НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2017 рік


листопад, 2017

Публікації

Кажуть... Про Білокуракинську районну лікарню та місцеву владу

Кажуть, що ремонт, який триває в Білокуракинській районній лікарні, і весь той розгардіяж, що є зараз, буде тривати ще довго... Спочатку підрядники обіцяли впоратись до 1 грудня. Потім почали обіцяти закінчити ремонтні роботи до Нового 2018 року. А тепер вони навіть і не обіцяють. Бо самі не знають, коли все закінчать. Хоча справа не тільки у підрядниках. Справа в ідіотах при владі та недолугих керівниках на місцях. Підрядники звинувачують замовників в тому, що ті їм не своєчасно і не в повному обсязі виплачують гроші за роботу, а замовники - керівництво лікарні - киває в бік місцевої влади, мовляв, за гроші треба питати у них, бо хто, як не місцева влада, розпоряджається бюджетними грішми.

Постійні ремонти в районній лікарні – це вже свого роду бізнес для місцевих владних князьків. Якщо медики заробляють на медичних послугах, більшість із яких, до речі, вже стали платними офіційно, то місцева влада заробляє на відкатах та розбазарюванні бюджетних грошей, які «втихаря» діляться між «своїми» та розфасовуються по кишеням або рахункам зацікавлених осіб. А цей перелік зацікавлених осіб досить довгий – від простих робочих, які завжди прагнуть щось вкрасти та заникати з місця роботи, до керівників районного рівня. Хоча, можливо, щось перепадає і в область. Бо щоб все було «шито-крито», треба і з ними ділитись… Схема всім давно відома.

Кажуть, що колишній головний лікар Білокуракинської ЦРЛ Хамчич, який свого часу прибув у наш район із Луганська (який, до речі, вже був окупований хуйлопутінськими вояками) за сприяння нинішнього голови РДА Іванюченка, і докерувався лікарнею до того, що кілька мільйонів бюджетних гривень безслідно зникло, а лікарня перетворилась на постійний будівельний майданчик, зараз знаходиться в м. Київ. На нього завели кілька кримінальних справ, одна з яких – державна зрада. Тобто, це те ж саме, в чому звинувачують і колишнього народного депутата від Партії регіонів та колишнього керівника Луганської області Єфремова О.С. Плюс інші обвинувачення - в розкраданні майна в особливо великих розмірах, зловживання службовим положенням і т.п. І це при тому, що призначався Хамчич за часів нової порошенківської влади, а не регіоналів. По суті, одного крадія і злодія, депутата райради, керівника фракції регіоналів і голови бюджетного комітету – головного лікаря Медіна О.О. – вигнали з лікарні, також відкривши на нього кримінальні справи, а потім взяли на його місце іншого крадія і злодюжку – Хамчича, який, не зважаючи на свій відносно молодий вік, спромігся за досить короткий проміжок часу на посаді головного лікаря накоїти стільки лиха та вкрасти стільки грошей, що він навіть переплюнув свого попередника за темпами крадіжок та розвалювання лікарні.

Кажуть, що зараз в лікарні йде боротьба не тільки за гроші, але і за посади, і навіть за кабінети. Так, так! Навіть за кабінети! Бо тепер ЦРЛ – це не єдина державна установа, яка була раніше і якою керував один головний лікар. Тепер все окремо – є комунальний заклад Білокуракинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), яким керує Лунякін В. (лікар-отоларинголог), є центральна районна лікарня, якою керує (поки що) головний лікар Данилко О., є швидка допомога, яка тепер підпорядковується обласному керівництву. І є лікарі, які ведуть приймання пацієнтів як в поліклініці, та і в приватному порядку в своїх кабінетах в готелі «Ювілейний» (там, де бар «Палуба»). Звісно, щось працює, а щось лише вважається, що працює. Пацієнтам та хворим діватись нікуди – все одно приходять до лікарів на прийом зі своїми хворобами та болячками. В кого є гроші, ті відразу йдуть на огляд до приватних лікарів. Але більшість все ж таки користується послугами лікарів поліклініки та центральної районної лікарні, і терпить всі ті незручності та безлад, який там продовжується вже досить тривалий час. Навіть сеча в коридорах, яка стала звичним явищем, не лякає вже нікого.

Кажуть, нині йде негласна боротьба між керівництвом Сватівського та Білокуракинського районів щодо залишення саме на своїй території лікарні з базовим статусом в окрузі. А це означає, що саме в таку лікарню будуть надходити кошти, обладнання, направлятимуться необхідні спеціалісти і т.д. Тобто, лікарня буде розвиватися. А от всі інші лікарні в окрузі, звісно, будуть дещо обділені в цьому сенсі. По суті, це і є смисл медичної реформи – скоротити штат лікарень, які не відповідають певним вимогам, і зекономити гроші на функціонуванні установ та на людях…Кажуть, що сам пан народний депутат Курило В.С. приїздив нещодавно в Сватове і дав сватівчанам обіцянку, що саме їхня лікарня буде основною - базовою. Принаймні він докладе до цього усіх зусиль. А от щодо Білокуракинської лікарні він жодних обіцянок не дає. Принаймні, поки що (до виборів). Зрозуміло, що функціонування Білокуракинської районної лікарні вже явно не входить в його інтереси.

Враховуючи той жалюгідний стан, в якому зараз знаходиться Білокуракинська центральна районна лікарня і якість тих послуг, що надають місцеві лікарі, про будь-яку «базовість» дійсно можна забути. Знову ж таки, поки що. І це «поки що», мабуть, буде тривати ще деякий час. А саме – до тих пір, поки при владі будуть знаходитись крадії та розбазарники, які, як сказав колись Олег Ляшко, «своїм хуєм керувати не вміють, а лізуть керувати державою… А якщо не вміють – то треба скорочувати їх к єбєній матері, і приводити тих, хто і державою вміє керувати, і усім іншим…». І це стосується не тільки тих, хто керує в Київських кабінетах, але і в районних центрах, і в громадах.

