НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2018 рік


На даній сторінці викладено матеріали за останній місяць. Щоб переглянути всі матеріали сайту, скористайтесь навігацією по місяцям і рокам


грудень, 2018


Публікація

ПРО ЗУСТРІЧ З МЕРОМ ТА НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

Зустрічаю перед Новорічним концертом в РБК нашого мера Білокуракиного Сірика С.І. Він мені й каже:

- От тільки що про тебе згадували... А ти - тут як тут!

Було видно, що у Сергія Івановича настрій хоч і святковий, але чомусь не дуже радісний:

- То ти про ялинку написав? - запитує у мене Сергій Іванович.

- Що саме написав? - запитую я в нього у відповідь.

Нічого не відповів мер. Видихнув так! І лише голосно засміявся!.. Мабуть, не зміг підібрати належних слів, щоб пояснити, про що саме йде мова...

Не знаю, що саме мав на увазі Сергій Іванович, хто і де написав і про яку ялинку... Але на заборах і стінах теж багато що пишуть різні творчі люди. У нас їх в Білокуракиному, як видно, багато... А може, десь в Інтернеті чи в нашій районній газеті хтось щось написав:) І таке може бути!..

А Новорічна ялинка все-таки стоїть на центральній площі селища і сяє різнокольоровими барвами, радуючи око людей...

Сірик Сергій Іванович, голова Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, РБК, 29 грудня 2018 року Новорічна ялинка на площі в Білокуракине, фото 29 грудня 2018 року
Глас Народу

вірш, привітання з новим роком українцівз новим роком, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів білокуракинщини, 01 січня 2019 року


Відео

Новорічний концерт в Білокуракине

Святковий Новорічний концерт в Білокуракине, 29.12.2018 року

Портал Білокуракине

новини, відео новорічний концерт, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал видео, архів за грудень, 29 грудня 2018 року


Оголошення

Святковий Новорічний концерт в Білокуракине

Святковий Новорічний концерт в Білокуракине, 29 грудня 2018 року. Початок о 14.00 годині, РБК

Оголошення зі сторінки Білокуракинського РБК

Анжеліка Проценко (Сінєльнікова)

новорічний концерт, оголошення в білокуракине, білокуракинський портал, Анжеліка Сінєльникова, Белокуракино, Проценко Анжеліка, новий рік, 29 грудня 2018 року


Публікації

УВАГА! ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ ЗНОВУ АКТИВІЗУВАЛИСЬ!

Телефонні шахраї в Білокуракине активізувались

Мабуть, багатьом білокуракинцям вже приходили на мобільний телефон СМС-ки з повідомленням про те, що власник даного номеру виграв автомобіль (наприклад, я вже разів п'ять виграв автомобіль Фольксваген!). Але щоб його остаточно виграти, треба зателефонувати в службу підтримки, де оператор має все пояснити і розказати, як забрати такий неймовірний приз.

Так само часто на мобільник приходять повідомлення начебто із "Ощадбанка", але чомусь з іншого номера мобільного телефону про те, що банківську картку заблоковано.

Текст такого повідомлення буває різним, але приблизно такий:

"УВАГА! ШАНОВНИЙ КЛІЄНТ, КАРТКУ ОБМЕЖЕНО В ДОСТУПІ. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ СЛУЖБИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ БАНКУ 0500 809 337."

Далі вказується звичайний мобільний номер відправника, наприклад: 380987320548, а також номер «Центру сообщений»: 380672021111.

Зрозуміло, що всі ці повідомлення та номери телефонів не мають жодного відношення до "Ощадбанку". Але людина, коли отримує на свій мобільник повідомлення про "ОБМЕЖЕНИЙ ДОСТУП" до своєї банківської картки, не відразу розуміє, що це звичайна СМС-ка від звичайного користувача (будь-якої людини), а не від банку. І намагається відразу зателефонувати за вказаним номером. І вже потім на протилежному боці слухавки начебто якийсь «оператор банку» починає випитувати інформацію про ваш рахунок, взнає всі необхідні реквізити і просто-на-просто знімає гроші з картки.

Дехто думає, що це неможливо без пін-коду, навіть якщо знати номер картки. Але насправді все набагато простіше. Ті, хто користуються онлайн-банкінгом, наприклад "Ощад24" чи "Приват24", знають, що гроші з карткового рахунку можна знімати і без пін-коду, для цього достатньо мати мобільний телефон, який прив'язаний до карткового рахунку і на який приходять СМС-ки з необхідними кодами доступу. Саме цю інформацію і випитують шахраї, коли починають спілкуватись зі своїм клієнтом.

Далі схем зняття грошей з картки дуже багато. При цьому шахраїв практично ніколи не можливо спіймати або довести, що ними був скоєний злочин.

Шахраї не обов'язково знімають готівку з вашого рахунку. Гроші можна перераховувати з одного рахунку на інший. Причому не обов'язково на якусь конкретну банківську картку. Зараз дуже розповсюдженим способом виведення грошей є звичайна оплата послуг чи товарів.

Можна просто замовити якийсь товар в Інтернет-магазині (наприклад, на Rozetka.ua) і, отримавши доступ через Інтернет до вашого карткового рахунку, так само онлайн зробити переказ коштів за замовлений товар. При цьому, як відомо, товар на "Новій пошті" може отримати будь-яка людина, в якої є паспорт чи інший документ, що посвідчує особу, навіть та людина, яка цей товар не замовляла. Тобто, отримувачем товару може бути абсолютна стороння людина. Наприклад, якийсь бомж з вулиці, якому сказали: "Сходи, отримай товар, а за це отримаєш пляшку горілки"... Все! Товар отримується, а далі цей самий товар виставляється на продаж на якихось Інтернет-аукціонах, таких як сайт OLX.ua (наприклад) чи просто даються оголошення про продаж нового товару на різних сайтах в Інтернеті. Іноді навіть зі значною знижкою, щоб такий товар продати якомога швидше.

Таким чином, шахраї вкрадені з картки безготівкові гроші спочатку перетворюють на товар, а потім на готівку. Або ж просто користуються товаром, якщо він придбавається для власних потреб.

Це лише одна із можливих схем крадіжки грошей з людських карток та виведення їх в невідомому напрямку, без практичної можливості знайти крадіїв. Але їх існує набагато більше…

Будьте уважні до різних СМС-повідомлень і не довіряйте неперевіреній інформації, не повідомляйте по телефону жодних даних чи реквізитів, тим більше, що в банку і так знають все, що треба!

Глас Народу

новини, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, грудня 2018 року


Публікації

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ 100% ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ!!!

