НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2018 рік


На даній сторінці викладено матеріали за останній місяць. Щоб переглянути всі матеріали сайту, скористайтесь навігацією по місяцям і рокам


серпень, 2018


Публікації

ПРО КАРАНТИН, АМБРОЗІЮ ТА ВДАВАНУ РОБОТУ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Амброзія полинолиста. Боротьба в Білокуракине

У Білокуракинському районі оголошено карантинний режим у зв’язку з виявленням амброзії полинолистої. Про це повідомляється на офіційному сайті Білокуракинської РДА. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації №550 від 19 липня 2018 року на території Білокуракинського району Луганської області запроваджено карантинний режим. Зокрема, в с. Олексіївка – 3 га; с. Олександропіль – 2 га; с. Тимошине – 4 га. Згідно з ним надано доручення Білокуракинській селищній раді, Тимошанській сільській раді та Головному управлінню Держпродспоживслужби в Луганській області розробити план фітосанітарних заходів щодо локалізації та ліквідації амброзії полинолистої.

Як не дивно, про боротьбу з амброзією в самому селищі Білокуракине в повідомленні не йдеться. Хоча як раз в Білокуракине, особливо в заплаві річки Білої, яка тягнеться вздовж всього селища, амброзії найбільше. Звичайно, біля річки – це ж не в самому селищі! Нехай собі росте! – Так, мабуть, думають в адміністрації та в селищній раді?

В самій спільноті Білокуракинської РДА на Facebook навіть з’явився такий коментар від імені адміністратора: «Закликаю всіх боротися з амброзією, а не тільки констатувати факти». Дійсно, може треба було б реально боротися з амброзією, а не лише закликати до боротьби з нею, роблячи вигляд, що щось робиться для цього з боку місцевої влади?

А тепер, думаю, треба трішки навести інформації щодо самої рослини амброзії, якщо комусь лінь про неї шукати інформацію в Інтернеті. Є кілька видів амброзії. В Білокуракинському районі найбільш розповсюджена амброзія полинолиста.

Інформація з Вікіпедії: Амбро́зія полиноли́ста - вид отруйних трав'янистих рослин із родини Айстрових. Амброзія полинолиста належить до карантинних бур'янів, які завдають великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'ю людей, бо пилок амброзії викликає сильну алергічну реакцію. За життєвою стратегією — це рудерал, заселяє сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки, пасовища, пустирі тощо. Рудеральна рослинність, до якої належить амброзія – це сукупність смітникових видів бур'янів; супутники життєвих відходів людини, зустрічаються на смітниках, біля парканів, на узбіччях асфальтових та ґрунтових доріг, на берегах річок та водоймищ.

Тобто, амброзія найбільш розповсюджена там, де для неї створюються всі необхідні умови саме завдяки зусиллям людини. А тепер згадайте, де у нас такі шикарні умови для вирощування амброзії? Правильно! – Кругом, де є сміття, яке з таким натхненням залишають та розкидають місцеві жителі! А це фактично все наше селище. Бо кругом сміття вистачає. І якби його не прибирали місцеві комунальщики з «Комунсервісу», то, думаю, вже за пару місяців в смітті можна було б купатись прямо посеред центральних вулиць селища. Ну, в центрі селища все ж таки сміття більш-менш прибирають, навіть квіточки понасаджували. Але ж що робиться на його околицях? Що робиться в місцях відпочинку – парках, на пляжах на деяких невеличких вулицях, провулках та вуличних закутках? Це вже не говорячи про деякі лісосмуги (наприклад, біля залізниці) або на пагорбах вздовж вулиці Підгірної. Та навіщо далеко ходити? Вздовж самої річки Білої часто-густо можна бачити купи побутового сміття, яке, як видно, цілеспрямовано і спеціально хтось вивіз і висипав або біля самої дороги, або десь у рівчак. Ну як тут не розповсюджуватись і не рости амброзії чи іншим подібним рослинам, які полюбляють саме таке ставлення до себе недолугих і розумово недорозвинених людей?!

