарі, зокрема хірург, не ставили свої підписи в моєму листку медогляду без пояснення причини. Також не було підпису завідуючого поліклінікою. Коли я приніс цей листок медогляду до військкомату, то майор Острогляд В.В. сказав, що підписи хірурга і зав. поліклінікою разом з печаткою вони поставлять самостійно і забрав у мене цей листок. Висновку лікарів про мою придатність чи непридатність до військової служби також не було і тому я вважав, що влаштовуюсь на роботу звичайним діловодом. Крім того, на час проходження мною медогляду в Білокуракинський районній лікарні багатьох лікарів взагалі не було і замість них підписи ставили медсестри, зокрема окуліст, дерматолог, психіатр. Хоча підписи мають право ставити тільки лікарі. Обстежувати мене звичайно ніхто не обстежував і звідки брався висновок про стан мого здоров’я, я не знаю.

Фактично я маю дуже поганий зір, також є кілька хронічних захворювань, із-за яких я раніше був визнаний не придатним до військової служби в армії. Під час призову я кілька разів обстежувався в Білокуракинській районній лікарні, потім в Луганській обласній лікарні, де лікарі вказували різні хвороби, зокрема ставився діагноз хронічний пієлонефрит, хронічний холецистит, МКД, ВСД, хронічний гастрит, міопія обох очей (короткозорість) високого ступеня, плоскостопість та ін. Пізніше всі мої історії хвороб, епікризи, результати аналізів та медоглядів зникли з моєї особової справи у військкоматі. Як говорили самі службовці – всі документи були знищені (спалені), а особові справи – переписані по-новому. Дійсно, я особисто виконував вказівку одного із працівників військкомату і виносив якісь документи на спалення в спеціальній печі на подвір’ї військкомату.

Я багато разів звертався до відділу кадрів, до юриста Ярославцевої І.В. (яку прийняли на роботу у військкомат набагато пізніше від мене), до самого т.в.о. військового комісара Острогляда В.В. Білокуракинсько-Троїцького ОРВК щодо розірвання трудового контракту, але мені постійно відмовляли, не пояснюючи причини. Протягом всього періоду роботи в ОРВК я виконував різні обов’язки, наскільки мені дозволяло здоров’я та фізичний стан. В основному це були роботи, не пов’язані із роботою в самому військкоматі. Зокрема, мене примушували їздити в ліс на вирубку і завантаження дерев (за домовленістю із районним лісництвом), здійснення ремонтних робіт на Білокуракинському районному стадіоні (спорткомплекс «Здоров’я»), перекриття даху, ремонт і фарбування, прибирання сміття та ін.

Але протягом року у військкоматі в мене суттєво погіршився стан здоров’я, я чотири рази був на лікарняному і лікувався в Білокуракинській районній лікарні за власні кошти. Одного разу під час чергування в ОРВК у мене піднявся тиск і я упав, втративши свідомість, маючи в руках заряджений автомат Калашнікова (АК-74). Після чого мене доправили і поклали в районну лікарню на лікування.

Таким чином, я, прийшовши працевлаштуватись у військовий комісаріат на цивільну посаду «діловода», якимось чином став солдатом на посаді «стрілець взводу охорони» із виконанням різних функцій, крім тих, що вказані в трудовому контракті. Із-за погіршення стану здоров’я, а також із-за невідповідності умов контракту тій роботі, що я виконував у військкоматі, невідповідності їх навіть трудовому законодавству, я почав вимагати у т.в.о. військового комісара Острогляда В.В. розірвання трудового контракту і мого звільнення. Але раптом, неочікувано для мене, без моєї згоди і попередження, без будь-якої заяви, т.в.о. військового комісара майор Острогляд В.В. спочатку відправляє мене у двотижневу відпустку, а потім викликає до себе і ставить перед фактом, що нібито прийшов наказ командувача Сухопутних військ «Південь» про те, що мене переводять із Білокуракинсько-Троїцького ОРВК в іншу військову частину – В4680 (Бригада 24) в місті Яворів Львівської області, і я маю негайно відбути в цю частину (Витяг з Наказу КСВ ЗСУ від 26 жовтня 2015 року №115). А якщо я не виконаю наказу, то мене можуть притягнути до кримінальної відповідальності згідно законодавства України.

Відразу відбути в частину В4680 в м.Яворів я не зміг по причині сімейних обставин, бо моя матір отримала травму руки і деякий час була недієздатна і постійно потребувала моєї допомоги. Але вже через тиждень я все ж таки відбув до вказаної частини у Львівську область.

Прибувши в частину В4680, я пояснив ситуацію командиру бригади та командиру батальйону, до якого мене направили. Але вони сказали, що не уповноважені розривати контракт, бо це можуть зробити тільки ті, з ким я його підписував. Робити медичне обстеження вони також відмовились. Тому я повернувся додому в Білокуракине і хотів знову звернутися до військового комісара майора Острогляда В.В. щодо пояснення і вирішення цієї ситуації. Але як мені сказали солдати, військовий комісар віддав їм наказ не пускати мене до військового комісаріату і не приймати від мене жодних заяв чи звернень.