Володимир Зеленський в гостях у Дмитра Гордона. Інтерв'ю

В нещодавньому інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону артист Володимир Зеленський розповів багато цікавих фактів зі свого життя, а також про свої політичні плани. Зокрема, як вже стало відомо раніше, політична партія «Слуга народу», яка була офіційно зареєстрована ще в грудні 2017 року, буде йти на парламентські вибори, що відбудуться в Україні восени 2019 року. Головою партії «Слуга народу» є не Володимир Зеленський, а Баканов Іван Геннадійович, юрист студії «Квартал 95» (він же – один із співзасновників).

Із самого інтерв'ю Дмитру Гордону стає зрозумілим, що Володимир Зеленський все ж таки дійсно буде висувати свою кандидатуру на виборах президента України, які мають відбутись 31 березня 2019 року, хоча прямої відповіді на запитання про участь у виборах президента Зеленський уникає. В іншому інтерв'ю одному із регіональних телеканалів (м. Миколаїв) Володимир Зеленський відповів, що добре обізнаний із законодавством про вибори (бо сам має юридичну освіту), і дасть чітку відповідь, коли буде офіційно зареєстрований кандидатом в президенти у відведений законом строк і отримає посвідчення кандидата в президенти. Вже із цих слів стає зрозумілим, що все ж таки Зеленський дійсно буде висувати свою кандидатуру.

На даний час студія «Квартал 95» активно гастролює по східним, центральним і південним областям України, маючи аншлаги. Саме в цих регіонах, як показують опитування, найбільше людей, які підтримують Володимира Зеленського і готові за нього проголосувати на президентських виборах. Також за словами Володимира, його ніхто не фінансує – ні Коломойський, ні будь-хто із олігархів. Він та його студія «Квартал 95» достатньо заробляють, щоб йти на будь-які вибори, якщо таке рішення буде прийнято. І це підтвердив Ігор Коломойський в інтерв'ю тому ж Дмитру Гордону, сказавши, що Зеленський – абсолютно самостійний і самодостатній, і ніякого фінансування ззовні не потребує. Як стверджує сам Зеленський, він та його студія «Квартал 95» дійсно є найбільшими платниками податків до бюджету України в сфері шоу-бізнесу, із чого виходить, що офіційно серед українських артистів він заробляє найбільше. Хоча, можливо, деякі українські артисти, зокрема ті, що гастролюють і мають бізнес в Росії, можуть заробляти набагато більше, але при цьому сплачують набагато менше податків в Україні.

Також Володимир Зеленський відповів на деякі досить складні запитання журналіста Дмитра Гордона, в т.ч. про війну на Донбасі, Крим, про свої стосунки із колегами з Росії, про людей, які будуть в його команді в разі приходу до влади і багато інших.

Якщо про своє президентство В.Зеленський напряму не говорить, то про участь в парламентських виборах восени 2019 року він вже впевнено заявляє. Тобто, партія «Слуга народу» буде приймати участь у виборах до Верховної Ради. Про фінансову підтримку цієї партії на парламентських виборах також вже заявив і сам Ігор Коломойський, який зараз знаходиться за межами України (за деякими даними в Швейцарії), де має судові справи. Зі слів Коломойського, і для Зеленського, і для нього самого парламентські вибори в Україні восени 2019 року є більш пріоритетними, ніж президентські, і саме завдяки цій новоствореній політичній партії «Слуга народу» вони спільними зусиллями планують провести в парламент якомога більше депутатів.

За багатьма авторитетними опитуваннями Володимир Зеленський як кандидат в президенти має досить високий рейтинг, а в східних, південних та центральних областях України він навіть випереджає Юлію Тимошенко. В інших регіонах він знаходиться на другому місці. Третім за рейтингом в більшості областей (хоч і не всіх) є Анатолій Гриценко. Четверту позицію з перемінним успіхом ділять Петро Порошенко, Олег Ляшко, Юрій Бойко та Руслан Кошулинський (приблизно однаково в межах 4-7%). Інші кандидати далеко позаду. Крім того, про свою участь в президентських виборах досі не заявив Святослав Вакарчук, який також тягне інтригу. Хоча ходять чутки, що він теж планує зареєструватись кандидатом, але в останній момент зніме свою кандидатуру на користь Володимира Зеленського.

Таким чином, інтрига зростає. Хто стане наступним президентом – невідомо. Найбільше шансів, якщо вибори дійсно пройдуть чесно, мають два кандидата – Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський, які мають найбільший рейтинг довіри людей. І хоча поки що в загальному рейтингу Володимир Зеленський дещо відстає від Юлії Тимошенко, його рейтинг поступово зростає, наближаючись до показників Тимошенко. При цьому рейтинги інших кандидатів в президенти майже не змінюються або й падають (як, наприклад, у колишнього кандидата від «Опозиційного» блоку Юрія Бойка). І якщо в Україні до виборів не відбудеться якихось військових провокацій, надзвичайних станів і чогось подібного, то ймовірність проходження в другий тур президентських виборів нинішнього президента Петра Порошенка наближається до нуля… І навряд чи йому вже допоможуть черговий військовий стан чи підняття зарплат та пенсій на 50-100 грн. перед самими виборами. Люди вже повністю розчаровані діями нинішньої влади і згодні голосувати за будь-кого, лише б тільки не за Порошенка… І, мабуть, мають рацію… А хто саме переможе – Володимир Зеленський чи Юлія Тимошенко – побачимо!..

Глас Народу

Журналіст Дмитро Гордон бере інтерв'ю Володимир Зеленський, йде в президенти, заявив про своє президентство, Зеленський - кандидат в президенти України, зізнання Зеленського, 25 грудня 2018 року