Крім того, амброзія полюбляє розповсюджуватись на тих ділянках землі, де для неї немає великої конкуренції інших рослин. Амброзія любить добре освітлені та прогріті сонцем ділянки і не полюбляє, коли поруч з нею ростуть інші рослини, які можуть рости швидше за неї. А тепер згадайте, як у нас навесні випалюють траву в заплаві річки Білої! Причому випалюють не тільки очерет в рівчаках, а все, що горить. А навесні вся трава суха і горить дуже добре, в результаті практично вся рослинність суцільно вигорає, залишаючи після себе лише чорну ковдру із попелу. При цьому згорає не тільки трава, але і все, що в ній на цей момент знаходиться – тварини, пташки, комахи, плазуни. Пройдіться через кілька хвилин вздовж річки Білої або по заплаві після таких штучних пожеж, створених людьми. Навколо стоїть мертва тиша, все вимирає. Навколо тільки чорний попіл. Звісно, надземна частина рослин при цьому майже повністю гине. Але на ґрунті залишається насіння, яке після весняного дощу і при сприятливій погоді проростає. При цьому саме насіння амброзії та їй подібних рослин після спалення сухої трави проростає найшвидше, тим самим завойовуючи життєвий простір для себе за рахунок інших, менш стійких і пристосованих до високих температур рослин. А враховуючи те, що одна рослина може дати кілька тисяч насінин (від 30 до 100 тисяч), здатних при сприятливих умовах прорости навіть просто знаходячись на поверхні землі, то розповсюдження амброзії відбувається дуже швидкими темпами на великій території.

Крім того, амброзія часто росте і розповсюджується на багатьох сільськогосподарських полях, зокрема там, де росте соняшник чи соя. А соняшник в Білокуракинському районі – одна із найпоширеніших культур. Сама ж амброзія сильно осушує і виснажує ґрунт, викликаючи пригнічення інших рослин. Насіння ж амброзії може зберігати схожість до 40 років. Але якщо на полях сільгосппідприємства можуть використовувати гербіциди і хоч якось боротися з амброзією, то безпосередньо в населених пунктах чи в заплаві річки застосування подібних хімікатів неможливе. Тому єдиний спосіб боротьби з амброзією в селищі та на його околицях залишається скошування. При цьому скошувати треба під самий корінь, бо якщо цього не робити, амброзія дуже швидко відростає і дає нові паростки, на яких з’являється цвіт, а потім і насіння. А ще краще - висмикувати амброзію з коренем, але це вже справа не легка і не для кожного.

А взагалі, замість того, щоб кожного року боротися з амброзією методом скошування, що є абсолютною марною справою в масштабах всього району, необхідно просто припинити випалювати рослинність в заплаві річки Білої, щоб було різнотрав’я, яке значно буде пригнічувати амброзію, яка все ж таки починає рости пізніше від більшості видів трав. А якщо і скошувати амброзію – то не в кінці літа, коли вже явно запізно, а ще на самому початку, коли вона лише ледь-ледь починає з’являтись в різних місцях. І не тільки на центральних вулицях чи парках селища, але і безпосередньо в заплаві річки Білої, на узбіччях доріг, на сміттєзвалищах (часто стихійних), яких вистачає також і в лісосмугах. Насіння амброзії чудово розповсюджується навіть автомобілями, які з полів заїжджають в селище, привозячи його на колесах.

Ну, і звісно, ліквідовувати самі стихійні сміттєзвалища, своєчасно вивозити сміття з місць відпочинку, встановити штрафи як за самовільне викидання сміття в будь-якому не призначеному місці, так і за підпалювання трави в заплаві річки Білої або на полях та інших сільгоспугіддях. А поки що намагання місцевої влади боротись з амброзією нагадує битву з вітряками, від якої немає ніякої користі, а лише гучні слова та вигляд вдаваної роботи.

Глас Народу

амброзія, бур'ян, карантин, влада, сірик, іванюченко, громада білокуракине, білокуракинський портал, сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, серпня 2018 року


Публікації

ПОГРОЗИ СУДОМ ТА ФІЗИЧНИМ ЗНИЩЕННЯМ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ...

Іноді адміна спільноти запитують, на підставі чого додаються матеріали в спільноту із інших сайтів, спільнот та різних джерел. Відповідь проста: Весь контент на публічних сайтах, відкритих спільнотах доступний за ліцензією "Creative Commons Attribution 4.0 International License", якщо не зазначено інше. Іноді про це навіть пишеться на самих сайтах, наприклад, про це зазначено на сайті Білокуракинської громади.

Згідно законодавству про "Інформацію", інформація може братись із відкритих джерел із вказування авторства або посилання на ресурс, з якого отримана дана інформація. Саме так і наповнюються більшість новостійних сайтів та різних публічних (відкритих) спільнот в соц. мережах.

При цьому адмін сайту чи спільноти в соц. мережі не обов'язково є автором доданого матеріалу і не несе ніякої відповідальності за коментарі чи інформацію, взяту з інших відкритих джерел.

На адресу адміністрації та деяких авторів матеріалів "Білокуракинського порталу" постійно надходять погрози щодо фізичного усунення (вбивства) або подання судових позовів із-за опублікованої на сайті та в спільнотах інформації, відео та фотоматеріалів. Спроби фізично усунути одного з авторів матеріалів, судові позови вже були, але поки що безрезультатно для тих, хто намагався це зробити. Але такі спроби практично не припиняються, хоча найчастіше все зводиться до публічних образ та розповсюдження неправдивої інформації в мережі Інтернет.