Вже вдома, я звернувся із листом до Луганського обласного військового комісаріату в м. Сєверодонецьк з проханням надати мені оригінали та копії документів, які б підтверджували моє працевлаштування в Білокуракинсько-Троїцькому ОРВК. 22 грудня 2015 року за вих. №ВОС 1681 мені дали відповідь і прислали документи, зокрема:

1. Один примірник контракту на 2 аркушах;

2. Витяг з наказу від 30.09.2014 року №45 на 1 аркуші;

3. Витяг з наказу від 04.11.2015 року №210 на 1 аркуші;

4. Копію картки обстеження та медичного переосвідчення військовозобов’язаного на 1 аркуші;

5. Копія довідки військово-лікарської комісії за вих. №411 від 29.09.2014 року на 1 аркуші.

Пізніше копії даних документів були надані мною слідчому військової прокуратури м. Старобільськ Луганської області, до якого я був викликаний на допит в травні 2016 року.

В результаті виявилось, що контракт, який я підписував із Луганським обласним військовим комісаріатом в особі т.в.о. військового комісара Полулященко Юрія Едуардовича, зовсім не відповідає тому, що мені прислали із обласного комісаріату. Контракт складається із двох аркушів, на одному аркуші на двох сторінках знаходиться основний текст Контракту, а на другому аркуші – лише реквізити сторін. Я підписував Контракт, заповнюючи його від руки кульковою ручкою, де вказував своє прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані. При цьому посада не вказувалась, її мали дописати вже в самому військкоматі. На другому аркуші із реквізитами стояли лише мої прізвище та підпис.

На момент підписання Контракту другий екземпляр мені видано не було. Таким чином, пізніше відбулась заміна першого аркушу Контракту на зовсім інший текст, де вже було написано, що я є військовослужбовцем на посаді «стрілець відділення охорони взводу охорони». Наказу при призначення мене на посаду «стрілець відділення охорони взводу охорони» на момент підписання Контракту я також не бачив, не був з ним ознайомлений і не розписувався в ньому.

Також виявилось, що в картці обстеження та медичного переосвідчення (згідно наданій мені копії) стоять підписи лікарів, яких я не проходив, а також стоїть підпис обстежуваного, тобто мій підпис, але я його не ставив. Підпис підроблений. В кінці висновок комісії «Придатний до в/с», який я також не бачив і не знав про нього, бо листок обстеження я віддав майору Острогляду В.В. без висновку комісії, підпису голови комісії та печатки. Сам майор Острогляд пояснив мені, що все необхідне вони поставлять самі у військкоматі.

Таким чином, практично всі документи щодо мого працевлаштування виявились підробленими і про їх існування в такому вигляді я узнав лише після отримання на руки після звільнення з ОРВК.

Крім того, я отримав довідку із обласного комісаріату про нараховану мені заробітну плату за весь період роботи в Білокуракинсько-Троїцькому ОРВК і виявилось, що доходи, вказані в довідці, не відповідають сумам, які я отримував на свій рахунок в банку. Моя реальна зарплата, яку я отримував, була меншою від тієї, яка вказана в довідці. Також, коли слідчий показав мені копії документів по моїй справі, виявилось, що на тексті присяги стоїть не мій підпис. Військової присяги я не приймав і за це ніде не розписувався, відповідно і не вважав себе військовим. Підпис поставили за мене і без мого відома.

Тому звертаюся до Вас з проханням вирішити дане питання у моїй справі. Як могло стати так, що мене приймали на роботу на цивільну посаду «діловода», а потім виявилось, що без мого відома і згоди, без пояснень, без будь-яких обстежень здоров’я мене зробили військовослужбовцем, переоформивши і підробивши документи? А потім т.в.о. військового комісара Острогляд В.В. чомусь подає саме мою кандидатуру вищому командуванню для переведення із військкомату в іншу частину. Коли я прибув до обласного військкомату в м. Сєверодонецьк і почав виясняти ситуацію щодо наказу про моє переведення в іншу частину, то мені пояснили, що подання на моє переведення робив саме т.в.о. районного комісара Острогляд В.В. і саме з ним необхідно вирішувати це питання. Чим керувався майор Острогляд В.В. і на підставі чого приймав рішення про моє переведення – мені невідомо, тим більше, що задовго до того я просив його про звільнення і розірвання трудового контракту.

Крім того, в лютому 2015 року на хабарі було впіймано попереднього військового комісара Ніколайчука Г.О. і пізніше засуджено і притягнуто до відповідальності. Після того, як виконувати обов’язки комісара став Острогляд В.В., працівниками військкомату було винесено і знищено (спалено) велику кількість документів, в т.ч. і старі особисті справи тих, хто був прийнятий на роботу до військового комісаріату, перероблені їхні військові квитки.

На даний момент на мене відкрито кримінальне провадження №42016130600000106 за статтею 407 Кримінального кодексу України «Самовільне залишення військової частини або місця служби». Всі документи і пояснення я надав слідчому військової прокуратури в м. Старобільськ Луганської області, який і займався цією справою. Але зараз справу передали до військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону в м. Львів. Тепер мене, жителя Луганської області, викликають на допити в м. Львів. Щоб проїхати з смт Білокуракине Луганської області до Львова і назад, мені потрібно витратити близько 1,5 тис. грн. за одну поїздку. У мене таких коштів немає, бо я є безробітнім і вже більше року не можу влаштуватись ніде на роботу по причині того, що досі рахуюсь військовим.