Публікації

ХТО Є ВЛАСНИКОМ ГАЗЕТИ «ЖИТТЯ БІЛОКУРАКИНЩИНИ» АБО ХТО КОМУ І ЗА ЩО ПЛАТИТЬ

Жителі Білокуракинщини цікавляться, хто на даний момент є власником газети "Життя Білокуракинщини", бо газета із комунальної власності, яка раніше фінансувалась із районного бюджету, стала приватним підприємством. Зі зміною власника також змінились умови та зміст публікацій матеріалів в районній газеті. Люди жаліються на те, що тепер за будь-яку публікацію в редакції газети вимагають платити чималі гроші, навіть якщо матеріали для публікації не є рекламою та оголошенням. Газета, на думку багатьох жителів, взагалі стала нецікавою і потрібна лише як місце для реклами, оголошень, некрологів та привітань. Все інше публікується або як замовний агітаційний матеріал (знову ж таки - за гроші), або як висвітлення діяльності місцевих органів влади - райдержадміністрації чи громади - і за це також редакція отримує оплату. Тобто, газета повністю комерціалізована і спрямована на заробляння грошей. Але фактично втратила будь-яку цінність як джерело новин та висвітлення подій, які відбуваються в селищі та районі. В газеті дійсно абсолютно нічого читати, крім реклами, привітань та повідомлень про померлих. Крім того, більшу площу газетних шпальт займають фотографії, які часто-густо мають дуже низьку якість і на них взагалі важко щось чи когось роздивитись. Тобто, по-суті, відбувається вимазування паперу – лише б що-небудь опублікувати і випустити газету. Також багато матеріалів, які публікуються в газеті, беруться з Інтернету, наприклад, з білокуракинських спільнот на Facebook, які і так доступні для перегляду всім, в кого є доступ до мережі. Хоча іноді матеріали, які беруться з Інтернету, взагалі не мають жодного відношення до життя Білокуракинщини і просто не цікаві білокуракинцям. Крім того, існує всім відомий сайт «Білокуракинський портал», який де-факто є найбільш популярним Інтернет-ресурсом Білокуракинського району і саме на ньому білокуракинці мають можливість своєчасно отримувати найбільш повну і достовірну інформацію про життя Білокуракинщини, про події, які відбуваються в Білокуракинському районі та селищі Білокуракине. Крім того, саме Білокуракинський портал – це той ресурс, який надає можливість абсолютно всім безкоштовно публікувати свої матеріали на сторінках сайту або в спільнотах Білокуракинського порталу в різних соц.мережах, які також є найбільш відвідуваними серед білокуракинців, якщо вони, звісно, можуть бути цікавими для білокуракинців, не суперечать законодавству України і загальноприйнятим правилам Інтернет-ЗМІ.

Газета «Життя Білокуракинщини», як повідомляється на останній сторінці друкованого видання, має лише одну офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook, хоча насправді, можливість отримувати ту інформацію, яка публікується в газети, є на різних Інтернет-ресурсах, зокрема на сайті з назвою «Газета «Життя Білокуракинщини» за адресою: http://blk-live.at.ua/, на таких безкоштовних ресурсах, як: https://zhyttyabilokurakynshchyny.blogspot.com/, https://zhyttyabilokurakynshchyny.wordpress.com, а також безпосередньо на сайті «Білокуракинський портал» (публікуються деякі матеріали). Найвідоміша і найбільш повноцінна сторінка газети «Життя Білокуракинщини» на Facebook знаходиться за адресою: https://www.facebook.com/newslifeblk/, аналогічна спільнота працює в соц.мережі Однокласники.ру: https://ok.ru/zhittyablk/, всі інші сторінки чи спільноти з подібною назвою є або підробками, або просто дублюють матеріали з інших білокуракинських Інтернет-спільнот чи сайтів. На справжніх Інтернет-сторінках газети «Життя Білокуракинщини» відсутня будь-яка реклама, в т.ч. політична, так як вони є абсолютно безкоштовними, на відміну від друкованої версії газети.

Особливо помітна позиція редакції газети щодо політичних уподобань її працівників і самих власників приватного друкованого видання. Як правило, публікуються агітаційні матеріали антиукраїнських (а фактично – проросійських сил, посіпаків ворожої для України путінської Росії) політичних сил: «Опозиційний блок», «Наш край», «Солідарність» (Петро Порошенко), Радикальна партія (Олег Ляшко) і т.п. Добре проплачують свою агітацію і в партії «Батьківщина» (Юлія Тимошенко), яка останнім часом все частіше з’являється на сторінках районної газети. І, не зважаючи навіть на, здавалось би, частково проукраїнський зміст таких агітаційних матеріалів, всім адекватно мислячим людям зрозуміло, хто за ними стоїть і хто за це все платить.

На жаль, приватна газета «Життя Білокуракинщини» повністю продалась тим, хто добре платить за публікації своїх матеріалів на сторінках газети. І це не говорячи про те, що сама редакція, яка була комунальною власністю (тобто, належала держустанові – районній раді) і фінансувалась з районного бюджету, фактично миттєво з усім майном була «прихватизована» за одну тисячу гривень. Не важко здогадатись, хто посприяв такій «прихватизації», бо подібна схема вже неодноразово використовувалась раніше в нашому Білокуракинському районі з іншими державними підприємствами, які так само стали приватними за копійки…

В Україні наприкінці березня 2019 року мають відбутись президентські вибори. Передвиборча кампанія офіційно стартує 31 грудня 2018 року. Але агітація і купівля голосів виборців розпочалась вже досить давно. І саме друковане видання газети «Життя Білокуракинщини», як видно, приймає в цьому безпосередню участь, продаючи сторінки газети для такої брехливої агітації… Тому що за це добре платять…

Хто власники газети Життя Білокуракинщини, станом на серпень 2018 року
Глас Народу

районна газета життя білокуракинщини, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів газети, 25 грудня 2018 року


Публікації

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ...

14 грудня в Білокуракинській дитячий бібліотеці після святкування 40-річного ювілею літоб'єднання "Колосок" перед тим, як уходити, до мене підійшла Заїка Лідія Трохимівна. Вона сказала мені, що лише нещодавно дізналась, що її колишній учень захоплюється поезією і прочитала вперше мої вірші в збірнику "Воронцева слобода", який був надрукований за кілька днів до проведення даного заходу. Лідія Трохимівна схвально відгукнулася про мої вірші, побажала писати їх далі і попросила, щоб я приніс їй свої вірші почитати ще, бо в загальному збірнику їх лише декілька. Я пообіцяв їй, що як тільки буде можливість, то обов'язково роздрукую тексти і принесу їй. Але, на жаль, не встиг...

Вона викладала в мене українську мову та літературу з 5 по 9 клас. І хоча я ніколи не був відмінником, але саме за твори з української у мене були чомусь найкращі оцінки.

Після свята в бібліотеці, Лідія Трохимівна подякували за вірші, побажала мені натхнення, писати далі і, наче прощаючись зі мною, із сумом в очах, потиснула мою руку...

Ще в п'ятницю 21 грудня багато хто з сусідів бачили її, вона віталась, цікавилась справами. І раптом її не стало...

Світла пам'ять гарній людині, найкращій вчительці шана і повага...