Ще раз зазначу, що адміністрація сайту "Білокуракинський портал" та його спільнот використовує матеріали із офіційних (відкритих) джерел із зазначенням авторства чи джерела, і не має жодного відношення до самих матеріалів, якщо не зазначено інше.

Адміністрація БЛК-порталу

Білокуракинський портал

адмін, адміністрація, білокуракинського порталу, хто адмін?, пояснення, реквізити сайту, власника, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, погрози, адреса, 30 серпня 2018 року


Публікації

Терміново потрібна допомога, не будьте байдужими!!!

23.08.18 трапилася страшна аварія, в якій загинула 18-річна дівчина Карина Єременко. Ще три дівчини з важкими травмами потрапили до лікарні! Черняк Надія - пробита легеня, зламані ребра і ключиця. Їй мають робити дорогу операцію. Будь ласка, допоможіть дівчині. Від вашої допомоги залежить її майбутнє!

Реквізити: Бурлуцька Вікторія Василівна (мати), номер картки: 4149499640329924.

Чорнуха Карина - зламані обидві ноги (на одній - закритий, на другій - відкритий переломи), набряк легенів, дихає через кисневу маску, всі внутрішні органи теж сильно постраждали, проблеми з травленням і множинні рани обличчя та тіла. Вона потребує дуже дорогої операції на ногах, також необхідна довга реабілітація, яка коштує дуже великих грошей. Давайте допоможемо її рідним зібрати потрібну суму для одужання Каринки!

Реквізити: Вишняков Володимир (батько), номер картки: 5168757368035582.

Рязанцева Аліна - перелом четвертого хребця, набряк обличчя, множинні гематоми по всьому тілу, рани на голові.

Їй потрібна складна операція на хребці, яка обійдеться її сім'ї дуже дорого, тому потрібно за короткий час зібрати велику суму. Не будьте байдужими, Алінка потребує допомоги! У зв'язку з тим, що перша картка була заблокована, мати Аліни користується карткою подруги Аліни Рязанцевої, яку їй передали.

Реквізити: Філоненко Діана, номер картки: 4149439108090394.

Додано в соц.мережі: Polina Victorova

новини, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, серпня 2018 року


Публікації

ПРО ЩЕ ОДНУ СМЕРТЬ НА ДОРОЗІ ТА СПРАВЕДЛИВЕ ПОКАРАННЯ

23 серпня на об’їзній трасі поблизу Білокуракине-2 близько 23 годині 30 хвилин сталась автомобільна аварія, в якій загинула 18-річна дівчина Каріна Єрьоменко, а також постраждали і отримали багаточисельні ушкодження три дівчини: Каріна Чорнуха (18 р), Аліна Рязанцева (17 р) та Надія Черняк (17 р). За кермом автомобіля «Opel Astra» був Дмитро Чорнуха, якому 25 серпня виповнилось 18 років і на момент аварії був неповнолітнім та не мав водійських прав.

Автомобіль на великій швидкості рухався по трасі з Білокуракине в бік Павлівки. Але водій Чорнуха Д. не впорався з керуванням і вилетів в кювет на поле. Різниця в рівні асфальтової дороги та ґрунтом виявилась близько 1 м. В результаті автомобіль перевернувся (можливо кілька разів). По слідам на траві видно, що автомобіль продовжував рухатись далі ще приблизно 70-80 метрів, поки не вискочив на поперечну дорогу, яка веде в бік елеватора, а потім перелетівши її знову опинився на ґрунтовці (поле з соняшником) і передньої частиною (можливо) вдарився об стовп. На момент огляду місця пригоди стовп лежав напівзруйнований поруч з деревами, що ростуть біля дороги.

В результаті перевертання автомобіля всі четверо дівчат з нього випали і лежали по один бік на траві та переораному полі, в той час як автомобіль знаходився через дорогу (що веде до елеватора) на іншому полі. Тобто, водій продовжував тиснути на газ, поки автівка не опинилась на іншому полі догори колесами. Більша частина уламків автомобіля знаходилась саме біля дівчат. Також навкруги валялись деякі речі. А перекинутий автомобіль спалахнув і вигорів вщент. Як вискочив з автомобіля водій - невідомо. Але сам водій Чорнуха Д. майже не постраждав (місцями звезена шкіра, кілька синців та подряпин). Коли потерпілих привезли в лікарню, Чорнуха Д. був у свідомості і сам спокійно рухався. За свідченнями медиків, він був у відносно нормальному стані, ознак алкогольного сп’яніння і запаху алкоголю від нього не було. Також, як свідчить одна із дівчат Надія Черняк, а також зі слів Богдана Бурлуцького (який бачив водія в ніч аварії), Дмитро Чорнуха був тверезий, принаймні, ніщо не вказувало на те, щоб він вживав алкоголь. Але, як кажуть інші свідки, вони бачили Д.Чорнуху вдень 23 серпня перед аварією, коли він вживав слабоалкогольний напій-енергетик REVO (міцність 8,0-8,5 об., що відповідає міцному пиву). Також (можливо) енергетики вживали і самі дівчата.