В червні 2016 року до мене додому приїхали троє військових, які представились Військовою Службою Правопорядку і, застосувавши силу, погрожуючи вогнепальною зброєю, примусили мене сісти до них в автомобіль, після чого доправили в м.Сєвєродонецьк в будівлю ВСП. Протримавши мене більше доби під арештом, не пояснюючи причин мого утримання і не проводячи ніякого опитування, наступного дня доправили мене до слідчого військової прокуратури в м.Старобільськ, в якого я вже був раніше і давав йому пояснення. Слідчий мене знову вислухав і відпустив додому. При цьому мені довелось добиратись додому за власний рахунок.

Вже 3 листопада 2016 року до мене додому знову завітали троє невідомих в цивільному одязі, які представились військовими ВСП із м.Сєвєродонецьк і почали вимагати, щоб я знову проїхав з ними, бо знаходжусь в розшуку і повинен з’явитись у військову прокуратуру. Жодних документів, які б підтверджували те, що я повинен бути арештований і доставлений в прокуратуру, в них не було. Вони все казали тільки на словах. Крім того, вони назвали моє прізвище, але ім’я та по-батькові у них було записане зовсім інше, також у них була записана інша адреса. Тому я викликав поліцію, зателефонувавши в Білокуракинський районний відділ. Коли приїхали представники із поліції, то відразу потребували у людей, що представлялись військовими, документи і ухвалу суду про мій арешт чи затримання. У них такого документу не виявилось. Також вони не змогли пояснити причин моєї доставки в м. Сєвєродонецьк. В результаті ці люди поїхали геть.

Я є цивільною людиною, бо не приймав військової присяги, не проходив службу в армії, і працевлаштовувався у військкомат на цивільну посаду. Документи при прийомі мене на роботу у Білокуракинсько-Троїцький військкомат були перероблені без мого відома і без моєї згоди. У зв’язку з цим прошу розглянути моє звернення, розібратись і притягнути до відповідальності всіх посадових осіб, які причетні до підробки документів, знищення їх, та будь-якої незаконної діяльності в Білокуракинсько-Троїцькому ОРВК та Білокуракинській районній лікарні.

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» моє звернення прошу розглянути за моєї участі та у моїй присутності за місцем проживання.

Про результати розгляду звернення повідомити за адресою:

підпис, П.І.Б.,

смт Білокуракине, Луганська область, 92200.

14.11.2016 року

Прислано на сайт: Білокуракинський портал

заява, працівника, Білокуракинсько-Троїцького об'єднаного військкомату, военком, Острогляд, гандон, підарас, замовне вбивство, солдата, службовця, голова РДА, Іванюченко, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Білокуракинський анекдот

Білокуракинський анекдот. Про морфій в лікарні

- Ти не в курсі, скільки зараз коштує морфій в нашій лікарні?

- А ти що - помирати зібрався?

Білокуракинський анекдот

анекдоти, морфій, про наркоманів, про лікарню, про лікарів, помирати зібрався, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

Закони життя і закони смерті...

Народ діє не по своїй волі (демократична формула) і не з волі однієї особи (диктаторська формула), а згідно із законами. Я маю тут на увазі не закони, створені людиною. Існують норми - природні закони життя, і існують норми - природні закони смерті.

Закони життя і закони смерті. Нація йде до життя чи до смерті в залежності від того, якими законами вона слідує.

Необхідно відповісти ось на яке питання: хто в нації здатний зрозуміти чи інтуїтивно усвідомити ці норми? Люди? Маси? Якби це було так, я думаю, це означало б очікувати занадто багато. Натовп не в змозі зрозуміти навіть занадто прості закони. Їх доводиться наполегливо пояснювати по багато разів, щоб вони були зрозумілі, і навіть вдаватися до покарання при необхідності.

Для того, щоб пекти хліб, робити взуття і плуги, обробляти землю, водити трамвай необхідно бути фахівцем. А хіба не потрібно бути фахівцем, щоб виконувати одну з найважчих робіт - керівництво нацією? Хіба не обов'язково такій людині мати певні якості?

Висновок: народ не може керувати собою сам. Їм повинна управляти еліта. А саме: категорія людей, що складають плоть від плоті нації і володіють певними знаннями і здібностями. Подібно до того як бджоли ростять свою "матку", так і народ повинен ростити свою еліту.

Хто ж вибирає еліту? Маси? Прихильники можуть знайтися для будь-яких "ідей" і виборці для будь-якого кандидата на виборну посаду. Однак це не залежить від розуміння людьми цих "ідей", "законів", "кандидатів", а від чогось зовсім іншого: від тієї спритності, з якою окремі особистості можуть завойовувати прихильність мас. Немає нічого більш примхливого і нестійкого, ніж думка натовпу. Її критерій вибору: "Спробуємо тепер інших". Таким чином відбір проводиться не у відповідності з уміннями і знаннями, а випадково і навмання.

Є дві протилежні ідеї, одна з яких вірна, а інша помилкова. Йде пошук істини, яка може бути тільки одна. З питання проводиться голосування. Одна ідея набирає 10000 голосів, інша - 10050. Можливо, ці 50 голосів більш-менш визначають або заперечують істину? Істина не залежить ні від більшості, ні від меншості. У неї свої закони і вона тріумфує всупереч будь-якій більшості, навіть якщо вона переважна.

Чи може народ вибрати свою еліту? Чому ж в такому випадку солдати не обирають свого генерала?