Заїка Лідія Трохимівна на ювілею літературного об'єднання Колосок. Білокуракине, бібліотека, 14 грудня 2018 року
Білокуракинський портал

колосок, Заїка Лідія Трохимівна померла, вчителька української мови та літератури білокуракинський портал, ювілей летоб'єднання Колосок, 40 років Белокуракинская библиотека, архів, 14 грудня 2018 року


Публікації

На 81-у році життя померла колишня вчителька Білокуракинської ЗОШ №1 Заїка Лідія Трохимівна

На 81-у році життя померла колишня вчителька Білокуракинської ЗОШ №1 Заїка Лідія Трохимівна, яка викладала українську мову та літературу. Вона була вчителькою і адміна Білокуракинського порталу (з 5 по 9 класи). Нещодавно Лідія Трохимівна була запрошеною серед почесних гостей на святкуванні ювілею (40 років) літературного об'єднання "Колосок", яке відбувалось 14 грудня в приміщенні Білокуракинської дитячої бібліотеки. На святі вона привітали всіх поетів-літераторів з ювілеєм літоб'єднання, і кожному подарувала особисті побажання, написані від руки на звичайному аркуші. Одне з таких привітань особисто від Лідії Трохимівни на даному фото.

Привітання від Заїки Лідії Трохимівни, Білокуракине, 14 грудня 2018 року
Білокуракинський портал

привітання Заїка Лідія Трохимівна, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів матеріалів, 23 грудня 2018 року


Публікації

Кримінальне покарання за підкуп виборців

У зв'язку з роздачею населенню Білокуракинського району подарунків від різних політичних сил та ймовірних кандидатів в президенти НАГАДУЮ статтю 160 Кримінального Кодексу України!

Стаття 160. ПІДКУП ВИБОРЦЯ, УЧАСНИКА РЕФЕРЕНДУМУ

1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем, учасником референдуму для себе чи третьої особи неправомірної вигоди за вчинення чи невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права або права голосу (відмова від участі в голосуванні, голосування на виборчій дільниці (дільниці референдуму) більше одного разу, голосування за окремого кандидата на виборах або відмова від такого голосування, передання виборчого бюлетеня (бюлетеня для голосування на референдумі) іншій особі), незалежно від фактичного волевиявлення особи та результатів голосування -

КАРАЮТЬСЯ штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

2. Пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права чи права на участь у референдумі (відмова від участі в голосуванні, голосування на виборчій дільниці (дільниці референдуму) більше одного разу, голосування за окремого кандидата на виборах, кандидатів від політичної партії, місцевої організації політичної партії або відмова від такого голосування, передача виборчого бюлетеня іншій особі), -

КАРАЮТЬСЯ обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

3. Здійснення передвиборної агітації (агітації референдуму) шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг -

КАРАЄТЬСЯ обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

4. Дії, передбачені частиною другою або третьою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи комісії з референдуму, членом ініціативної групи референдуму, кандидатом або його довіреною особою на виборах, представником політичної партії чи місцевої організації політичної партії у виборчій комісії чи комісії з референдуму, уповноваженою особою політичної партії чи місцевої організації політичної партії, офіційним спостерігачем на виборах або референдумі, -

КАРАЮТЬСЯ позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Примітка. У цій статті під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує три відсотки розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав.

Покарання за підкуп виборця. Стаття 160 Кримінального кодексу України
Глас Народу

новини, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, грудня 2018 року


Публікації

ЯК В БІЛОКУРАКИНЕ КУПУВАЛИ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ ЗА 5 КГ ЦУКРУ АБО ХТО ТАКИЙ СЕРГІЙ ШАХОВ ТА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ»

Сергій Шахов. Депутат Верховної Ради України, 2018 рік

19 грудня партія "Наш край" (депутат Сергій Шахов) роздавала цукор (по 5 кг) та агітаційні матеріали жителям смт Білокуракине. Ринкова ціна 5 кг цукру = 60 грн. В центрі селища (біля продуктового ринку та Будинку побуту) стояло два автомобіля, з яких роздавали мішечки з цукром та агітацію. Кажуть, що ще одна автівка була також і біля СБК "Дружба" на Білокуракине-2.

Серед агітаційних матеріалів: календарі (великий і маленький), газета "Наш край" (свідоцтво про реєстрацію: КВ 22042-11942Р від 16.05.2016). Наклад газети "Наш край": 83270 примірників, №24 (61) від 14 грудня 2018 - 10 січня 2019 року.

Також в пакеті з агітацією присутні: бланк Заяви на вступ до політичної партії "Наш край", анкета з опитуванням про підтримку політичних сил та голосування за ймовірних кандидатів в президенти (серед яких є Сергій Шахов) та інші, бланк звернення до народного депутата Шахова С.В.

На відео, яке нещодавно з’явилось на сайті YouTube, видно двох здорових чоловіків, які спостерігають за процесом. Також вони періодично навідувались в штаб районної організації "Наш край", що знаходиться на другому поверсі "Будинку побуту". За словами жінок, які роздавали подарунки, вони приїхали із м. Рубіжне і нікого з місцевих жителів не знають (ледь-ледь уміють читати прізвища українською мовою), із-за чого роздавання тривало дуже довго. Працювало також кілька "волонтерів" із місцевих, які були найняті партією "Наш край". Фактично - це агітатори, а не волонтери (бо волонтери, як правило, працюють безкоштовно!), більшість із яких раніше працювали агітаторами в Партії регіонів. Кажуть, що цим "волонтерам" за складання списків "нужденних" заплатили по 1000 грн. Деякі з них дійсно працювали на совість, складали списки (телефонували людям, збирали в них паспортні данні, записували номера телефонів), а потім повідомили людям про отримання "гуманітарки". Але деякі із цих "волонтерів" навіть не з'явились і не повідомили своїм людям про видачу подарунків, із-за чого багато-хто їх не отримав, а черги отримувачів стояли і товклись дуже довго із-за постійної плутанини в списках.

До речі, серед тих, хто отримував «гуманітарку» від Шахова, були досить не бідні білокуракинці, зокрема, лікарі (терапевт Гнатенко В.В. та ін.), працівники освіти та культури. Хоча більшість були пенсіонери. Дивно, що не було видно голови райради Бондаренка К.І., бо він часто-густо з’являється одним з перших для отримування такої «гуманітарної» допомоги. Іноді в списках значились прізвища цілих сімей, які отримували по 3-4 мішечка з цукром.

Мішок цукру від депутата Сергія Шахова. Білокуракине, 19 грудня 2018 року

Президентські вибори в Україні мають відбутись 31 березня, відповідно, офіційне висування кандидатів в президенти та агітація мають розпочатись 31 грудня 2018 року, а фактично з Нового 2019 року. Але, як видно, деякі потенційні кандидати та політичні сили розпочали активну агітацію, в т.ч. підкуп виборців набагато раніше. Депутат-мажоритарник Сергій Шахов (1975 р.н.) на проміжних виборах 17.07.2016 року був обраний до Верховної Ради по мажоритарному округу №114 Луганської обл., набравши 37,6% голосів виборців. Тоді він також звинувачувався в підкупі виборців, бо під час виборчої кампанії в багатьох районах округу №114 роздавались продукти харчування, але справу так і не довели до кінця (заплатив кому треба!).