Автомобіль рухався на дуже великій швидкості (150-160 км/годину). Самі дівчата просили Чорнуху Д. зменшити швидкість. Але він їх не слухав і, скоріше за все, намагався похизуватись перед ними, показати свою «крутизну». Аварія сталась близько 23:30 години, було дуже темно.

Як відомо, об'їзна траса на деяких ділянках має увігнутість та різний рівень (то піднімається вгору, то опускається вниз) і рух по ній в таких місцях більше 90-100 км/год. просто неможливий фізично, бо автомобіль на високій швидкості викидає вбік дороги. Крім того, саме асфальтове покриття на цій дорозі має вигляд "гармошки", тобто зім’яті складки, які зазвичай утворюються на асфальті завдяки руху перевантажених вантажівок з зерном. При русі на великій швидкості автомобіль запросто може на одній із таких складок викинути вбік дороги в кювет.

У випадку ДТП, який скоїв Чорнуха Д., судячи по слідам автомобіля, він рухався по дорозі навіть не повертаючи керма – по прямій – не враховуючи кривизну дороги. На швидкості в 150 км/годину він, якби навіть і намагався, все одно не зміг би повернути. А враховуючи те, що автомобіль, зіскочивши з асфальту, ще по ораному полю проїхав (скоріше пролетів) ще 70-80 метрів, потім перескочив асфальт і залетів на інше поле, і зупинився тільки тому, що опинився догори колесами, то можна уявити, в якому стані був водій, який навіть не намагався скинути газ.

Чи то ефект енергетика REVO подіяв, чи то звичайний шок від перших перевертань автомобіля по полю, але він так і не зміг впоратись з керуванням та зупинитись.

Нажаль, одна з дівчат загинула на місці. Троє інших потрапили в лікарню в важкому стані. Їм по 17-18 років (випускниці 2017-2018 років). При цьому водій залишився майже не ушкодженим.

Кажуть, що Чорнуха Д. мав би святкувати свій день народження 25 серпня (18 років), але чи то не утримався і вирішив зробити це трохи раніше, чи то просто хотів показати свою «крутизну» дівчатам. Нажаль, більшість дівчат саме на таких «крутих» хлопців і ведуться, не задумуючись про наслідки та іноді довіряючи навіть їм своє життя.

До речі, приблизно на цьому місці траплялись аварії і раніше, в т.ч. зі смертельним наслідком. Іноді аварії відбуваються з тими автомобілями, які їдуть по трасі, іноді з тими, що виїжджають на об’їзну трасу з дороги, що веде в селище на вул. Центральну. Але майже завжди водії в таких випадках перевищують швидкість або знаходяться в стані алкогольного сп’яніння. Можливо, варто було б поставити в цьому місці перед поворотом (на дорогах в усіх напрямках) знак обмеження швидкості, наприклад в 60 км/годину? Може, хоч це якось вбереже водіїв та зменшить вірогідність аварій на цій ділянці? Хоча жоден знак не допоможе і не врятує від сп’янілих водіїв-ідіотів та неурівноважених мажорів за кермом… Нажаль… І чи будуть справедливо покарані такі водії за вбивство на дорозі?

Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото Місце автомобільної аварії в Білокуракине 23.08.2018 року, фото
Глас Народу

автомобільна аварія, дмитро чорнуха, водій, дівчата, загинула 18 річна дівчина, Каріна, Єрьоменко, Чорнуха, Аліна, Рязанцева, Надія, Черняк, п'яний, за кермом, вбивця, убивство, на дорозі, дтп, новини, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, 23 серпня 2018 року


Публікації

Коментар від Наталії Тищенко (Потапенко) про ДТП в Білокуракине, 25.08.2018

В повідомлення спільноти Portal Bilokurakyne на Facebook надійшло повідомлення від Наталії Тищенко (Потапенко), яка є рідною тіткою Дмитра Чорнухи, який скоїв ДТП в Білокуракине. Вона запевняє, що Дмитро на момент аварії не був в стані алкогольного сп'яніння і взагалі не вживає алкоголь. Чи можуть це підтвердити дівчата, які з ним спілкувались? Бо від їхніх свідчень буде залежати його подальша доля... Бо як показує життя, працівників ДАІ можна легко підкупити, підробити документи. Так само підробляються медичні висновки. Але ж свідчення людей (якщо їх не купили) підробити не можна.