Якщо маса хоче вибрати свою еліту, то вона обов'язково повинна знати закони керівництва національним організмом і ступінь відповідності кваліфікації і знань кандидата цим законам.

Однак маса не може знати ні законів, ні самих кандидатів. Ось чому ми вважаємо, що керівна еліта країни не може обиратися народом. Спроба такого вибору подібна визначенню більшістю голосів того, кому бути в країні поетами, письменниками, льотчиками чи спортсменами.

Коли масу закликають вибрати еліту, вона не тільки виявляється не в змозі зробити це, але, більш того, за рідкісним винятком вона обирає гірших з собі подібних.

Демократія не просто усуває національну еліту, але замінює її найгіршими представниками нації. Демократія обирає людей, абсолютно позбавлених сумління і моралі, тих, хто більше заплатить, тобто, тих, хто більше корумпований: фокусників, шарлатанів, демагогів, здатних виставити себе з найкращого боку під час виборчої кампанії. Кільком хорошим людям вдасться прослизнути серед них і навіть трохи чесним політикам. Але їм належить стати рабами перших.

Справжня еліта нації буде розгромлена і усунена, оскільки вона відмовиться конкурувати на такому рівні, вона відступить і піде в підпілля.

Ось у чому причина всіх інших бід: аморальності, морального розкладання і псування по всій країні, казнокрадства і розграбування багатств країни, кривавої експлуатації народу, його злиднів і страждань, безладдя і дезорганізації в державі, навали з усіх боків багатих іноземців, які скуповують за безцінь товари в збанкрутілих магазинах. Вся країна виставлена ​​на аукціон: "Хто дасть більше?". В кінцевому рахунку саме сюди нас приведе демократія.

За матеріалами спільноти: Залізний Хрест

демократія, залізний хрест, спільнота, народ, влада, причина бід, аморальність, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 13 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ПРО БЛАГОДАРНОСТЬ и НЕБЫТИЕ...

Когда я читаю книгу или учебник какого-нибудь современного западного автора, то обязательно в начале книги есть предисловие, где автор выражает благодарность тем, кто помог ему либо с изданием самой книги, либо вообще помогал по жизни в чем-либо. Обычно вспоминают родственников, жен, мужей, детей, родителей, друзей и коллег. Иногда такой благодарственный текст бывает на несколько страниц с перечислением всех заслуг тех, кто хоть как-то помог или содействовал автору.

И вот тут я задумался... А если я напишу книгу, то кого мне нужно будет благодарить за помощь в издании книги или вообще - за любую помощь по жизни? Я попытался перебрать в уме всех своих родственников, друзей и знакомых... Кого бы я хотел отблагодарить? Оказалось, что отблагодарить я могу разве что пару друзей - хотя бы только за то, что они присутствуют в моей жизни... А больше... особо-то и некого...

А вот если бы надо было перечислить всех, кто когда-либо мне мешал и делал всё, чтобы я не смог чего-либо сделать и добиться в жизни, кто просто паразитировал и жил за счет моей безвозмездной помощи, кто только то и делал, что гадил и пытался всячески препятствовать в любых моих делах и начинаниях - вот тут я бы перечислил очень многих!.. Хотя... Думаю, не стоит... Зачем же так их возвышать и уделять им внимание?.. Пусть остаются в небытие...

Глас Народу

благодарность, небытие, читаю книгу, жизни, помощи, живут, выгода, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 13 листопада 2016 року, білокуракинський портал


Лист

Лист Білокуракинському відділу прокуратури від Білокуракинської Самооборони

Начальнику Білокуракинського відділу
Старобільської місцевої прокуратури
Луганської області
О.С. Чернишову
Громадська організація
«Білокуракинська самоборона»
смт Білокуракине, Луганська область
З В Е Р Н Е Н Н Я
Шановний Олександр Сергійович!

06 вересня 2016 року мною особисто було передано в чергову частину Білокуракинського відділу поліції звернення як голови відокремленого підрозділу до начальника Білокуракинського відділу поліції з проханням проінформувати громадську організацію про те, чи розслідуються справи відносно відмивання державних коштів колишнім головним лікарем Білокуракинської центральної районної лікарні Є.Хамчич та іншими в ході ремонту будівель лікарні. Копію цього листа я вам надаю. При цьому ми ні в якому разі не маємо навіть наміру якимось чином впливати на слідство, або знати яким чином воно проводиться.

З 06 вересня 2016 року сплило більше двох місяців з того часу, як було направлене вищевказане звернення, але начальник поліції чомусь ігнорує вимоги закону щодо надання нам інформації в установлений законом строк та ігнорує вимоги громадськості нашого району, яка чекає ефективних результатів розслідування. Чому, нам не відомо. Тому в нас виникають сумніви щодо об’єктивності розслідування.

Або інше питання. На протязі приблизно року в нашому селищі та серед населення району ходять чутки про незаконний збут наркотичних засобів окремими лікарями Білокуракинської центральної районної лікарні. Про це не можуть не знати працівники правоохоронних органів району, але справа перебуває в межах величезної секретності в той час, коли населення району вкрай занепокоєне такими чутками, які перебувають на межі правди. Ми вважаємо, що це питання, якщо воно має право на існування, повинно отримати велику гласність, адже в цьому випадку може виявитися велика кількість ошуканих людей і не тільки нашого району. Правохоронці повинні діяти професійно швидко, не даючи змоги підозрюваним збути придбане кримінальним шляхом майно та цінності. Шановний Олександр Сергійович! Щиро просимо Вас проінформувати нашу громадську організацію (в межах дозволеного законом) про вищевикладене. Будемо Вам вдячні за допомогу і порозуміння.