07.02.2017 року С.Шахов вступив до депутатської групи "Воля народу" (більшість депутатів якої - колишні члени Партії регіонів та бізнесмени, зокрема Володимир Литвин - екс-голова ВР, Михайло Поплавський - ректор Інституту культури, Євген Рибчинський - муз.продюсер, В'ячеслав Богуслаєв - мільйонер і керівник "Мотор-Січ" та ін.).

Відомі інциденти між депутатом Сергієм Шаховим і міністром палива та енергетики Ігорем Насаликом. Потім С.Шахов побився із членом Радикальної партії - Ігорем Мосійчуком в ефірі телеканалу "Прямий".

В Білокуракинській районній раді є депутати від партії «Наш край» (інформація із оф.сайту райради): Бондаренко К.І. (голова райради), Баранов О.В. («Агротон»), Гужвінський С.А., Козленко Д.І. (фермер), Колесник В.І., Чухрай О.І. (керівник РЕМ), Юрченко М.О.

Одним із керівників передвиборчого штабу партії «Наш край» є Малик Іван Дмитрович (колишній керуючий Білокуракинським відділенням «Приватбанку», нині – начальник районного архіву), який раніше також працював в передвиборчому штабі Партії регіонів.

Відома співпраця між «Опозиційним блоком» та партією «Наш край», члени яких є фактично колишніми регіоналами.

Пригадуються строки з вірша Тараса Шевченка, які не втрачають актуальності і сьогодні:

…Кругом паскуда!
Чому ж його не так зовуть?
Чому на його не плюють?
Чому не топчуть!! Люде, люде!
За шмат гнилої ковбаси
У вас хоч матір попроси,
То оддасте…

Отак і зараз… Люди продаються!.. Хто за шмат ковбаси, хто за пачку гречки, хто за 5 кг цукру… Хтось продає свій голос, хтось продає свою совість, а хтось продає свою душу…

Глас Народу

новини, анекдот, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 19 грудня 2018 року


Публікації

В Білокуракине роздають цукор від депутата Сергія Шахова, 19.12.2018

Партія "Наш край" (депутат Сергій Шахов) роздає цукор (по 5 кг) та агітаційні матеріали жителям смт Білокуракине. Ринкова ціна 5 кг цукру = 60 грн. Серед агітаційних матеріалів: календарі (великий і маленький), газета "Наш край" (свідоцтво про реєстрацію: КВ 22042-11942Р від 16.05.2016). Наклад газети: 83270 примірників, №24 (61) від 14 грудня 2018 - 10 січня 2019 року. Також в пакеті з агітацією присутні: Заява на вступ до політичної партії "Наш край", анкета з опитуванням про підтримку політичних сил та голосування за ймовірних кандидатів в президенти (серед яких є Сергій Шахов) та інші, бланк звернення до народного депутата Шахова С.В. Луганська область, смт Білокуракине, 19.12.2018 року.

Білокуракинський портал

новини, анекдот про Шахова білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, прогноз погоди 19 грудня 2018 року


Публікації, фото

У Сірика вже стоїть!.. А у вас?

На центральній площі Білокуракине встановили Новорічну ялинку.

І Сірика вже стоїть. А у вас? - В Білокуракине встановили Новорічну ялинку, фото, 2018 рік
Білокуракинський портал

Новорічна ялинка Сірика Сергій Іванович, білокуракинський портал, новий рік, Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, голова селищної ради 18 грудня 2018 року


Публікації

Провід ОУН ухвалив важливі рішення

Руслан Супрун приймає порисягу члена ОУН, м.Київ, 15 грудня 2018 року

15 грудня 2018 року у приміщенні Національної спілки письменників України відбулася засідання Проводу Організації Українських Націоналістів.

Перед початком наради Голова ОУН Богдан Червак від імені Патріарха Філарета вручив голові Секретаріату ОУН Володимиру Чмиру медаль «За жертовність і любов до України».

Провід ОУН ухвалив рішення доручити Голові ОУН Богдану Черваку підписати спільну Заяву ОУН, Конгресу Українських Націоналістів(КУН) і ВО «Тризубу» ім. Степана Бандери про створення єдиного Проводу Українських Націоналістів, який відтепер координуватиме і спрямовуватиме діяльність зазначених організацій, а також і надалі сприяти консолідації і об’єднанню українського націоналістичного руху.

Провідник Рівненської обласної організації ОУН Роман Коваль доповів про роботу щодо мобілізації добровольців у разі загострення ситуації на фронті.

Із звітом про діяльність у 2018 році виступила керівник Культурної референтури ОУН Ніна Головченко, яка розповіла про низку заходів, які стали важливими подіями у культурному житті країни. Передусім йдеться про створення документального фільму «Кіндрат» (режисер Б. Гуменюк) та створення інтернет-платформи, яка висвітлює діяльність Культурної референтури ОУН.

Провід ОУН схвалив діяльність пані Ніни Головченко та Культурної референтури ОУН.

Молодий український поет Назар Данчишин презентував ідейно-естетичну концепцію діяльності молодіжного мистецького об’єднання «Вежі ім. Олега Ольжича». Після обговорення і дискусій концепція буда схвалена, а другу Назару доручено розбудовувати молодіжне об’єднання.

Про виконання рішень Президії ОУН виступив голова Секретаріату ОУН В. Чмир, який доповів про вжиті заходи щодо оптимізації діяльності Тернопільської і Луганської обласних організацій ОУН. Провід затвердив провідником Тернопільської ОУН – Володимира Грицая, а провідником Луганської ОУН – Руслана Супруна.

Голова ОУН Богдан Червак призначив своїм заступником друга Бориса Гуменюка, який відповідатиме за публічні заходи, пов’язані із проведенням виборчих кампаній.

Після завершення засідання Проводу ОУН його учасники взяли участь в урочистому підписанні спільної Заяви про створення єдиного Проводу Українських Націоналісті ОУН, КУН і ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери.

Учасників урочистого заходу привітали Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, Голова партії «Правий Сектор» Андрій Тарасенко, спільний кандидат у президенти України від українських націоналістів Руслан Кошулинський, представник Української добровольчої армії Іван Сута, Голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

Перед присутніми виступили Голова КУН Степан Брацюнь, головний командир ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери Віктор Сердулець та Голова ОУН Богдан Червак.