Повідомлення Наталії Тищенко (Потапенко) в спільноту Portal Bilokurakyne на Facebook
Portal Bilokurakyne

повыдомлення, коментар, наталія, тищенко, потапенко, тітка, племінник, аварія, дмитро чорнуха, дтп, смертельна білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 25 серпня 2018 року


Новини, відео

ДТП з неповнолітніми на Луганщині: є загиблі

Неповнолітній водій спровокував смертельну ДТП на Луганщині. Сталося вона в районі населеного пункту Білокуракине. За кермом іномарки був 17-річний хлопець. За повідомленням поліції, він перевищив швидкість, не впорався з керуванням і з'їхав на узбіччя.

Espreso TV

аварія в Білокуракине, Дмитро Чорнуха, Каріна Єременко, по телевізору, загинула, дівчина, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, серпня 2018 року


Новини

У ДТП В БІЛОКУРАКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРЕЗ НЕПОВНОЛІТНЬОГО "ЛИХАЧА" ЗАГИНУЛА 18-річна ДІВЧИНА (Фото)

Нехтування правилами дорожнього руху призвело до трагічної ДТП, через якого 18-річна пасажирка від отриманих тілесних ушкоджень померла, а водій і три пасажирки доставлені до медичного закладу з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганській області.

Так, 23 серпня, близько 23.50 17-річний водій автомобіля "Opel Astra", рухаючись по автодорозі "Білокуракине-Луб'янка-Олексіївка" з Білокуракине, не вибрав безпечну швидкість руху, в результаті чого не впорався з керуванням і на великій швидкості з'їхав на узбіччя , де здійснив перекидання транспортного засобу.

В результаті ДТП 18-річна пасажирка від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці, водій і три пасажирки (17-18 річні дівчата) отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

В даний час водієві повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину (згідно ч. 2 ст. 286 КК України - позбавленням волі на строк від 3-х до 8-и років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого) "Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого" і вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

За повідомленням департаменту поліції в Луганській області

Місце аварії автомобіля в Білокуракине, 23.08.2018 Автомобіль Opel Astra після аварії Колесо автомобіля Opel Astra після аварії
www.ostro.org

автомобільна аварія в Білокуракине, ДТП, розбився, машина, автомобіль, загинула, дівчина, карина ерменко, каріна, єрьоменко, водій Чорнуха Дмитро, на трасі, новини, білокуракине, аварія в Білокуракине, новини, сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, 23 серпня 2018 року


Новини

На Білокуракинщині в автомобільній аварії загинула 18-річна дівчина

Portal Bilokurakyne

аварія, дтп, загибель, загинула, дівчина, смертельна автокатастрофа, каріна єременко, випускниця, дмитро чорнуха, водій, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 24 серпня 2018 року


Привітання

З Днем Незалежності України, білокуракинці!

Привітання з Днем Незалежності України від адміна сайту Білокуракинський портал, 2018 рік

Шановні білокуракинці, земляки-українці!

З нагоди великого національного українського свята – Дня незалежності України, прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує 27 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, найпрекраснішій і найчарівнішій українській землі.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших українських землях постійно панували інші народи-сусіди, захоплювали нашу територію, знищуючи та поневолюючи українській народ. Та попри все, українці віками боролися за свою свободу і незалежність, і лише наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається в тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі, на своїй землі, в своїй Батьківщині. Сподіваюсь, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, району, області та всієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо своє і рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку-Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, національного самоусвідомлення, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості всього українського народу. Успіх і процвітання прийдуть на нашу землю неодмінно!

Волею народу Україна стала незалежною суверенною державою. Але, нажаль, після розпаду Радянської імперії своє існування продовжила Московія – одвічний ворог українського народу, яка не змирилась з існуванням незалежної української держави. Протягом всіх років незалежності українці намагались відстояти свій суверенітет, протистояли політичному та економічному тиску з боку ворожого тоталітарного сусіда, але в 2014 році знову розпочалась активна фаза по захопленню території України і фактичне знищення українців на своїй рідній землі. Півострів Крим і частина Донбасу перейшли під контроль озвірілої фашистсько-путінської Росії, зомбоване населення якої все більше деградує, вироджується і перетворюється в шизофренічну масу ідіотів та дебілів, що керуються путінськими маріонетками.

Українська Армія чинять опір загарбницькому фашистсько-путінському режиму так, наскільки це можливо в нинішніх складних економіко-політичних умовах. Український народ продовжує відстоювати свою незалежність, свій суверенітет, і бореться за мир і свободу на своїй Богом даній землі.

Я вірю в те, що український народ обов’язково переможе, звільнить свою землю від будь-яких загарбників, знищить будь-якого ворога і відстоїть свою незалежність, побудує справжню суверенну процвітаючу державу – ВЕЛИКУ УКРАЇНУ – від Сяну до Дону, від Карпат до Кавказу, а над уламками московського Кремля буде майоріти справжній український жовто-блакитний стяг могутньої і непереможної України!