Зрозуміло, що нинішня місцева Білокуракинська влада протримається в кращому випадку в своїх кабінетах лише до наступних виборів. А далі, за логікою, мали б хоча б когось із них притягнути до кримінальної відповідальності за все те, що робилось і робиться зараз. На жаль, ні правоохоронна система, ні судова система, не зважаючи на всі розмови та балачки в засобах масової інформації, ніяким чином не змінюється в нашій державі. Як була корупція, так і залишилась. Як була можливість засудити та посадити за ґрати ні в чому не винних людей, звинувативши в тому, що вони не скоювали, так і залишилась. Як уникали відповідальності бандити та злодії, в тому числі ті, що скоювали свої злочини, перебуваючи на державних посадах, так і залишилось.

Як говорить народна мудрість – «прав завжди той, у кого більше прав». А прав, як відомо, більше у тих, в кого більше грошей, зв’язків та влади. Навіть на районному рівні, не кажучи вже про загальнодержавний. Ось так і живемо…

Глас Народу

кажуть, влада, іванюченко, хамчич, данилко, лікарня, центральна, грошей, крадіжка, бюджет, ремонт, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна


Публікації

КАЖУТЬ... ПРО ЗАРПЛАТИ ТА ПЕНСІЇ В БІЛОКУРАКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Українські гроші та зарплати

Кажуть, що керівник Білокуракинського відділення "Агротона" Баранов О.В. (він же - депутат районної ради) нарахував собі премію за результатами діяльності підприємства за 2017 рік в розмірі 600 тис. грн.

Цікаво, яку премію отримують на інших сільгосппідприємствах району або в бюджетних організаціях? Наприклад, вчителі чи лікарі?

До речі, головний хірург Білокуракинської районної лікарні Лісовий Р.В. отримує за кожну проведену операцію додатково до зарплати 2 000 грн. Якщо вірити статистиці, то за рік він проводить близько 300 операцій. В результаті, він за рік отримує лише за операції близько 600 тис. грн. Мало це чи багато? Ну, все, звісно, відносно... Якщо врахувати, що ще є офіційна зарплата та "неофіційні" доходи, то такі люди явно не бідують.

А знаєте, яка пенсія у колишнього голови Білокуракинського районного суду Баранова С.Б.?! (не плутайте його з головою "Агротона"). А пенсія у нього, кажуть, близько 80 тис. грн. на місяць. Плюс усі пільги від держави, згідно яким він має право кілька разів на рік безкоштовно їздити на курорти, лікуватись, відпочивати і т.д.

А тепер згадайте, яка зарплата у вас. І яка пенсія у ваших батьків. І порівняйте! Скільки гривень додали до зарплати вам чи до пенсії батьків в жовтні цього року? 50 грн.? 100 грн.? Ну, може навіть 500 грн.? А скільки тисяч додали районним товстопузикам? Ото ж бо...

Глас Народу

кажуть, зарплати, пенсії, селяни, чиновники, агротон, Баранов, Лісовий, бюджетники, гроші, премії, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

День пам'яті жертв голодоморів в Білокуракине

День пам'яті жертв голодоморів в Білокуракине, фото

25 листопада 2017 року в Білокуракине було вшановано пам'ять жертв голодоморів. Жителі селища поставили свічки пам'яті у підніжжя пам'ятного знаку "Жертвам голодомору 1932-1933 рр" по вулиці Історичній.

Відео. День пам'яті жертв голодоморів в Білокуракине, 25.11.2017
Білокуракинський портал

день, памяти, жертв, голодомор, в Україні, Катерина, Хрипун, пам'ятник, хрест, жертвам, свічки, квіти, Іванюченко, влада, Сірик, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

Коротко про будівництво залізниці Білокуракине - Сватове...

КОРОТКО ПРО БУДІВНИЦТВО ЗАЛІЗНИЦІ БІЛОКУРАКИНЕ - СВАТОВЕ...

Будівництво залізниці Білокуракине - Сватове
Глас Народу

будівництво, залізниці, сватове, железная, дорога, сватівська, картинка, коротко, обещание, обіцянка, курило, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ПРО ПЕНСІЙНИХ ТУРИСТІВ, ЖИТЛО ТА ГРОШІ АБО ХТО КОГО ГОДУЄ?

Кажуть, в Луганську після втечі Плотницького в Росію припинили працювати всі відділення банків. Банкомати не видають гроші (рублі), бо вони закінчились. Кажуть, що Плотницький прихопив чималу частину грошенят із собою. Тепер всі пенсіонери із луГандонії, які встигли переоформити собі пенсії на підконтрольній українській владі території, навалом хлинули через лінію розмежування, щоб знімати готівкові гроші - гривні - в банкоматах. Взагалі-то, вони це робили і раніше, причому отримували пенсію і по той бік - в російських рублях, і до нас приїздили, щоб отримати українську пенсію в гривнях. Навіть шикували, маючи дві пенсії. Причому, як не дивно, але їм також зробили перерахунок пенсії з жовтня 2017 року у зв'язку з пенсійною реформою в Україні. Дехто із луГандонівських пенсіонерів тепер має пенсію в 5-7 тисяч грн. (або і більше), бо більшість із них працювали в місті, і, відповідно, мали більші зарплати порівняно із селянами. Тепер у них і пенсії більші, ніж у селян.