На завершення було виконано гімн ОУН та державний гімн «Ще не вмерла Україна».

Провід ОУН, м.Київ, 15 грудня 2018 року
Секретаріат ОУН

Руслан Супрун приймає присягу члена ОУН Київ, білокуракинський портал, організація українських націоналістів, Белокуракинский портал, повний архів матеріалів, 15 грудня 2018 року


Публікації

ЙДУ ВНОЧІ ПО БІЛОКУРАКИНЕ... НІКОГО НЕ ЧІПАЮ...

Йду нещодавно вночі по центру Білокуракине... Нікого не чіпаю... Насолоджуюсь чистим повітрям, нічною тишею, зимовою прохолодою... Було майже пів-на-другу ночі... В руках перед собою тримаю фотоапарат (дурна звичка!)...

І тут... БАЦ!!! - Якийсь спалах переді мною! Наче щось вилетіло з правого боку і миттєво кудись зникло! Я з переляку автоматично натиснув на кнопку фотоапарату... Сфотографував!..

Вдома почав роздивлятись фото... І побачив таке... Хто знає, що це було?Мабуть, НЛО? Чи, може, звичайний привид?

P.S. На фото - ніякого фотошопу, все натурально сфотографовано (неподалік ДЮСШ)!

Глас Народу

в ночі, вулиці, історична, білокуракине, білокуракинський портал, нло в Белокуракино, фото Белокуракинский портал, повний архів, 15 грудня 2018 року


Публікації

ПРО МІСЦЕВУ ВЛАДУ ТА АРТОБСТРІЛИ В БІЛОКУРАКИНЕ

Ось такі інформаційні повідомлення про дії населення в разі надзвичайного стану (при знаходженні вибухонебезпечних предметів та артобстрілу) нещодавно розклеїли на багатьох багатоквартирних будинках в Білокуракине. Воєнний стан все ж таки... Готуймося до ракетних обстрілів, білокуракинці!

Кажуть, що ці оголошення ходив розклеював сам заступник мера Шуть Д.А., а також перевіряв готовність підвальних приміщень багатоквартирних будинків для можливості в них сховатись, якщо раптом почнуться обстріли. Та коли прийшов до будинку №62 по вулиці Історичній (4-поверховий панельний будинок навпроти школи №1), щоб перевірити підвал, то управдом Бондаренко Ніна Вікторівна (дружина голови райради Бондаренка Костянтина Івановича) почала кричати на Шутя Д.А. і проганяти з двору, не пускаючи до підвалу будинку, закривши його на замок. При цьому сам Бондаренко К.І. лише втихаря спостерігав за діями своєї скандальної дружини, ховаючись в під'їзді, навіть не намагаючись її втихомирити.

Врешті решт пану Шутю довелось піти геть, так нічого не добившись і не перевіривши підвали.

Як видно, голова райради Костянтин Іванович разом з дружиною все роблять для того, щоб жителі їхнього багатоквартирного будинку мали можливість загинути якомога швидше і якісно... Або їм просто начхати на закони та порядок в нашій державі... Тим більше, що для них, як відомо, ніякої війни з Росією досі немає!..

Отака вона, наша місцева влада. Одні її представники встановлюють свій порядок та виконують Закони, а інші роблять по-своєму, ігноруючи ці Закони... А страждають прості люди... Отак і живемо...

Оголошення в Білокуракине
Глас Народу

оголошення, білокуракине, реклама білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 15 грудня 2018 року


Публікації

ХОЧЕТЕ ЗНАТИ ПРАВДУ?! ХТО КОМУ ПЛАТИТЬ, КОГО КУПУЄ І КОМУ ПРОДАЄТЬСЯ. ЧИТАЙТЕ І ДУМАЙТЕ, КОГО ОБИРАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ!

Кандидати в президенти України. Хто кого фінансує

Сто найбагатших "українців" на даний момент сконцентрували в своїх руках 37,5 млрд доларів (понад трильйон гривень) - це половина всього державного боргу України. Вони збільшили швидкість, з якою приростають їхні сумарні статки, - з торішніх 33% до нинішніх 43%. Ці статки зростають у 12 разів швидше за ВВП України. За природними ресурсами Україна займає одне з перших місць у світі (ІІ-е місце в світі після Південно-Африканської Республіки за вартістю природних ресурсів на душу населення), але ці природні ресурси працюють не на народ, а на кілька сімей неукраїнців-олігархів. Саме із-за олігархів Україна найбідніша країна Європи і входить в 10-ку найбідніших країн світу! Якщо ви проголосуєте за чергову маріонетку олігарха, яку вам нав'язує продажне телебачення, яке повністю підконтрольне олігархам, то ви проголосуєте за нищення України на чергові 5 років і подальше зубожіння українського народу!

До речі, зверніть увагу, що деякі олігархи фінансують, здавалось би, абсолютно різних за політичними поглядами кандидатів в президенти. Як ви думаєте, чому і навіщо?

Наприклад, Ігор Коломойський фінансує і Юлію Тимошенко, і Володимира Зеленського (артиста), і Олександра Шевченка (власник гірськолижного курорту "Буковель" в Прикарпатті). А раніше він також частково фінансував і Олега Ляшка. Також в активі Коломойського політичні партії цих лідерів, зокрема ВО "Батьківщина", "Укроп". Також такі проекти, як полк "Азов", батальйон "Дніпро", "Правий сектор" та деякі інші свого часу також створювались і фінансувались за ініціативою Коломойського.

Пам'ятаєте, як ще 2014-2015 роках Олег Ляшко разом з рядженими "вояками" Коломойського влаштовували показові рейди по відловлюванню сепаратистів в деяких районах Донецької та Луганської областей, зокрема, в місті Старобільськ? Все це робилось, до речі, зі згоди і мовчазного спостерігання правоохоронних органів та СБУ. Тому що так було треба!..

Але ж зараз, як відомо, Ляшко фінансується Рінатом Ахметовим, який, до речі, до недавніх пір, фінансував і "Опозиційний блок" (колишніх регіоналів). Як таке може бути? Що спільного між, здавалось би, проукраїнським політиком Олегом Ляшком та проросійським "Опозиційним блоком"? А дуже просто: ТАК ТРЕБА!!! Бо інтерес Ахметова - це протидія олігарху і президенту в одній особі - Петру Порошенку, критика його дій та Уряду! І саме Олег Ляшко зі своєю Радикальною партією та Опозиційним блоком найбільше докучають порошенківцям - принаймні, публічно кричать про це з екранів ТВ та з трибуни Верховної Ради! А саме це і треба Ахметову!