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім землякам, українцям мирного неба, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я єдиної соборної незалежної процвітаючої Великої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Зі святом Вас! Хай святиться ім’я твоє вічно, український народе! Слава Україні!

Адмін Білокуракинського порталу

Білокуракинський портал

привітання, з днем незалежності україни, день прапора, адмін, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, липня 2018 року


Публікації

Знову кажуть... В Білокуракине

Кажуть, що після публікації на Білокуракинському порталі статті про роботу "Укрпошти", яку прочитав голова райдержадміністрації Іванюченко, він звернувся з питаннями до голови обласної адміністрації Ю. Гарбуза щодо незадовільної роботи пошти у зв'язку з реформуванням цього підприємства. Зокрема, про несвоєчасну доставку передплатникам періодичних видань, занадто високі ціни на поштові послуги, а також про затримку пенсії тим пенсіонерам, які отримують пенсію через пошту. Поки що ці проблемні питання залишаються відкритими...

Отак і пиши статті на Білокуракинському порталі!.. Ніколи не знаєш, хто їх прочитає, а потім кому і що в голову прийде після прочитання таких статей. Добре, коли все буде на краще... Хоча, знаючи методи управління і "успіхи" роботи місцевої влади, можна припустити, що в кінцевому результаті все одно нічого гарного не вийде... Бо куди б не втручалась місцева влада, за що б не бралась - все одно виходить як завгодно, тільки не по-людські. Але подивимось, які цього разу будуть результати...

Глас Народу

кажуть, укрпошта, працює, затримка, пенсій, періодичні видання, життя білокуракинщини, газета, скачати, читати онлайн, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 21 серпня 2018 року


Публікації

КАЖУТЬ... ПРО "УКРПОШТУ", "ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ" ТА ЗВИЧАЙНИХ ВИРОДКІВ

Кажуть, що "Укрпошту" перевели на 3-денний робочий тиждень. Тепер пошта буде працювати лише три дні на тиждень: вівторок, середа, четвер. Із-за цього деякі газети будуть приходити із запізненням. Наприклад, Білокуракинська районна газета "Життя Білокуракинщини", яка раніше розносилась листоношами по п'ятницях (іноді по суботах), тепер буде розноситись ними аж у вівторок або середу. Так само буде затримуватись пенсія для тих пенсіонерів, які отримують пенсію через пошту, а не через банк.

При цьому самі тарифи "Укрпошти" останнім часом зросли неймовірно! Не знаю, чи користується ще хтось паперовими листами в приватних цілях, але з розвитком і доступністю Інтернету в них просто немає необхідності. Для ділової ж переписки (для пересилки документів або і товарів) більшість користується послугами інших служб доставки ("Нова пошта", "ІнТайм", "Міст-Експрес" та ін.) по причині кращої оперативності і надійності доставки. Було б непогано, якби і друковану пресу (газети та журнали) також розповсюджували інші служби доставки, бо саме в цьому є монополія "Укрпошти". Саме із-за цього "Укрпошта" може безкарно підвищувати ціни на свої послуги, зовсім не маючи конкуренції. Із-за цього страждають як видавці періодичної преси, так і передплатники, бо за все доводиться платити.

Крім того, періодичні видання, які мають основним своїм змістом новини, в тому числі місцева преса - взагалі стають нецікавими і втрачають свою актуальність по причині затримання виходу в часі, а значить, стають нецікавими і непотрібними, тим більше, коли більшість інформації можна отримати з телевізора чи Інтернету.

Саме тому так зростає популярність соціальних мереж та новостійних сайтів в Інтернеті. Але ж ті, хто не має доступу до Всесвітньої павутини або не вміють користуватись сучасними ґаджетами і технологіями - а це в основному люди похилого віку - поступово залишаються без джерела інформації.

Здається, в Україні це все робиться спеціально, щоб люди знову ставали якомога більш відірваними від цивілізації та доступних джерел інформації. То аналогове телебачення відключають (з 1 вересня по всій території України), то поштові тарифи підвищують, то самих поштовиків скорочують або змушують працювати на півставки.

Книги та друковані видання стають все менш доступними для пересічних громадян із-за своєї дорожнечі. Колись найбільш читаюча українська держава перетворюється на країну "третього світу" з неосвіченим та зомбованим населенням, яке морально і розумово деградує і перетворюється на масу дегенератів та звичайних виродків, якою можна маніпулювати і керувати в інтересах тих, в кого є влада та гроші.

