НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2018 рік


На даній сторінці викладено матеріали за останній місяць. Щоб переглянути всі матеріали сайту, скористайтесь навігацією по місяцям і рокам


жовтень, 2018


Публікації

ПРО ШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ В БІЛОКУРАКИНЕ ТА "УКРТЕЛЕКОМ"

Помітив цікаву тенденцію. В Білокуракине все більше і все стрімкіше люди відмовляються від послуг "Укртелекому" в наданні послуг Інтернету. Всі переходять на Інтернет від провайдера "Супернет". І це зрозуміло, бо із-за все більше зростаючої жадібності власника "Укртелекому" Ріната Ахметова (він же - Донецький олігарх і спонсор колишньої Партії регіонів) ціна на послуги зв'язку "Укртелекому" (телефон та Інтернет) зростає ледь не щомісяця. І зараз за швидкість в 2 Мбіт/с треба платити 150 грн. + 86 грн. за стаціонарний телефон = 236 грн./місяць. Це дійсно ідіотизм, коли є можливість користуватись послугами іншого провайдера за меншу ціну і набагато більшу швидкість Інтернету. Сватівський провайдер "Супернет" пропонує кілька варіантів:

- 99 грн. - 6Мбіт/с;
- 129 грн. - 16Мбіт/с;
- 149 грн. - 32Мбіт/с;
- 199 грн. - 100Мбіт/с.

Більшість білокуракинців, судячи по опитуванню, обирають такі пакети: 32Мбіт/с або 100Мбіт/с. Цієї швидкості достатньо, щоб переглядати будь-яке відео онлайн без зависань та очікування. Також можна дивитись IPTV-канали в HD якості. До речі, ті, хто має Смарт-телевізори або ТВ-відео-приставки з відповідним програмним забезпеченням, також можуть дивитись досить велику кількість телеканалів абсолютно безкоштовно (наприклад, Divan-TV пропонує 168 безкоштовних ТВ-каналів в SD/HD-якості). По-суті, ті, хто має високошвидкісний Інтернет (від 32Мбіт/с і вище) можуть запросто відмовитись від цифрових каналів Т2 або від супутникових тарілок, бо все можна знайти і переглядати абсолютно безкоштовно в Інтернеті. Також, на торент-трекерах нині можна знайти будь-які фільми чи ТВ-програми і, навіть не викачуючи, їх можна переглядати в режимі онлайн за допомогою web-торент клієнтів. Навіть фільм в FullHD-якості скачується швидше, ніж триває.

Також все більше людей в Білокуракине користуються 3G Інтернетом, зокрема, від операторів мобільного зв'язку Lifecell та Vodafone (покриття 3G від Київстар в Білокуракине відсутнє). Такий Інтернет дещо повільніший від оптично-дротового від "Супернету", але все ж таки швидший від "Укртелекому", а коштує майже так само в межах 250 грн./місяць. І в деяких селах Білокуракинщини може бути непоганою альтернативою. Крім того, 3G-Інтернет має певні переваги для тих, хто користується ноутбуками, смартфонами чи планшетами, бо дозволяє мобільно пересуватись і завжди бути з Інтернетом. Хоча, на жаль, покриття 3G у нашому районі поки що не дуже задовільне. Але, з часом, думаю, все буде змінюватись в кращий бік і кожен матиме можливість зручного підключення до мережі.

Керівництво "Укртелеком" останнім часом "очухалось" і зараз почали пропонувати різні акції, привілеї, знижки в користуванні Інтернетом. Наприклад, не відключатись повністю, а лише призупинити Інтернет (безкоштовно на 1 рік). А раніше це було за гроші. Також пропонується по-добове користування Інтернетом за 10 грн./день (якщо, наприклад, у вас раптом перестане працювати Інтернет від іншого провайдера). Взагалі-то це зручно, але досить-таки дорого (30х10=300 грн./місяць). Крім того, швидкість DSL-Інтернету все одно залишається дуже низькою. Спеціалісти кажуть, що технологія DSL дозволяє мати швидкість Інтернету не більше 20Мбіт/с, а це набагато менше (в 50 разів), ніж оптико-волоконний Інтернет (до 1Гбіт/с).

Тому нині рекомендую всім, хто має можливість, відмовитись від послуг "Укртелекому" та переходити на більш швидкісний і зручний Інтернет від інших провайдерів! Це дозволить зекономити ваші гроші і час, а також зберегти нерви та психіку при користуванні Інтернетом.

Безкоштовна реклама (поки що)!

Глас Народу

новини, укртелеком провайдери білокуракине, білокуракинський портал, новости сайту Білокуракине, Белокуракинский портал, архів, 31 жовтня 2018 року


Публікації

В СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ БІЛОКУРАКИНЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ ВЧИТЕЛІ МІЛЬЙОНЕРИ?!!

Прочитав нещодавно в Білокуракинській районній газеті "Життя Білокуракинщини", що в Дем'янівській школі вчитель фізкультури, фізики і географії - це одна людина - Марченко Ю.А. Зашибісь поєднання знань і умінь в одному вчителі. Це такий прикол, чи я щось не розумію? Цікаво, він і зарплату отримує за трьох вчителів відразу? Це так тільки в Дем'янівській школі чи і в інших сільських школах району? Фізик, географ і фізрук в одному лиці... Може, є ще якісь поєднання предметів? Виявляється, у наших сільських школах працюють генії з дуже широким колом знань?! А може, в школах є дефіцит на учителів? Так, начебто, немає... Бо скільки їх - безробітних ходить після пед.університетів, а місць для педагогів в школах немає. Чи, може, не для кожного ці місця?..

Глас Народу

новини, Дем'янівка, білокуракинський портал, ювілей школи, 50 років, архів, 28 жовтня 2018 року<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. Канал UA: Донбас (колишній телеканал ЛОТ - Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

23.10.2018 - Події. UA:Донбас - Схід і Захід разом! Школярі з Луганщини та Львівщини разом висадили дерева

програма події, телеканал ЛОТ, всі випуски за серпень місяць 2018 року, Луганське обласне телебачення, канал UA:Донбас, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський, портал, сайт, відео, видео, новини, програма, юрий ромасюк, елена зверхановская, олена зверхановська, юрій ромасюк, про Білокуракине, репортер, последние новости, за липень, август 2018 года, события


Перейти на повний архів програми Події. UA:Донбас (ЛОТ) за 2018 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

06.10.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №59

13.10.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №60

20.10.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №61

27.10.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №62


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

Газета "Білокуракинський портал" №20 від 29.09.2018 року - останній номер газети (дивіться на сторінці за вересень 2018).

Випуск газети "Білокуракинський портал" призупинено!


Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" в форматі PDF >>


Білокуракинський анекдот