З повагою, голова ВП «Білокуракинська самооборона» О.В.Заїка

11.11.2016 року

Лист прислано на сайт: Білокуракинський портал

лист, звернення, самооборона, заїка, олександр, районна, лікарня, закону, населення, влада, поліція, євген хамчич, головний лікар, гроші, відмивання грошей, крадіжка, корупція, хабарництво, хабарі, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 11 листопада 2016 року, білокуракинський портал


Поезія, гумор

БІЛОКУРАКИНСЬКІ НАРКОБАРОНИ

Трата-та, трата-та,
У районі наркота.
Навіть в лікаря Гнатенка
Появилась тошнота.
А в онколога Матюхи
Понабрякли очі, руки.
Дуже важко їм було
Рахувати вдвох «бабло».
Продавали ці мужі
Морфін з промідолом
Більше втричі за їх вартість
Безнадійним хворим.
Тож не буде їм прощення,
Буде в ад дорога,
Якщо совісті не має,
То побійтесь Бога!

Глас Білокуракинщини

тратата, наркота, стих, вірш, поезія, гнатенка, лікаря, наркобарони, наркотики, торгують, наркотою, купити, продати, таблетки, бабло, гроші, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 10 листопада 2016 року, білокуракинський портал


Публікації

ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ ТА РОЗУМОВО-ВІДСТАЛИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Із сьогоднішнього дня всі українські радіостанції повинні мати мінімум 25% свого етеру українською мовою. Тобто, четверта частина всіх пісень, всіх розмовних програм мають транслюватись українською. Як на мене, це занадто малий відсоток для держави Україна. Думаю, якщо в державі 65% населення (а без окупованих Криму та Донбасу цей відсоток вже набагато більший) вважають українську мову рідною, то і в етері і радіо, і телебачення, і тим більше в друкованих засобах масової інформації як мінімум 65% повинні бути українською мовою. І ніяк не менше!!! Я б взагалі встановив цей відсоток на рівні 90%.

Крім того, необхідно в усіх державних установах серед службовців провести іспити зі знання української мови. Якщо державний службовець не знає державної мови хоча б на рівні випускника школи з оцінкою "задовільно" - то треба негайно гнати в шию таких службовців і звільняти із займаних посад, не зважаючи на їх досвід і всі інші звання та заслуги. І починати треба з адмінстрації Президента, Уряду та Верховної Ради. Депутат, обраний в державі Україна, не має права виступати з трибуни українського парламенту російською мовою, яка не є державною. Єдиною державною мовою в Україні є українська і ніяка інша. А якщо хтось із депутатів не спроможний вивчити державну мову, так само як і урядовці чи інші державні службовці - то яке він має право бути депутатом чи державним службовцем? І взагалі, які тоді в нього (чи неї) розумові здібності, якщо, проживши в державі Україна хоча б 5 років або провчившись 10 років в школі, не вивчити українську мову? І навіщо допускати до виборів чи до державних посад розумово-відсталих дегенератів, не здатних вивчити мову країни, в якій вони живуть?

Думаю, тепер потрібно навести порядок не тільки в засобах масової інформації, друкованих, радіо- чи теле- етерах, але і в державних установах - від вищих державних посад до посадовців на місцях в регіонах. Інакше прихвосні-дегенерати, які поки що живуть в Україні і сповідують цінності "руского міра", будуть і далі кликати війну в нашу країну...

Глас Народу

українська мова, службовці, державні, вивчити мову, Україна, розумово відсталі, дегенерати, не можуть, не знають, української мови, Білокуракине, Белокуракинский портал, 08 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

Тепер є на кого рівнятись білокуракинським дівчатам!

Юлія Щебетенко (Ачеповська) на Чемпіонаті України з бодибілдінгу, 2016 рік
ВКонтакте

юля, щебетенко, чемпіонка, України, ачеповская юлия, бодібілдінг, культуризм, спорт, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 08 листопада 2016 року, повний архів, білокуракинський портал


Поезія, вірш

КОНОПЛЯНОВКА - СЕЛО РОДНОЕ

Конопляновка – село родное,
Не могу его я не любить.
Даже дождь, что льёт порой стеною,
Не способен солнце в нём затмить.
Даже грязь, что к обуви прилипнет
Не испортит настроенье мне.
В темноте кромешной не увидит
Эту грязь и мой рыцарь на коне.
Сколько юных скромниц заблудилось
Тёмной ночью в поисках любви!
Может меньше в город укатило б,
Если б пару фонарей ещё зажгли?
(А.Бойко)

Прислано на сайт: Білокуракинський портал

анастасия бойко, стих, конопляновка, село родное, поэзия, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 07 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ЩО ЗАДЕКЛАРУВАЛИ НАРДЕПИ, ОБРАНІ ВІД ЛУГАНЩИНИ

Скільки в 2015 році заробили народні депутати від Луганщини та члени їх родин? Яке рухоме та нерухоме майно вказали в своїх деклараціях народні обранці? Які грошові активи мають народні депутати? 30 жовтня сплив термін подачі електронних декларацій за 2015 рік. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала декларації про доходи народних депутатів України. Так, частина народних депутатів України не декларує ні нерухомості, ні транспортних засобів, проте є й такі, які мають по кілька будинків, гектари землі та дорогі автомобілі.