Багато таких пенсіонерів-туристів приїздить і в Білокуракине. Автобуси, які щодня курсують зі Станиці-Луганської в Білокуракине майже ніколи не бувають порожніми. Часто на вулицях Білокуракиного можна бачити цих пихатих розряджених пенсіонерів-містян, які говорять кацапською мовою зі своїм луГандонівським акцентом. Іноді вони проходять мимо, навіть не помічаючи перед собою інших. Ці пихаті бабусі в 2014 році кликали хуйлапутіна в Україну, виходили і кричали на антимайданах "путін прійді!", блокували дороги українським військовим, а тепер щомісяця спокійно приїздять на таку ненависну їм українську територію, де живуть «бєндеровци» і «каратєлі» і отримують тут свою пенсію.

Звісно, не всі пенсіонери там такі. Є і нормальні - українці, які волею долі залишились на тій території, бо народились там або прожили більшу частину свого життя, працювали на заводах, фабриках, шахтах, будували краще майбутнє для себе та своїх нащадків. А вийшовши на пенсію, раптом опинились в окупації, коли ворог з московії знову прийшов на цю українську територію і почав встановлювати свої порядки.

Але більшість все ж таки - це пенсіонери, які зомбовані російської пропагандою, і які люто ненавидять усе українське. Крім, хіба що, українських гривень та продуктів, які вони намагаються скупити якомога більше при кожному відвідуванні української території, бо там - в їх рідній луГандонії - ціни набагато більші.

Згадайте, як ще до московсько-української війни, коли ця територія ще не була окупована і підконтрольна москальським оркам, їздив приміський дизель-поїзд Родакове-Лантратівка, і багато хто із білокуракинців виходив до потяга продавати свою сільгосппродукцію, вирощену на власних городах та господарствах. А з потяга виплигували пенсіонери-містяни та скуповували все, що могли, причому часто занижуючи ціну. Іноді навіть доводилось бачити, як ці міські пенсіонери ледь не бились один з одним за якийсь продукт (картоплю, цибулю, моркву, часник, яйця і т.п.) намагаючись купити першими. Звісно, більшість з них не купували для власного споживання, а задля перепродажу на ринках Луганська, Алчевська та інших міст півдня Луганської області, де ціни на сільгосппродукцію, як правило, набагато вищі, ніж в сільській місцевості.

От і зараз під час війни при перетині лінії розмежування в Станиці Луганській часто можна бачити таких собі «транспортувальників», які переходять з луганського боку на український бік, скуповують сільгосппродукцію, яка попередньо за домовленістю підвозиться їхніми ж поплічниками, завантажуються і переправляють все на луГандонівську територію.

Ось так "Донбас годує Україну". Хоча, як видно, все навпаки. Так було раніше, так воно є і зараз. Зомбовані "рускоговорящіє" пенсіонери приїздять за українською пенсією, "вичавлюючи" з банкоматів всю готівкову гривню, що місцеві мешканці навіть не завжди встигають отримати пенсії чи зарплати, стоячи в чергах, бо гроші швидко закінчуються. А луГандонівські "човники", як в далекі дев'яності, приїздять на північний берег Сіверського Дінця і скуповують в українських селян харчі та сільгосппродукцію.

До речі, в Білокуракинському районі, як, мабуть, і в інших сільськогосподарських районах Луганщині, з'явився новий вид бізнесу. Це приписування в своїх оселях інших людей - жителів окупованих територій, як правило, пенсійного віку. Дехто з білокуракинців примудряється приписати вдома десятки абсолютно чужих людей. І за це вони отримують непогану плату (яка, до речі, ніде не обліковується і з якої не платяться жодні податки). Бо суть в тому, щоб отримувати українську пенсію, необхідно бути хоча б тимчасово приписаним на підконтрольній українській владі території. А якщо ще і зареєструватись в якості біженця, то можна навіть розраховувати на соціальну допомогу (якщо ще не пенсіонер). Є випадки, коли навіть деякі білокуракинці, які в 2014 році жили в Луганську і були там приписані (наприклад, студенти), потім приїхали до своїх батьків додому в Білокуракине і якимось чином отримали статус біженців. Вони спокійно отримують соціальну допомогу, субсидії та ін. виплати. І непогано живуть, навіть не маючи офіційної роботи.

Також ще один новий вид бізнесу для білокуракинців - це подобове надання житла пенсійним «туристам», які кожного місяця приїздять на українську територію з луГандонії для отримання пенсій. Такі пенсіонери приїздять, знімають свою пенсію з банкоматів і, якщо не встигають зняти всі гроші - бо іноді гроші в банкоматах закінчуються або в банкоматах існують обмеження на зняття великої суми готівки - такі пенсіонери змушені ночувати в Білокуракине. Номерів в готелі Білокуракине на всіх не вистачає, та і не завжди готельні умови та ціна влаштовують луГандонівських містян, тому вони надають перевагу ночівлі в приватних оселях. Тим більше, що ціна в готелі та в квартирі чи приватному будинку фактично однакова, при тому, що умови в приватних оселях набагато кращі, ніж в готелі. Цікаво, чому білокуракинці не роблять хостели, які дуже розповсюджені у великих містах України? Бо зараз на цьому можна робити непоганий бізнес. Якщо, звісно, попередньо вкласти кошти в житло і максимально пристосувати його для таких "пенсійних туристів" та "бізнес-біженців". Хоча дехто із більш пронирливих і кмітливих білокуракинців саме так і робить, заробляючи непогані гроші.

Чому місцева влада, яка свого часу ліквідувала житло (а по суті, розікрала), що було в резерві громади, нічого не робить для вирішення проблеми із житлом? Гуртожитки всі вже давно "прихватизовані". Навіть для білокуракинців знайти житло в Білокуракине майже не можливо, якщо немає коштів на його придбання.

Нині попит як на тимчасове житло, так і на житло для постійного проживання в Білокуракинському районі досить високий. Але житло не будується і в найближчий перспективі будуватись не буде.