Нещодавній так званий розкол в «Опозиційному блоці», коли Юрія Бойка (найбільш вірогідного кандидата в Президенти від «Опоблоку») виключили з цієї партії його ж соратники. Хоча, насправді, розбіжності виявились в поглядах саме між олігархами, зокрема, між Віктором Медведчуком (кумом Путіна), Сергієм Льовочкіним, Дмитром Фірташом та Рінатом Ахметовим. Саме ці олігархи вкупі володіють найбільшими підприємствами України, які виробляють 2/3 ВВП держави. І саме Юрій Бойко мав би вийти в другий тур президентських виборів в Україні (за їхнім планом) разом з Юлією Тимошенко. Але щось пішло не так. Рейтинг Тимошенко явно більший за рейтинг Бойко і підробити результати виборів в таких великих масштабах було б не дуже просто. Крім того, розподілити ресурси держави між цією купкою олігархів так, щоб всім було вигідно, виявилось досить непросто, особливо враховуючи, що ділитись потрібно ще і з хуйлопутінськими наглядачами, які теж прямим чином зацікавлені в ресурсах України і спостерігають, а фактично контролюють дії своїх українських маріонеток.

Щодо Олега Ляшка - то це дійсно вигідний політичний проект, який добре купується і продається, враховуючи його ораторські здібності і уміння пристосовуватись до будь-якої влади чи опозиції. Сам Ляшко легко переходить з рук в руки від одного олігарха до іншого, як звичайна шльондра, якою почергово користуються всі, в кого є гроші, і, звичайно, Олежка буде критикувати і ганьбити тих політиків, на яких йому вкажуть його господарі-олігархи. До речі, він досить зручно влаштувався в своєму політичному сегменті, і йому за це непогано платять. Свого часу ним користувався Сергій Льовочкін , який при Януковичу був головою президентської Адміністрації. Пам'ятаєте зізнання відомого телеведучого Савіка Шустера, що ще в часи президентства Януковича йому особисто телефонували з Адміністрації Президента і нав'язливо "рекомендували" запрошувати на свої ефіри Олега Ляшка і задавати йому конкретні питання. За це Савік Шустер отримував відповідний гонорар. Хоча сам Олег Ляшко заперечував такий факт і говорив, що нічого про це не знає, але, насправді, він також отримував за участь в програмі "Шустер-Live" чималенькі гонорари, на совість відпрацьовуючи їх в кожному ефірі. Пізніше цю програму закрили, бо стала не вигідною, та і сам Савік Шустер виявився занадто вільним в своїх висловлюваннях та почав відмовлятись від виконання вказівок олігархів, навіть якщо ті пропонували йому чималі гроші. Особливо, ця програма стала заважати самому Порошенку із-за постійної і занадто відвертої критики та паплюження діючої влади та його особистої персони.

Після того, як Ляшко став непотрібним Льовочкіну, його перекупив Коломойський, а пізніше із-за певних розбіжностей (мабуть, в остаточній ціні не змогли домовитись) він від послуг Ляшка відмовився. Варто згадати деякі інтерв'ю Коломойського, який досить відверто і образливо висловлювався на його адресу, називаючи, по суті, звичайним підарасом і проституткою. І в цьому з ним важко не погодитись...

Зараз, як відомо, послугами Ляшка користується Рінат Ахметов, фінансуючи його Радикальну партію і всі їхні піар-акції. Невідомо, як довго така «співпраця» в них буде тривати, але, принаймні, від виборів до виборів, поки Ляшко буде добряче критикувати і паплюжити владу, яка не угодна якомусь олігарху (хоч Ахметову, хоч комусь іншому), то він буде ще користуватись попитом, тим більше, що вішати локшину на вуха простому народу він вміє, а значить, завжди матиме хоч і невеличкий, але сталий рейтинг в 4 - 6 відсотків. А ці відсотки іноді можуть відігравати значну роль як на президентських виборах, так і на парламентських. І Ляшко буде знову добряче на цьому заробляти.

Нині найбільші інвестиції в українські політичні проекти робить олігарх Ігор Коломойський. Бо саме він свого часу отримав від Порошенка досить великі повноваження і свободу дій (коли був призначений губернатором Дніпропетровської області). Але пізніше Порошенко, побачивши досить нахабні дії Коломойського і те, що витворяють його найманці абсолютно безкарно ледь не по всій Україні, президент збагнув свою помилку. Але своєчасно схаменувся і, користуючись своїми президентськими можливостями, зробив так, щоб у Коломойського відібрали досить велику частину статків і бізнесу в Україні, зокрема, той же «Приватбанк», який був перетворений з приватного в державний банк, а де-факто – підконтрольний самому Порошенку.

Зараз вже йде мова про те, що найближчим часом має відбутись перерозподіл енергорозподільчих («Обленерго») та газорозподільчих («Облгази») систем, якими, як відомо, зараз також володіють такі олігархи, як Ахметов та Фірташ. До речі, деякі джерела стверджують, що кінцевими бенефіціарами (власниками) українських «Обленерго» та «Облгазів» є російські власники-олігархи, і всі прибутки за газ та електроенергію в кінцевому рахунку поступають на рахунки російським олігархам.

Але, кажуть, що тепер сам Коломойський зазіхає на все більші ресурси і території України, поступово витісняючи своїх конкурентів, і фактично, хоче помститися Порошенку. Саме тому він і допомагає фінансово Юлії Тимошенко, бо вона на даний момент є найбільш рейтинговим кандидатом в Президенти. А такі проекти, як Олександр Шевченка та Володимир Зеленський – це лише підстраховка. Зокрема, артист Володимир Зеленський, який за опитуваннями, начебто, знаходиться на другому місці в рейтингу після Юлії Тимошенко – це по-суті глузування із нинішньої влади, мовляв - подивіться, до чого ви, ідіоти при владі, довели народ України, що люди вже готові голосувати навіть за клоуна Зеленського, лише б тільки не за Порошенка, який згідно всім купленим рейтингам знаходиться далеко позаду від Зеленського. Крім того, якщо в другий тур виборів раптом якимось чином вийдуть Тимошенко і Порошенко (а таке теж можливо!), то у Коломойського буде козир у вигляді рейтингу Зеленського і того ж Олександра Шевченка, який теж (я не здивуюсь!) може набрати кілька відсотків (за рейтингом -2-3%) голосів, особливо на заході України. Бо Володимир Зеленський, згідно навіть відносно чесним опитуванням, дійсно набирає великий відсоток саме на сході, центрі та півдні України. А в купі – вони віддають свої голоси Тимошенко – і… Оба-на! Юлія Тимошенко в другому турі виграє в Порошенка! Принаймні, це один із можливих сценаріїв! А пригадайте, як Володимир Зеленський натякав музиканту і співаку Святославу Вакарчуку, якого теж багато хто вважає ймовірним кандидатом в президенти, приєднатись до нього і підтримати на виборах, фактично подарувавши голоси своїх прихильників Зеленському. І хоча сам Вакарчук офіційно не заявляв про свою участь у виборах президента, його популярність і прихильність до якогось кандидата дорого коштує. І це також може бути використано в інтересах кандидата, який пройде в другий тур (за відповідну плату, звісно!).