Проаналізувавши РОЗДІЛ 12 (Грошові активи) електронних декларацій обранців Луганщини можна відзначити, що загальна сума задекларованих активів сімей парламентаріїв склала 77 577 840 у гривневому еквіваленті. Найбільшу суму грошових активів задекларували народний депутат України по виборчого окрузі № 106 Євген Бакулін (42 650 246 грн) та Юлій Іоффе народний депутат України від виборчого округу № 112 (29 145 320 грн). А народні депутати Сергій Шахов (ВО № 114) та Сергій Дунаєв (ВО № 107) вказали в декларації, що не мають коштів на банківських рахунках чи готівкою, загальна сума яких перевищувала б 50 мінімальних заробітних плат. Віталій Курило (ВО № 113) в своїй електронній декларації вказав, що має на банківських рахунках чи готівкою суму в розмірі 5 782 274 грн.

Народний депутат України Євген Бакулін задекларував в 2015 році доходи у розмірі 77 426 грн. зарплата депутата Верховної Ради України та 3 млн. 570 тис. 702 грн. відсотків від депозитів та цінних паперів.

Народний депутат України Віталій Курило (виборчий округ № 113). задекларував в 2015 році доходи у розмірі 194 030 грн. зарплата депутата та оплата за наукову роботу, академічну стипендію у розмірі 55 212 грн., а також 193 857 грн. відсотків, компенсацію вартості житла в м. Києві у розмірі 166 980 грн. та компенсацію вартості проїзду у розмірі 8215 грн, відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень.

Народний обранець Юлій Іоффе задекларував 79 963 грн. зарплати за основним місцем роботи, 387 905 грн. виплат відсотків, 48 114 грн. пенсія, 80 559 грн. відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень. Його дружина Любов Іоффе отримала зарплату у розмірі 354 064 грн., пенсію у розмірі 44 586 грн. та виплату відсотків у розмірі 1 099 355 грн.

Народний депутат України Сергій Дунаєв (виборчий округ № 107) отримав заробітну плату в 2015 році у розмірі 73 637 грн., дивіденди у розмірі 298 320 грн. та відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень 72 033 грн. Його дружина Олена Дунаєва отримала зарплату у розмірі 24948 грн. Зарплата сина Артема Дунаєва за 2015 р. склала 19 511 грн.

Народний депутат України Сергій Шахов (виборчий округ № 114), обраний народним депутатом України в липні 2016 р., у своїй декларації за 2015 р. вказав дохід від підприємницької діяльності в розмірі 985 710 грн.

Найбільше об’єктів нерухомості з декларацій народних депутатів станом на 30 жовтня 2016 р. знаходяться у Київській області – 15, Києві – 8 та Луганській області – 19. Лідирують серед власності у місті Києві та Київській області родини Євгена Бакуліна (14 об’єктів нерухомості), Сергія Шахова (2), Юлія Іоффе (2), а в Луганській області – Віталія Курило (13), Сергія Дунаєва (8).

Всього народні депутати від Луганщини задекларували 7366,7 кв. метрів нерухомості та 28 618 кв. метрів земельних ділянок.

Найбільший власник нерухомості – Євген Бакулін та його родина, які задекларували, що мають у власності/орендують 4456,8 м2 житлових та нежитлових приміщень та 22348 м2 земельних ділянок. Сергій Дунаєв задекларував 1743,1 м2 житлових та нежитлових приміщень. Згідно з деклараціями, Віталій Курило має в розпорядженні 551,4 м2 нерухомості та 6270 м2 землі. Юлій Іоффе має у власності квартиру та паркомісце, загальним розміром 220,7 м2. . У власності Сергія Шахова та його родини три квартири, загальний розмір яких складає 394,7 м2.

За коментарями звертайтеся: Олексій Кормілецький, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Луганській області, тел. (050) 275 28 08

Довідково: У 2016 році по всій Україні (24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.

За матеріалами: https://rada.oporaua.org/

декларація, про доходи, депутати, влада, від луганщини, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 07 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

Народний депутат Віталій Курило задекларував більше 5 млн. грн. за 2015 рік!!!

Депутат Верховної Ради і колишній ректор Луганського університету Курило В.С. задекларував доходи за 2015 рік в розмірі 5,7 млн. грн. на рахунках в банках та готівки. Із них лише 194 тис. грн - зарплата депутата та оплата за наукову роботу. Цікаво, звідки взялись більше 5 млн. грн у простого ректора? За які такі заслуги? І це ж тільки ті суми, які були показані офіційно. А уявіть, скільки майна та коштів ще десь заникано і не відображено в електроній декларації колишнього ректора університету і нинішнього депутата Курила?