Можна очікувати, що луГандонівські пенсіонери, не маючи можливості отримувати готівку на своїй території, незабаром нескінченним потоком просто хлинуть на українську територію - за грішми, харчами, сільгосппродуктами. Відповідно, збільшиться попит на продукти у нас, в Білокуракине, а значить, знову поповзуть ціни вгору. І кінця краю цьому не видно...

Глас Народу

пенсійні, туристи, пенсіонери, Луганськ, окупована, територія, гроші, лугандони, безробіття, пенсія, забеспечення, бізнес, війна, годує, донбас, лугандонія, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

"Петро, введи війська": в мережі з'явилося "звернення" до Порошенка від імені Плотницького

Лист звернення Плотницького до Порошенка

Після бурхливої реакції соцмереж на "переворот" в Луганську, в мережі також з'явилося "звернення" до президента України нібито від імені ватажка самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Зокрема, автор послання говорить про те, що до українського президента його змусила звернутися ситуація в Луганську.

"Я звертаюся до вас, як Головнокомандувачу ЗСУ, ввести війська в Луганськ для захисту мирних громадян від збройного перевороту. У разі, якщо ВСУ допоможуть запобігти переворот, я, як голова республіки, обіцяю, що народна міліція ЛНР виступить з ВСУ єдиним фронтом проти бойовиків ДНР і ЗС РФ", - йдеться в зверненні.

В окупованому Луганську продовжує розпалюватися конфлікт між Ігорем Плотницьким і ватажком т.з. "МВС" ЛНР Ігорем Корнетом. Як повідомляють місцеві жителі, центр міста як і раніше блокований збройними людьми без розпізнавальних знаків і технікою. За попередньою інформацією, це співробітники т. зв."МВС", котрі стали на бік свого шефа І.Корнета. У місті відключені всі телеканали. У свою чергу наявність конфлікту підтвердив і сам Плотницький.

Як повідомлялося раніше, 21 листопада центр Луганська заблокували озброєні бойовики. Колона з військової техніки та КАМАЗів прибула із Донецька. Однак сам Корнет спростував інформацію про те, що нібито він і Плотницький не можуть поділити владу.

У вівторок ввечері президент Петро Порошенко провів позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони через загострення ситуації в Луганську.

23 листопада в четвер ввечері Ігоря Плотницького бачили в аеропорту Шереметьєво в Москві. Він прибув рейсом з Ростова-на-Дону.

Глас Народу

лист, звернення, плотницький, лнр, лугандонія, москва, росія, війна, окупація, путін, хуйло, новини, фото, копія, луганськ, влада, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ПРО СВЯЗЬ, ЭЛЕКТРИЧЕСТВО, РАЗБОРКИ В ЛУГАНДОНИИ И УКРАИНСКУЮ ВЛАСТЬ

В Белокуракино в последние дни у многих стал пропадать Интернет. Причем независимо от провайдера. И в «Укртелекома», и в «Супернета» связь стала пропадать. Иногда появится, а потом опять пропадает. Говорят, что эти перебои связаны с погодными условиями. Не успел первый снег выпасть в Белокуракино, как начались проблемы со связью. Ещё и мобильная связь «Vodafone» стала тупить постоянно. И надумали ж в такое время оборудование менять (смс-ка всем пришла, наверное?).

А еще, говорят, начались перебои с электричеством. В Белокуракино пока что не ощутимо, но в Старобельском районе многие села были отключены. РЭСовцы во всём винят погоду и невозможность выезжать на ликвидацию последствий аварийных ситуаций из-за отсутствия денег и даже бензина для автомобилей. Дожились, называется... Хотя, помнится, еще весной 2017 года, когда Счастьенскую ГРЕС отключили от поставок электроэнергии в луГандонию, руководство электростанции заявило, что задолженность за поставленную туда электроэнергию на момент отключения составила около 1,9 млрд. грн. (!!!) Причем, поставки электричества совершались по договорённости между украинской властью и самопровозглашенной властью луГандонии (Плотницким). По сути, как заявило руководство ТЕС, украинская власть спонсировала террористов ЛНР, а вместо этого перед электростанцией росли долги. И только когда уже реально не за что было покупать уголь, поставки электроэнергии в ЛНР прекратились. Но долги при этом остались. Энергетикам пришлось на всём экономить - на зарплате работников, топливе для машин, на оборудовании, на ремонтных работах и т.д.

И что мы имеем в результате? Плотницкий свалил в Россию, прихватив с собой, скорее всего, не один миллион украинских долларов. Предприятия Луганска и всего оккупированного юга Луганской области либо полностью уничтожены, разворованы и вывезены в Россию, либо ещё продолжают существовать, едва выживая и чисто формально продолжают свою работу.

Говорят, что хуйлопутин планирует объединить территорию оккупированной части Луганской и Донецкой областей в одну республику (ЛДНР) и назначить там своих новых марионеточных руководителей. Т.к. те, что были, своё уже отработали и будут зачищены, как ненужный мусор. Всё-таки разделённая на две части территория ЛНР и ДНР, где в каждой есть свои руководители - это слишком хлопотное и дорогое удовольствие для хуйлопутинского режима. Именно поэтому и решили, видимо, в Москве сделать "оптимизацию" и "перемастурбацию" своих марионеток в подконтрольной им луГандонии.

А пока в луГандонии происходят местные разборки и установление новых порядков московитов, украинская власть в очередной раз только щёлкает ебалом, вместо того, чтобы адекватно реагировать в такой ситуации... Видимо, ничему их история не учит. Как были долбойобами, так и остались...