Глас Народу

укрпошта, новини, життя білокуракинщини, газета, преса, виродки білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 18 серпня 2018 року


Білокуракинський анекдот

Білокуракинський анекдот. Про булки

Скандал в Білокуракинській хлібопекарні! За направленням районного центру зайнятості на роботу прийняли молодого хлопця пекаря. Але він проробив лише одну зміну і його вигнали з роботи. Він знову приходе в центр зайнятості ставати на облік, як безробітній. А в нього запитують:

- А що сталося? Чому вас вигнали з роботи?

- Та... Розумієте… Я не за ті булки взявся…

Білокуракинський анекдот

новини, анекдоти, про пекарів, тарасова жанна, директор пекарні білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 15 серпня 2018 року


Публікації

ОТАКЕ КАЖУТЬ У НАС В БІЛОКУРАКИНЕ...

Українські гроші. Крадіжка в офісі ПСП Дніпро в Білокуракине. Директор Косяченко О.О.

Кажуть, що нещодавно обікрали керівника одного із сільгосппідприємств в Білокуракине. Вірніше, обікрали офіс. Грабіжники взяли із сейфа близько 300 тис. грн. та кілька тисяч доларів. Також забрали 2 ноутбуки та кілька пляшок із елітним спиртним, яке зберігалось в кабінеті начальника (як же без цього?). Вже за кілька днів грабіжників знайшли (принаймні, так вважають). Але наша доблесна поліція повернула власнику лише 200 тис. грн. (100 тис. кудись безслідно зникло) та офісну техніку.

Кажуть, що цей директор сільгосппідприємства занадто жадібний і навіть не завжди платить своїм робочим мінімальну зарплату, постійно жаліється, що у нього не вистачає грошей для зарплати людям. От йому ці робочі і віддячили - трішки спустошили сейф, в якому, до речі, зберігалась готівка, яка ніде по бухгалтерії не проходила. По суті - це звичайні приховані кошти, які (як кажуть) використовувались для необлікованих витрат (на хабарі місцевим чиновникам, на нелегальні розрахунки готівкою без оформлення бухгалтерських документів задля приховування податків), ну і звісно, як звичайна заначка від дружини (для коханки).

Отаке кажуть у нас в Білокуракине... А правда чи ні - хто зна...

Глас Народу

Гроші, Косяченко Олександр Андрійович, вкрали, валюту, Дніпро, підприємство, із сейфа білокуракине, білокуракинський портал, сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, червня 2018 року


Публікації

ПРО АПТЕКУ ТА ТАБЛЕТКИ

Нещодавно купив в центральній аптеці Білокуракине таблетки активованого вугілля. А вже вдома глянув - на них стоїть дата придатності до 10.2017. Це нормально взагалі? Продали через 10 місяців від кінця строку придатності. Чи аптекарі вважають, що активоване вугілля - це не ліки і нічого страшного, якщо їх строк придатності вже минув? Добре, що ці таблетки коштують недорого, не жалко викинути. Але сам винен. Тепер іншого разу буду розумнішим і відразу дивитися дату придатності. Але якось воно гидко стає від усвідомлення того, що навіть в аптеці тобі можуть підсунути непридатні таблетки, які вже давно варто було викинути. А якби це були якісь дорогі ліки і більш небезпечніші, ніж звичайне активоване вугілля?

Глас Народу

аптека, таблетки, ліки, купив, купити, продати, активоване вугілля білокуракине, білокуракинський портал, сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, червня 2018 року


Публікації

В БІЛОКУРАКИНЕ ДОРОГИ ПСУЮТЬ ЧИ РЕМОНТУЮТЬ АБО ХТО ЦІ "СПЕЦІАЛІСТИ"-АВТОДОРОЖНИКИ?

Хто-небудь може пояснити, що роблять зараз в Білокуракине по вул. Центральній (Чапаєва) з асфальтом? Це такий ремонт дороги чи навпаки - псування асфальтового покриття? З якою метою понасипали якогось каміння на дорогу? Десь поробили ямки, а десь навпаки - зробили бугорки. Хто ці спеціалісти"-автодорожники?

Раніше було, коли їдеш по вулиці Центральній на автомобілі, то обов'язково вскочиш в ямку, або зачепиш дном чи вихлопною трубою асфальт. А зараз, особливо, коли добряче розганяєся по Центральній вулиці (а у нас так багато хто полюбляє їздити), то аж підлітаєш на постійно виринаючих на дорозі бугорках. Такі собі "американські гірки". А в кого погана амортизація, то взагалі кермо з рук можна випустити.

На дорогу то дрібні камінці висиплять, то смоли поналивають. Але нормального асфальту як не було, так і немає. Його навіть не трамбують, як це повинно бути. Мабуть, це така сучасна технологія. Нехай самі автівки трамбують та пішоходи втоптують. Так і швидше, і економніше. От і виходять на дорозі такі собі "лежачі поліцейські", завдяки яким - хочеш чи не хочеш - але все одно змушений скидати швидкість руху.