Глас Народу

ректор університету імені тараса шевченка, старобільськ, луганськ, віталій семенович курило, народний депутат, сайт Белокуракино, Білокуракине, зарплата, офіційні доходи, 07 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ПРО СУЧАСНІ ВУЛИЧНІ ЛІХТАРІ АБО КОЛИ БУДЕ НОРМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ В БІЛОКУРАКИНЕ

Ось такі ліхтарні стовпи стоять по всьому селу Осинове Новопсковського району, які працюють на сонячних батареях за принципом накопичення електроенергії вдень і віддавання електрики вночі. Тим самим такі ліхтарі не потребують підключення до основної електричної мережі і взагалі не споживають електроенергії із неї. Відповідно, витрат на електрику немає ніяких. Виникає логічне запитання: чому б такі ліхтарі не встановити і в Білокуракине та інших селах Білокуракинського району? Якщо це змогли зробити в селі сусіднього Новопсковського району, то що заважає зробити це у нас? І красиво, і ефективно, і економно, і сучасно! Можливо, тоді і у нас буде нормальне вуличне освітлення? І гроші знайдуться, якщо їх не красти і не пропивати та не витрачати за непризначенням. Тим більше, що це інвестиція в майбутнє на кілька років вперед.

Вуличні ліхтарі в селі Осинове Новопсковського району Луганської області
Глас Народу

осинове, новопсковський район, луганська область, ліхтарі, електричні, сонячні, енергія, екологічна, зелена, енергетика, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, білокуракинський портал


Публікації

ПРО ФАШИСТІВ В КРАМАТОРСЬКУ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Довелось мені нещодавно побувати в місті Краматорську Донецької області. Зараз це місто знаходиться під контролем української влади, але раніше було захоплено сепаратистами та російськими найманцями.

І ось їду я в місцевій маршрутці і за вікном бачу військову техніку із українськими солдатами. Чую розмову дитини років 8-и з матір'ю.

- Мама, а это фашисты? - запитує дитина у матері і показує рукою в бік українських солдат.

- Да, сынок, это фашисты... - відповідає мати.

- А что они здесь делают? - продовжує запитувати дитина.

Жінка, озирнувшись навколо, побачила, що на неї дивляться інші пасажири маршрутки. І відповідає сину:

- Я тебе, сынок, потом дома расскажу...


P.S. Ось таке виховання дітей в місті Краматорську Донецької області, яке було звільнене від російської окупації українськими військами і завдяки яким на даний момент продовжується мирне життя.

Глас Народу

фашисти, виховання, в краматорську, донецька область, ато, війна, солдати, українські, діти, ребенок, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Білокуракинський анекдот

Білокуракинський анекдот. Яка в нас Армія

Розмовляють на вулиці в Білокуракине двоє жінок. Одна каже:

- Оце прийшла сину повістка з військкомату. Пішов проходити медкомісію в нашу районну лікарню. А там 3-х лікарів взагалі немає: ні психіатра, ні окуліста, ні дерматолога.

- А хто ж їм підписує медичну довідку? - питає інша.

- Та або медсестри, або головний лікар. Він за всіх розписується...

- Так а якщо людина хвора? - дивується співрозмовниця. - Треба ж оглянути, визначити - придатний до служби чи ні?

- Ой, та хто там їх дивиться!? Написали, що здоровий, і все!..

- Ото ж так і забирають служити: психічно хворих, сліпих та ще й з венеричними хворобами. Уявляєш, яка в нас армія?..

Білокуракинський анекдот

анекдот, армія, українська, солдати, хворі, психічно, венеричні, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 05 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Відео

Депутати Новопсковської райради відмовились визнати Росію країною-агресором, 04.11.2016

УКРАЇНА, Луганська область, Новопсков, сесія районної ради (голова райради - Лєбєдєв, Опозиційний блок), 04.11.2016 року.

Білокуракинський портал

Новопсков, райрада, сесія, лебедев, голова райради, росія агресор, війна з україною, визнання, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 04 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

ЕГОР ПОТОЦКИЙ: В Новопсковском районе люди выбирают тех, кто уничтожал его десятилетия...

Так уж сложилось, что живу я со своей семьей в Новопсковском районе, районе, в котором люди выбирают тех, кто уничтожал его десятилетия. Сегодня смотрел в глаза многим депутатам Новопсковского района. Нет у многих из них понятия страны родной. Им абсолютно все равно, что по нашей стране бегают граждане россии с оружием. Они говорят о проблемах в районе, о высоких тарифах, о Порошенко и его липецких фабриках, их возмущает все, кроме самого основного. Того с чего начинается вся наша жизнь. Это наша земля и страна! Вчера из нас чуть не сделали новоросов и они были не против, сегодня мы живем в Украине спасибо всем кто защищает нашу страну, им тоже все равно. Это как вообще такое возможно? Разве эти люди способны привести наш район к чему либо хорошему? С чего начинать примирение, стать таким же и врать самому себе делая вид, что нет гиркиных и бесов, что не убивали наших пограничников расстреливая их артой с территории росии. Я готов простить людей которые называли меня фашист, только за то что шел с украинским флагом но я не готов врать о убийстве российскими гражданами украинцев. Я не хочу сидеть и молчать как суслик, не признавая откровенной войны и ненависти которая идет с российского информационного и политического поля в отношении Украины и украинцев. Скажите жители Новопсковского района, нах** мне Порошенко если в школьной столовой жирная посуда, грязные полы и жирные печки. Скажите мне нах** мне его липецкие фабрики, если в нашей больнице практически везде берут наличные деньги которые ни где не показывают. Скажите Новопсковцы нахуя мне Турчинов, Яценюк если наши районные депутаты всего этого не замечают десятилетия. И заметьте всегда у них виноват кто-то. Вот ваш руцкий мир в котором мы жили, в котором родилось вот такое общество. Не способное защитить свою страну, вечно на кого-то пеняющее, обманывая и оскорбляя друг друга. Я признаю, что был звеном этого общества, но больше так жить не хочу!!!