Глас Народу

зв'язок, связь, лугандони, луганск, мобильная, электричество, тес, энергетики, москва, россия, путин, хуйло, разборки, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Новини

Луганск снова разбушевался

А Луганск, походу, разбушевался снова. 21 ноября Плотницкий, говорят, слинял в Россию. В самом городе на улицах стоят российские танки, люди в камуфляже без опознавательных знаков и с оружием в руках ходят по улицам, как у себя дома. Время от времени слышны выстрелы. Говорят, что какие-то разборки между банд-формированиями. Хотя понятно, что зелёных человечков опять хуйло-путин прислал, разбираться с местными мудаками. Говорят, что они опять бабло между собой не поделили. Никак не могут нажраться, суки! Хоть бы уже побыстрее перестреляли друг друга, чтобы простым людям легче жить было...

анонімно в пабліку "Наше Білокуракине"

наше, паблік, луганськ, лугандони, плотницький, окупація, російська, московія, путін, хуйло, разборки, война, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Білокуракинський анекдот

Макарони свою справу роблять. БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ АНЕКДОТ

Приходжу в тренажерку на стадіоні "Здоров'я", а там один знайомий хлопець займається, якого я давненько вже не бачив. Кажу йому:

- Ого! А ти, я бачу, підкачався! Мабуть, вагу, набрав?

- Ага! - каже. - Макарони свою справу роблять!..

Глас Народу

анекдот, стадіон, здоров'я, підкачався, спорт, тренажерка, вагу, набрав, гумор, макарони, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ВБИВЦІ ПОРУЧ З НАМИ...

Снайпери. Вбивці поруч з нами

Знаєте, які підрозділи військових найжахливіші в нинішній війні між Україною та Росією? Хто найбільше вбиває людей? Артилерія, кулеметники, мінометники? Диверсійні групи? Ні...

Найжахливіше те, що в селищі Білокуракине по вулицям спокійно ходять ці військові, іноді навіть зі зброєю... Просто про це ніхто не знає. Майже ніхто... Це люди, які вбили по кілька десятків людей. Причому, якщо артилеристи чи мінометники часто вбивають ворогів, навіть не бачачи своїх жертв в обличчя, ці вояки своїх жертв бачать, як на долоні. Так! Це снайпери. На вигляд - вони звичайні люди, без якихось особливих якостей чи ознак. Але, коли думаєш і розумієш, що ці люди вбили по 30-40-50 і більше людей - це насторожує, дещо лякає і викликає занепокоєння. Бо хто знає, що у них із психікою, з мисленням і розумінням сенсу життя. По-суті, вони - вбивці, які вбили десятки людей, нехай навіть і з протилежного боку війни. Усвідомлюєте? Коли одна людина - снайпер, вбиває 50 інших людей? Причому більшість із цих убитих - теж колишні громадяни України, частина яких просто із-за недолугості мислення, а хтось із-за елементарного жебрацького існування пішов на війну заробляти гроші. Зрозуміло, що не від хорошого життя пішли вони воювати та вбивати інших людей. З українського боку більшість теж пішли воювати не від почуття патріотизму, а саме заради грошей. Бо якщо платять премію за підбитий танк чи якусь іншу одиницю техніки, то так само платять і за вбитого снайпером ворога. Отак просто - один вбитий - і плюс надбавка до зарплати снайперу...

Деякі з цих снайперів вже пішли на дембель. І ходять вони вулицями Білокуракине... Поруч з нами...

Глас Народу

вбивці, поруч, нами, військові, снайпери, убийца, диверсійні, групи, війна, ато, солдати, новини, українські, люди, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne, погода


Новини

Загинув ІВАН СВІТЛИЧНИЙ

11 листопада близько 16.00 години по вул.Коцюбинського (біля мосту) загинув Іван Світличний (1982 року народження). За попередньою інформацією його збив (переїхав) автомобіль ВАЗ-2109 білого кольору. Світличний Іван Миколайович (1982-2017), мешкав в Білокуракине по вул.Коцюбинського, похований на кладовищі біля Свято-Тихонівського храму 12 листопада 2017 року.

Білокуракинський портал

Іван, Світличний, загинув, збив, автомобіль, ваз, дев'ятка, 2109, білий, машина, переїхала, смерть, похорони, загибель, свобода, свободівець, українець, оксана, світлична, дтп, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ПРО БОЛЬШИЕ ЗАПРОСЫ, ВЗАИМОПОНИМАНИЕ И ОДИНОЧЕСТВО...

Вот девушки с ребёнком ищут себе парней, хотят, чтобы они были хорошими мужьями и папами для её ребёнка. Но возникает вопрос: а куда делся родной папа ребёнка? Если он её бросил, то почему? Если она его бросила, то почему? Банальное "не сошлись характерами" - это не ответ. Всегда есть какая-то конкретная причина. В наше время чаще всего - это причина материальная. Слишком большие запросы у нынешних девушек. Часто они требуют от мужа намного больше, чем он может зарабатывать. При этом я часто наблюдаю такую картину, когда девушка, даже получив высшее образование (обычно благодаря купленному за счет родителей диплому), выйдя замуж, не особо-то и спешит устраиваться на работу. Даже если парень женился на ней не по "залёту" (что чаще всего и бывает), а по любви (что бывает очень-очень редко!), то девушка (уже в качестве жены) предпочитает просто родить ребёнка, а потом как минимум 3 года сидеть в декретном отпуске (а иногда и 6 лет, и больше), ничего не зарабатывая и надеясь только на мужа. Конечно, ребёнка нужно воспитывать, заниматься с ним. Но надо ведь понимать и мужа, что ему приходится не легко содержать семью. И хорошо, если есть родители (бабушки, дедушки), которые могут хоть чем-то помочь - и материально, и в воспитании ребёнка. Но не всегда так бывает. И обычно уже в первые 3 года (а иногда и раньше) супружеской жизни любовь заканчивается, начинаются обычные серые семейные будни. И вот эти будни с кучей материальных проблем обычно и не выдерживают молодые семейные пары.