Інші кандидати, такі як Ляшко, Гриценко, Бойко, Добкін та інші менш відомі – лише будуть відігравати роль технічних і фактично будуть торгувати своїми рейтингами, можливо, пропонуючи свою підтримку (а значить, голоси свого електорату) за певні суми чи посади при новообраному президенті. І це для них – інвестиція в майбутнє.

До речі, ще один досить рейтинговий кандидат – Анатолій Гриценко, також має своїх прихильників. Але ці прихильники – досить умовні і цілком залежать від фінансових вливань. Як відомо, кандидатура Гриценка, як найбільш поміркованого і досить ліберального політика, підтримується із-за океану, тобто США. Всі фінанси на його політичну діяльність йдуть саме із-за кордону. Його досить високий рейтинг в 7-8% - завдяки саме такій підтримці ззовні. І ці голоси електорату також можуть бути використанні як розмінна монета для тиску як на діючу владу Порошенка, так і на ймовірного наступного президента.

Зараз вже забули про таких можливих кандидатів в президенти, як Надія Савченко та Міхаїл Саакашвілі. Савченко – за гратами, а Саакашвілі – у вигнанні за кордоном. Порошенківська влада все зробила, щоб ці особи на заважали діючому президенту, бо саме вони, як більш радикально налаштовані кандидати, могли сплутати всі карти на наступних президентських виборах. Неадекватність Надії Савченко і Міхаїла Саакашвілі та їхні здібності в організації різного роду протестних майданів та державних переворотів були занадто дратівливим чинником для Порошенка і постійно тримали в напрузі не лише президента, але і чималу кількість народу, який, доведений до відчаю, міг піддатись на якусь провокацію чи заклик до радикальних дій в будь-який момент.

По суті, єдиним проукраїнським кандидатом в президенти на наступних виборах є Руслан Кошулинський – спільний кандидат від українських націоналістичних сил. Саме його – Руслана Кошулинського – колишнього віце-спікера Верховної Ради, висунули своїм кандидатом такі політичні сили, як ВО «Свобода», «Організація Українських Націоналістів» (ОУН), «Правий сектор», «Національний корпус» та інші проукраїнські політичні сили та громадські організації. Не Олега Тягнибока, а саме Руслана Кошулинського, який проявив себе і під час протестів на майдані Незалежності, і відразу після початку московсько-української війни на Донбасі пішов служити в зону АТО, де прослужив в якості звичайного сержанта більше року та на власні очі бачив і знає, що таке війна…

Як вже стало зрозуміло, війна на Донбасі є домовленістю між хуйлопутіним та різними олігархами (в т.ч. і російськими, і українськими), які лише користуються нею, щоб заробляти гроші. І самі вибори Президента України – це інвестиційний проект, в якому головне – не прогадати зі ставкою!

Зараз українські олігархи, більшість із яких, до речі (за дивним збігом!) за національністю є не українцями, а євреями або москалями, розкладують такий собі пасьянс – кого призначити наступним президентом України, а кого, навпаки – прибрати, щоб не заважав. Бо в когось з них треба вкласти гроші, але так, щоб не прогоріти, і повернути їх вже з процентами, якщо необхідний президент буде призначений на найближчі п’ять років…

Тепер думайте, за кого голосувати на наступних виборах і кого обирати президентом України на найближчі 5 років!

Глас Народу

новини, вибори кандидати в президенти України, білокуракинський портал, Ляшко Олег Хто кого фінансує, Коломойський, архів, 12 грудня 2018 року


Публікації

Білокуракинця Водолагу Є.В. затримано за дачу хабара військовому комісару в 10000 грн.!

03.12.2018 за процесуального керівництва військової прокуратури Луганського гарнізону, спільно із співробітниками УЗЕ в Луганській області ДЗЕ НП України та військовими комісаріатами Луганської області, у рамках досудового розслідування КП №42018130610000241 від 26.10.2018 за ч. 3 ст. 369 КК України, досудове розслідування у якому проводиться слідчими СУ ГУ НП в Луганській області, задокументовано факт спроби надання громадянином Водолагою Є.В. неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів на загальну суму 10000 гривень, особі яка займає відповідальне становище - військовому комісару Рубіжансько - Кремінського військового комісаріату полковнику Сіка Р.Л. за нездійснення призову до лав Збройних Сил України особи, яка працює на підприємстві Водолаги Є.В. Зловмисника затримано у порядку вимог ст. 208 КПК України. Предмет неправомірної вигоди виявлено та вилучено під час проведення слідчих дій. За результатами слідчих дій буде віришено питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Водолага Євген. Керівник Білокуракинського відділення Нова пошта Водолага Євген. Керівник Білокуракинського відділення Нова пошта Водолага Євген. Керівник Білокуракинського відділення Нова пошта Водолага Євген. Керівник Білокуракинського відділення Нова пошта
За матеріалами: https://www.facebook.com/LuhanskOVK/

новини, водолага, євген, нова пошта, керівник, білокуракинського відділення білокуракине, Нова пошта, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів матеріалів, 03 грудня 2018 року<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. Канал UA: Донбас (колишній телеканал ЛОТ - Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

Відео в цьому місяці відсутні

програма події, телеканал ЛОТ, всі випуски за грудень місяць 2018 року, Луганське обласне телебачення, канал UA:Донбас, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський, портал, сайт, відео, видео, новини, програма, юрий ромасюк, елена зверхановская, олена зверхановська, юрій ромасюк, про Білокуракине, репортер, последние новости, за грудень, декабрь 2018 года, события


Перейти на повний архів програми Події. UA:Донбас (ЛОТ) за 2018 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

01.12.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №67

08.12.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №68

15.12.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №69

22.12.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №70

29.12.2018 - Газета "Життя Білокуракинщини" №71


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

Газета "Білокуракинський портал" №20 від 29.09.2018 року - останній номер газети (дивіться на сторінці за вересень 2018).

Випуск газети "Білокуракинський портал" призупинено!


Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" в форматі PDF >>


Білокуракинський анекдот