Егор Потоцкий, Новопсков

Новопсков, Луганская область, моя слобожанщина, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 04 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Публікації

КИМ Є ПУТІН ДЛЯ НОВОПСКОВСЬКОЇ РАЙРАДИ ТА ГОЛОВИ ЛЄБЄДЄВА?

04 листопада 2016 року відбулася сесія Новопсковського райради. І ніщо не турбувало спокій органів влади, поки за півдня до цього громадська організація «Моя Новопсковщіна" не подала заявку на проведення акції на підтримку прийняття депутатами рішення про визнання РФ державою-агресором. А далі - як в кращі часи Януковича:

- Почалися дзвінки керівникам патріотичних громадських організацій у різних районах Луганської області від «поліцейських» із наполегливими вмовляннями не брати участь в акції;

- Побоюючись АТО-шників і патріотів, голова райради Б.Лєбєдєв забезпечив присутність в залі «тітушек» з числа працівників Новопсковського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства (керівник підприємства - депутат-«оппоблоковец» В. Соловйов)...

А ось і «ТІТУШКИ», які замість роботи виконують політичне замовлення свого начальства.

Тітушки в Новопскові, 2016 рік

І незважаючи ні на що, підтримати новопсковців приїхали близько 40 патріотів із «Старобільської Самооборони», «Марківської Самооборони», Білокуракинської районної організаці ВО «Свобода» на чолі із Р.Супруном (смт Білокуракине), організіції «Наш дім - Біловодщина», які вручили голові Новопсковської райради Б.Лєбєдєву проект рішення про засудження РФ як держави-агресора. Як і очікувалося, голова райради відмовився вносити рішення на голосування. Ну не може він перебороти в собі любов до президента РФ навіть в умовах неоголошенної війни проти України! Адже ще в 2014 році в складі Луганської облради кликав його на допомогу проти київської «хунти». Пояснювати свою позицію з цього питання, як голови райради, Б.Лєбєдєв відмовився. У відповідь на це учасники акції (серед яких було багато ветеранів АТО) пояснили окремим обуреним депутатам - що таке «Рассєя» та її агресія проти України.

В кінці акції, щоб не розпалювати і без того «спекотну» атмосферу в сесійній залі і для недопущення спекуляцій про необхідність дотримання процедури при прийнятті рішень райрадою, учасники акції повідомили, що дають час депутатам до наступної сесії для внесення на розгляд питання про визнання Росії - державою-агресором, а «ДНР-ЛНР» терористичними організаціями. Ну, а поки у депутатів є час подумати, хто для вас Путін: ваш кумир, або нелюдь, за вказівкою якого вбивають наших громадян, а ще сотні тисяч людей опинилися в заручниках у бойовиків «ЛДНР»? І судячи з настрою патріотичних організацій області, вони мають намір почути думку депутатів на наступній сесії.

За матеріалами: https://slb.org.ua/

Новопсков, райрада, росія агресор, війна, окупація, України, лнр, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 04 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал


Білокуракинський анекдот

Білокуракинський анекдот. Друга книга підполковника Іщенка

Чергова частина Білокуракинського військкомату. Нічна зміна. Черговий підполковник Іщенко після смачної вечері з помічником сидять куняють, скучно, бо нічого робити...

- Оце піду на пенсію, - мрійливо каже Іщенко, - закінчу першу книгу і почну другу...

- Що, товариш підполковник, - питає помічник, - другу книгу почнете писати?..

- Та ні! Читати!..

Білокуракинський анекдот

военкомат, підполковник іщенко, друга книга, читати, писати, букви знає, сайт Белокуракино, Білокуракине, Белокуракинский портал, 02 листопада 2016 року, архив сайту, повний архів, білокуракинський портал<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. ЛОТ (Луганське обласне телебачення). ВІДЕО за листопад 2016 року

листопад 2016 - Відеоматеріали в спільноті Білокуракинський портал на сайті ВКонтакте

програма події, телеканал ЛОТ, 11.2016 року, листопад, ноябрь 2016 года, Луганське обласне телебачення, державне, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський портал, сайт Белокуракино, відео, видео, вісті, вести, события недели, новини, новости, програма, юрій ромасюк, олена зверхановська


Перейти на повний архів програми Події. ЛОТ за 2016 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF) за листопад 2016 року

26.11.2016 - Газета "Життя Білокуракинщини" №95-96

19.11.2016 - Газета "Життя Білокуракинщини" №93-94

12.11.2016 - Газета "Життя Білокуракинщини" №91-92

05.11.2016 - Газета "Життя Білокуракинщини" №89-90


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>

газета життя білокуракинщини, архів газети, за березень 2017 року, за март 2017 года, скачати, читати онлайн, формат pdf, весь архив, редактор, альона отрошко, чорнуха, Юлія Малюк, на сайті Білокуракине, Білокуракинський портал, сайт Белокуракино, на білокуракинському сайті, скан копія, відскановану, фотокопія газети, заповіт ілліча, вконтакте


Білокуракинський анекдот