В нашем поселке найти работу не просто, как, впрочем, и по всей Украине в сельской местности. Если в городах и есть работа, то там, как правило, всё упирается в жильё - негде жить (купить сразу невозможно), а если снимать жильё - то вся зарплата будет уходить на оплату и содержание этого жилья. Получается - жить не за что. Хорошо, если есть связи, богатые родственники или друзья, которые могут чем-то помочь и в городе. Но в большинстве случаев - это порочный круг. Нет работы - нет зарплаты. Есть работа - нет жилья. Есть жильё и работа, но слишком маленькая зарплата, чтобы всё оплачивать и нормально жить. И так - всё время!

Как же решить такую проблему? С одной стороны, действительно, сложно. Но с другой стороны, всё очень просто - надо уменьшить свои запросы к своей половинке. Особенно это касается девушек, которые хотят слишком многого от своего партнера. Мужику ведь многого не надо. Обычно нормальные мужики, которые по-настоящему любят и ценят своих жен, довольствуются удовлетворением самых элементарных потребностей: уютное жильё, свежеприготовленная еда, чистое бельё, регулярный секс, спокойный отдых после работы, иногда общение с друзьями и какое-то маленькое мужское увлечение (например, рыбалка, автомобиль, компьютеры и т.п.). Всё! Но ведь и этого не все жёны могут предложить и понять!

Вместо этого женщины постоянно что-то требуют от мужа, постоянно чем-то недовольны. Конечно, какой нормальный мужик долго сможет такое выдержать? Вот и расходятся, как в море корабли...

И опять молодые одинокие мамы ищут себе кого-то в спутники жизни. А по сути - очередную жертву в качестве будущего мужа... Чтобы сесть ему на шею и свесить ноги.

А нормальные парни всего лишь ищут свою единственную, неповторимую - ту, которая сможет его принять таким, каким он есть, со всеми недостатками и достоинствами. И надеются на взаимопонимание и взаимопомощь, в т.ч. и в решении материальных проблем. А никак не на очередную обузу, которая готова повиснуть на его шее вместе с ребёнком. А в результате - остаются одинокими и те, и другие... И что-то ждут, и опять кого-то ищут...

Добрий білокуракинець

большие, запроси, добрий, белокуракинец, девушки, парни, жениться, дети, разводятся, жизни, деньги, мужики,женщины, потребности, статья, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ПРО СЕЧУ, ГАВНЯШКИ ТА БІЛОКУРАКИНСЬКУ РАЙОННУ ЛІКАРНЮ! ТАКЕ КІНО ТРЕБА БАЧИТИ!!!

Прочитав статтю про аналізи сечі, що робить лабораторія Білокуракинської районної лікарні. Цілком згоден з усім, що там написано. І навіть підтверджую коментар пані Давидової. Пам'ятаю, як я сам колись здавав аналізи за направленням терапевта. Здавав я їх при першому прийманні лікарем. Але за результатами мені сказали прийти пізніше. Та коли вже через пару днів я прийшов у лабораторію, і запитав про результати аналізів, то їх мені так і не змогли знайти. При черговому відвідуванні терапевта я так і сказав лікарю, що результатів моїх аналізів в лабораторії чомусь не знайшли, сказали, що вони можуть бути вже у кабінеті терапевта. Але лікарка мімічно вилаялась, сказала, що вони там за ідіоти, якусь х.йню мелять (образно висловлюючись, звичайно), і що ніяких результатів у неї немає. Вона знову виписала мені направлення на аналізи, і мені знову довелось їх всі здавати, і сечу, і кров.

Щодо нинішньої ситуації із тим, що в районній лікарні йдуть ремонтні роботи, які створюють незручності медперсоналу та всім відвідувачам лікарні, то це все зрозуміло. Наскільки я пам'ятаю, ремонтні роботи в лікарні були завжди. Весь час там щось ламають, будують, потім знову ламають... На те вона і лікарня - бюджетна організація, щоб можна було на ній гроші заробляти. Це бездонне дно для бюджетних коштів, які можна списувати постійно на ремонти та переобладнання для лікарні.

Але ж ситуація із сечею, яка стоїть без фактичного догляду і, по суті, не представляє ніякої матеріальної цінності - це комедія. Взяли б ще гавняшок в баночках виставили на загальний огляд, щоб усі ходили і любувались. А раптом, хтось ще захоче в них поколупатись... а потім по стінам розмазати... А що?! Різні люди бувають... lol А потім всім відомий оператор прийде, зніме все це на відео, потім зал'є його на Ютуб і розмістить на сайті "Білокуракинський портал". Ото кіно буде! Такого на Ютубі точно немає!!! І піде слава на всю Україну про Білокуракинську районну лікарню та лабораторію разом з людськими аналізами - сечею та гавняшками... Уявляєте?!! Таке кіно треба бачити! Оскара мені давайте, Оскара!!!

Глас Народу

сечу, гавняшки, гавно, гамно, районна, лікарня, іванюченко, влада, данилко, лікар, лабораторія, аналізи, црл, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

ПРО НЕСПРАВЕДЛИВУ ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ, ЗНИЩЕННЯ ЛЮДЕЙ ТА ПИТАННЯ ЧАСУ

Почув нещодавно на вулиці в Білокуракине розмову двох літніх людей. Одна з них - жінка, колишня вчителька, жалілась іншому чоловікові, що їй в останньому місяці (у зв'язку із пенсійною реформою) додали лише 200 грн. до пенсії. В той час, як її колезі - іншій вчительці, додали 1800 грн. При цьому вони пропрацювали в школі однакову кількість років, тобто мають однаковий стаж, і під час роботи мали практично одні і ті ж години, читали один і той самий предмет. Тобто, і зарплата була однаковою, і стаж роботи такий самий... Але... Чомусь колега отримала добавку до пенсії 1800 грн., а вона - лише 200 грн. Жінка сильно образилась і весь час співчутливо запитувала в чоловіка: "Ну де ж справедливість?!! Де?.." І дійсно, справедливості, як видно, немає.