Якщо трохи більше місяця тому наші місцеві "спеціалісти"-автодорожники з громади ремонтували асфальтове покриття на перехресті вулиць Центральної та Історичної за допомогою мокрого піску та битого шиферу, то трохи пізніше ті ж самі ямки вже почали засипати якоюсь сумішшю, яка досить умовно схожа на асфальт. Дійсно, ямки при цьому позасипали, але дорога стала такою, як наче по ній пройшло ціле стадо корів і залишило після себе безліч коров'ячих коржиків зі звичайного ґавенця, яке засохло і поступово вкочується в асфальт проїжджаючими автівками.

До речі, я помітив, що дуже багато людей, які їздять велосипедами, цим літом ремонтували свої велосипеди, зокрема, по причині пробиття коліс. Дивлюсь, то один сусід заклеює пробиту камеру, то інший. У мене самого цього літа вже п’ять разів пробивалась камера на обох колесах велосипеду, які довелось спочатку клеїти, а потім я вже не витримав і купив нову і покришку, і камеру. Але чи то резина не якісна, чи то водій з мене хєроватий, бо не бачить, куди їхати, чи то дороги у нас в селищі зроблені так, що на них тільки і пробивати колеса та постійно ремонтувати свою техніку.

Здається мені, що причина якраз в неякісній дорозі, а часто і взагалі - у її відсутності. Іноді , коли треба їхати через все селище Білокуракине по вулиці Центральній, краще проїхати вздовж річки по ґрунтовій дорозі, яка і рівніше, і більш краще вкочена. І якби не періодичні дощі та машини, які цю дорогу розбивають під час опадів, то краще б саме по ній і їздити.

А з таким ремонтом асфальтового покриття, яке робиться зараз на Центральній вулиці селища жителям доведеться ще довго мучитись і з технікою, і з переміщенням по селищу.

Глас Народу

дороги, влада, спеціалісти, автодорожники, ремонт білокуракине, білокуракинський портал, сайт Белокуракино, дороги в Білокуракине, архів, 04 серпня 2018 року


Публікації

КАЖУТЬ... БРЕШУТЬ... ОБІЦЯЮТЬ...

Олег Винник відпочиває в Домініканській республіці, 2018 рік

Кажуть, що Олег Ляшко обіцяв в серпні привести в Білокуракине співака Олега Винника. Можливо, це лише чутки і звичайна брехня. Скоріше за все так і є... Але вже почалась активна передвиборча президентська кампанія, і зараз всі потенційні кандидати в президенти (в т.ч. і сам Олег Ляшко) можуть обіцяти все, що завгодно. Квитки на концерти Олега Винника коштують по-різному, але найменше - 300 грн. Безкоштовно О.Винник - не виступає. І це факт. Причому збирає цілі стадіони або величезні концертні зали. В Білокуракине в РБК близько 400 місць, що явно замало для виступу такого співака, як Олег Винник. Виступати ж на вулиці, наприклад, на центральній площі Білокуракине - взагалі не вигідно. Це хіба що сам Олег Ляшко розкошелиться і викладе за концерт Винника в Білокуракине хоча б півмільйона гривень. Але це малореально. Ще прикольніше буде, якщо кошти виділить громада зі свого "дірявого" бюджету. От тоді погуляємо!

А поки що сам співак Олег Винник, якщо вірити його офіційній сторінці на Фейсбук, відпочиває поза межами України і знаходиться в Домініканській Республіці, приймає сонячні ванни, лазе по пальмах та купається в тропічному Карибському морі. І, можливо, навіть не підозрює, як використовують його ім'я та які дають обіцянки деякі язикаті політики та місцеві князьки...

Глас Народу

новини, олег винник, ляшко, обіцяє, привести, співака, виступати, брехня, гроші, агітація, депутат, вибори, влада білокуракине, білокуракинський портал, Олег Ляшко, Олег Винник, архів, 03 серпня 2018 року<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. Канал UA: Донбас (колишній телеканал ЛОТ - Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

Програми відсутні!

програма події, телеканал ЛОТ, всі випуски за серпень місяць 2018 року, Луганське обласне телебачення, канал UA:Донбас, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський, портал, сайт, відео, видео, новини, програма, юрий ромасюк, елена зверхановская, олена зверхановська, юрій ромасюк, про Білокуракине, репортер, последние новости, за липень, август 2018 года, события


Перейти на повний архів програми Події. UA:Донбас (ЛОТ) за 2018 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

04.08.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №50

11.08.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №51

18.08.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №52

25.08.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №53

31.08.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №54


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

04.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №12

11.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №13

18.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №14

25.08.2018 - Газета "Білокуракинський портал" №15


Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" в форматі PDF >>


Білокуракинський анекдот