Нинішня пенсійна реформа, як вже стає зрозуміло для більшості громадян України, якраз і спрямована саме на те, щоб остаточно посіяти в людях зневіру в справедливість, законність та порядок в цій країні. Люди починають ображатися не лише на державу, яка їх так нахабно «кинула», але і на один одного, бо звичайно, якщо хтось отримує більшу пенсію, а хтось за таку ж саму роботу - набагато меншу пенсію, то виникає відчуття несправедливості, заздрості і образи. І це лише щодо пенсій. А уявіть, яка несправедливість існує в розмірах зарплати, коли деякі державні чиновники отримують зарплату в сотні тисяч гривень (іноді більше мільйона на місяць), а інші трішки більше від мінімальної зарплати в 3200 грн. Це різниця в оплаті праці в кількасот разів викликає не просто обурення людей, але і бажання помсти, викликає навіть ненависть до держави, яка так несправедливо (в особі представників влади) обходиться зі своїми громадянами.

Якщо згадати історію, то на думку приходить аналогія із початком минулого ХХ-го століття, коли народні маси в Російській імперії теж мали незадоволення правлінням царя та його оточенням. В результаті всі ці невдоволення призвели спочатку до революції 1905-1907 рр, потім до лютневої революції 1917 року (коли царя було скинуто), а потім до влади прийшли більшовики (пізніше - комуністи) на чолі із Леніним. Чим все це закінчилось - показала історія. Які були жертви, голодомори, війни і руйнування - теж всім відомо...

І ось вже на початку ХХІ століття щось дуже схоже відбувається вже в самій Україні. Спочатку Помаранчева революція 2004 року, коли до влади прийшов В.Ющенко. Потім ця влада, начебто безкровно і мирно була замінена кишеньковою промосковською владою В.Медведчука - В.Януковича та їхніми бандформуваннями по всій країні. Але протест і невдоволення українського народу виявився сильнішим за таку владу, в результаті на Майдані в Києві відбулась Революція Гідності за безпосередньої участі та підтримки проукраїнських націоналістичних сил на чолі із ВО "Свобода". Потім напад Росії на Україну і окупація української території - Криму та Донбасу. Напад сусідньої країни на економічно слабку і напівзруйновану із середини Україну - зайве підтвердження справжнього ставлення російської влади до незалежності і суверенітету іншої держави та справжня імперська суть Російської держави.

Мало того, що український народ захищає кордони своєї держави проти одвічного ворога - Московії, так ще й зсередини має чинити опір всіляким намаганням української влади знищити власний народ. А українська влада, яка і до влади прийшла на крові простих людей, навчилася робити це настільки віртуозно, нахабно і безкарно, що не цурається вже нічим. Навіть пенсіонери - і ті стали заручниками так званих псевдореформ - пенсійної та медичної. У більшості громадян України складається таке враження, що владою робиться все для того, щоб знищити якомога більше простих людей, зокрема, пенсіонерів, безробітних, хворих-інвалідів, ветеранів - тобто тих, хто не має вже ніякої економічної цінності і не приносить державі (зокрема, владі олігархів) ніяких економічних дивідендів. Тобто - це той соціальний баласт, який потрібно позбутися якомога швидше. І це робиться за допомогою в тому числі і таких механізмів, як пенсійна та медична реформи.

До речі, війна в Україні - це теж програма по знищенню певних соціальних верств населення - найбільш ярих націоналістів, досить великої частини безробітних, алкоголіків, наркоманів, бомжів, безнадійно хворих. А одночасно - це і заробляння грошей за їхній рахунок. Хтось воює, віддаючи своє життя та здоров'я, а хтось просто заробляє на цьому гроші. І саме так - із знищення всіх соціально-неблагополучних верств населення почали воювати на території окупованих ЛНР/ДНР - бо саме їх в якості живого щита відправляли на передову, або рити окопи та бліндажі. Потім цей досвід перейняли і військові з українського боку. Згадайте, як працівники Білокуракинського військкомату (як і більшості українських військкоматів) в 2014-2015 рр. відловлювали по вулицях всіх безробітних чоловіків працездатного віку та знаходили їх по всіх, навіть віддалених закутках селища та найглухіших селах району, доправляючи до ОРВК, а потім робили з них солдатів… Причому, неважливо, були вони фізично придатними до служби чи ні, їх все одно відправляли на передову. Як звичайне м’ясо… Просто так, заради знищення…

Але в той же час, повертати окуповану Росією територію Донецької та Луганської областей під контроль української влади ніхто не поспішає. А чому? А тому що це економічно не вигідно. Ні одній, ні іншій стороні. Тому що купувати вугілля, виявляється, в США, Південній Африці чи Австралії набагато дешевше, аніж на окупованій території ЛНР/ДНР. Хоча це, звісно, безглуздя і абсолютна брехня. Як відомо, вартість імпортованого вугілля з Америки, Африки чи Австралії складає не менше 120-130 доларів за тону. В той час, як вугілля з Донбасу Росія купує в ЛНР/ДНР за 30-35 доларів/тону. Потім перепродує його Україні. Це вугілля з Донбасу продовжує поступати в Україну на ТЕС, просто по ціні не 30-35 дол./тону, а за ті ж самі 120-130 дол./тону (або і дорожче), тільки різниця потрапляє в кишені Ріната Ахметова та інших олігархів - власників енергетичних чи вугледобувних компаній, з якими є домовленість української влади. І це влаштовує всі сторони. Бо війна для декого - дуже прибуткова справа.

Крім того, на непідконтрольній українській владі території Донбасу живе близько 4,5 млн. людей, які зомбовані російським телебаченням і більшість яких вірить в історії про лютих ненажерливих бандерівців, що смажать на вогнищі та їдять маленьких дітей… І ці бандерівці зараз захопили владу в Україні… (!!!). Хоча логіки в цьому – абсолютний нуль, як і в наявності здорового глузду серед лугандонівського населення.

І нащо комусь якісь там пенсіонери чи безробітні, інваліди, ветерани АТО, яких щороку стає все більше. А якби не війна, то цих безробітних було б ще набагато більше. Що з ними робити? А якщо врахувати, що досить велика частина цих військових, які пройшли справжнє пекло, побувавши під обстрілами та вибухами, побачивши смерть на власні очі - повернувшись до мирного життя в своїй країні, можуть бути невдоволені тим, що відбувається в мирному житті? І це невдоволення обов'язково рано чи пізно виллється в щось більш радикальне і може мати непередбачувані або і плачевні для тепер вже нинішньої влади - наслідки... І такої революції на Майдані, як раніше, вже може і не бути. Вона може там – на Майдані - лише початись, але продовжитись по всій країні... І навіть перекинутись в інші країни - Росію, Білорусь, де також є незадоволення діями влади. Як це вже було колись, на початку ХХ-го століття... Але та Революція може здатись лише невеличкою кривавою розминкою порівняно з тим, що може бути в сучасній Україні ХХІ-го століття, з тією кількістю зброї і тим досвідом, що є зараз у людей... І скоріше за все, так воно і буде. Це лише питання часу...

Глас Народу

пенсійна, реформа, пенсії, пенсіонери, лугандонія, знищення, людей, терор, росія, путін, хуйло, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


Публікації

КОМУ НУЖНЫ АНАЛИЗЫ ИЛИ КАК РАБОТАЕТ ЛАБОРАТОРИЯ В БЕЛОКУРАКИНСКОЙ РАЙОННОЙ БОЛЬНИЦЕ

Отзыв про Белокуракинскую районную больницу

Недавно наблюдал ситуацию в нашей районной больнице, как один мужик пришел сдавать баночку с мочой в лабораторию, а там все баночки стоят прямо на входе, т.е. за пределами самой лаборатории (наверное, чтобы не воняло в помещении). Так вот, этот мужик принёс баночку с мочой, но в ней мочи почти не было. Говорит, что "не смог выдавить", т.к. до этого уже сходил в туалет. И он, не долго думая, берёт со столика другую (чужую) баночку с мочой (там, где побольше) и доливает в свою баночку. Увидев мой офигевший взгляд, он произносит гениальную фразу:

- Та вони ж там всьо равно ніх#я не провіряють! Яка разниця, чия моча?!!

Поставил баночку и спокойно вышел с больницы.

А может, он и прав. Ведь моча ж не просто так стоит на самом видном месте - заходи и бери спокойно, меняй, доливай, выливай, в общем, делай, что хочешь! А какая разница? Всё равно ж никто ничего не проверяет. Просто пишут от фонаря стандартные результаты анализов. Так было, так есть и, походу, так будет ещё долго в нашей районной больнице...

P.S. Ситуація описана із життя. Автор нічого не вигадує і не ставить за мету когось образити. А те, що результати аналізів дійсно пишуться не зовсім ті, що є насправді - це теж факт! Не знаю, чия це вина - лікарів чи працівників лабораторії, але були випадки, коли результати "плутались", "губились", або навпаки - писались тоді, коли аналізи ніхто навіть не здавав. Виникає логічне запитання - хто все це робить? Бо іноді наслідки "такої" роботи бувають плачевними для людей...

Глас Народу

анализы, районная, больница, црб, данилко, лаборатория, моча, гавно, врачи, баночка, анализов, работает, новини, білокуракине, білокуракинський, портал, сайт, Белокуракино, Белокуракинский, район, новости, события, Україна, bilokurakyne


<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. ЛОТ (Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

17.11.2017 - В Білокуракине біля будинку творчості висадили сакури

16.11.2017 - Стратегія розвитку Білокуракинської громади змінюється

16.11.2017 - Нещеретівські школярі будуть продавати булочки, аби збудувати Центр відпочинку «Інтел-квест»

15.11.2017 - Культурний семінар пройшов у Білокуракиному

14.11.2017 - Медіаосвіта в школах Білокуракинського району

13.11.2017 - В Білокуракине відкрився клуб для старшокласників "Точка зору"

13.11.2017 - В Білокуракинському районі посіяли 15 тис. га озимої пшениці

10.11.2017 - Білокуракинський ансамбль "Барвінок" посів перше місце у Всеукраїнському фестивалі «Перлина Карпат»

08.11.2017 - У Білокуракинській тергромаді знову планують відкрити Центр надання адміністративних послуг

07.11.2017 - В с.Нещеретове учні створили власний відеоканал на YouTube «Букісмак», 07.11.2017

06.11.2017 - На Луганщині завершився чемпіонат області з футболу. Білокуракинська команда на 9 місці

03.11.2017 - В Білокуракине малюка без щеплень не взяли у дитячий садочок

02.11.2017 - На Білокуракинщини сільгосппідприємствам компенсують вартість купленої техніки

програма, події, телеканал, ЛОТ, Луганське, обласне, телебачення, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський, портал, сайт, відео, видео, новини, програма, ромасюк, зверхановська


Перейти на повний архів програми Події. ЛОТ за 2017 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

25.11.2017 - Газета "Життя Білокуракинщини" №93-94

18.11.2017 - Газета "Життя Білокуракинщини" №91-92

11.11.2017 - Газета "Життя Білокуракинщини" №89-90

04.11.2017 - Газета "Життя Білокуракинщини" №87-88


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Білокуракинський анекдот