НОВИНИ та ПОДІЇ БІЛОКУРАКИНЩИНИ, 2019 рік


Щоб переглянути всі матеріали сайту, скористайтесь навігацією по місяцям і рокам


лютий, 2019


Публікації. Відео

ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ХТО І ЯК В 2014 РОЦІ ГОТУВАВСЯ ЗУСТРІЧАТИ ПУТІНА В БІЛОКУРАКИНЕ (прихована камера - 06.05.2014)

В травні 2014 року, коли вже фактично розпочалась війна Росії проти України, Крим був анексований, а частина Донбасу окупована, в багатьох містах Луганщини відбувались захоплення адміністративних будівель проросійськими силами та найманими тітушками, а в цей час з боку Луганська в північному напрямку (в бік Старобільська) вирушила російська військова техніка, в селищі Білокуракине місцева влада готувалась з хлібом-сіллю і великою радістю зустрічати хуйлопутінських найманців з російськими прапорами та георгіївськими стрічками.

Готувались всі - і в райдержадміністрації (голова Діденко О.І. та його заступник Лапта В.М.), і в селищній раді (голова Сірик С.І. та його заступник Шуть Д.А.), і в районному військкоматі (воєнком Ніколайчук Г.О. та його заступник Острогляд В.В.). Вже тоді за вказівкою з райдержадміністрації з усіх адміністративних будівель в Білокуракине зняли українські прапори, готуючись вивішувати російські. Вичікували також і в районному відділі міліції (начальником був Волошин), хоча на всяк випадок обгородились мішками з піском, роблячи вигляд, що готуються до оборони будівлі міліції.

25 травня 2014 року в Україні мали відбутись Президентські вибори, але вже 27 квітня в Луганську сепаратистські сили, керовані російськими спецслужбами, оголосили створення «ЛНР» – так званої «Луганської Народної Республіки», які вже 11 травня збирались провести Референдум за проголошення незалежності «ЛНР», що і було потім зроблено (для видимості і для ЗМІ). А пізніше – 18 травня збирались проголосити приєднання «ЛНР» та «ДНР» до Росії.

Тоді, до речі, так званий Референдум проводили і в селищі Білокуракине, але робилось це не так організовано, як в самому Луганську та деяких інших містах Луганської області. По суті, голосування за проголошення незалежності «ЛНР» в Білокуракине відбувалось на одній із лавочок в центральному парку селища. І проводили його нинішній депутат районної ради від «Опозиційного блоку» Ярликов А.Є. та Мухіна С.В. Керували їхніми діями і давали вказівки тоді вже відсторонений колишній голова РДА Діденко О.І. та працівник райради Гринько В.С. Також до проведення даного Референдуму про незалежність «ЛНР» були залучені інші колишні представники Партії регіонів та місцеві комуністи.

Президентські вибори 25 травня фактично були проігноровані місцевою владою. Працювали у виборчих комісіях і готувались до виборів лише деякі політичні сили, зокрема, колишня Партія регіонів (кілька кандидатів – Тігіпко, Добкін, Рабинович, Бойко, Кузьмін), партія ВО «Батьківщина» (три кандидати – Тимошенко, Маломуж, Шкіряк), Радикальна партія (Ляшко), партія «Громадянська позиція» (Гриценко), Компартія (Симоненко), ВО «Свобода» (Тягнибок). Про діяльність якихось інших партій чи політичних сил в Білокуракине взагалі мало було чути. Явка на президентських виборах була дуже низькою, хоча завдяки вкиданню бюлетенів за кандидатів від Партії регіонів та Порошенка, явка була штучно завищеною.

І це було зрозуміло, тому що фактично місцева влада чекала гостей з окупованої частини Луганщини – тобто, російські війська, які до Білокуракине так і не доїхали, бо їх зупинили самі люди, які утворили добровольчі загони самооборони в Старобільському та Сватівському районах.

До речі, 06 травня керівник штабу від ВО «Батьківщина» Грибенко Ю.Г. (нині депутат Білокуракинської районної ради) вирішив пройтись по деяким магазинам канцтоварів в Білокуракине, бо отримав повідомлення про те, що в Білокуракине активно розповсюджується російська і сепаратистська символіка, зокрема георгіївська стрічка. І дійсно, в магазині «Глобус», який належить Іванюченко Л.П. лише за 3 грн. продавалась ця сама георгіївська стрічка. Тоді ще не був призначений головою райдержадміністрації Іванюченко С.І., він був лише приватним підприємцем, так само, як і його дружина Лариса Пилипівна. Але наявність в продажу в приватному магазині «Глобус» символіки держави агресора – Росії – це яскравий приклад справжнього ставлення до української держави та народу України самого Іванюченка С.І., який вже через кілька місяців був призначений головою Білокуракинської РДА.

Щодо політичних уподобань Іванюченка взагалі важко щось сказати. Його дружина раніше працювала на виборах від тієї ж партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко. Потім, коли президентом став Порошенко, уподобання змінились. Сам Іванюченко, навіть будучи призначеним головою райдержадміністрації, прилюдно заявляв, що він не підтримує політику президента Порошенка, але фактично був ним призначений на посаду. Коли в Білокуракине приїздив Олег Ляшко, то вся місцева влада радісно його зустрічала, а голова райради Бондаренко К.І. навіть назвав Ляшка своїм майбутнім Президентом, хоча до того був ярим прихильником Партії регіонів, а обраний районним депутатом від партії «Наш край». Так само радо і ледь не з поклонами до землі місцева влада завжди зустрічає депутата Верховної Ради Віталія Курила, який нині представляє політичну силу Петра Порошенка і агітує голосувати за нього на наступних президентських виборах.

То кого ж зараз підтримує місцева білокуракинська влада? Кому готується знову лизати сраку і до кого пристосовуватись в разі перемоги на чергових Президентських виборах в Україні? А може, все ще чекає приїзду сепаратистів-лугандонів з «ЛНР» чи хуйлопутінських зелених чоловічків з георгіївськими стрічками, яких вони так і не дочекались ще в 2014 році?..

Глас Народу

Іванюченко, білокуракине, білокуракинський портал, георгіївська стрічка, купити, Белокуракинский портал, відео, Іванюченко Лариса Пилипівна, магазин Глобус в Білокуракине 28 лютого 2019 року


Публікації

БРАТИ ЧИ НЕ БРАТИ?! - Ось в чому питання!

Білокуракинці! Не будьте дурнями! Якщо вам пропонують гроші за ваш голос на виборах, то БЕРІТЬ ЇХ! Але так, щоб без зайвих свідків, і відразу вимагайте всю суму! Бо якщо дають лише аванс, а все інше, як вони кажуть, після виборів, то не вірте! - Вас обов'язково надурять! Крім того, майте на увазі, що є кримінальна відповідальність за підкуп виборців не тільки для тих, хто пропонує і роздає гроші чи інші подарунки (наприклад, цукор чи гречку), але і для тих, хто їх бере. Тому тут два варіанти: або брати так, щоб про це ніхто не знав, або навпаки - зафіксувати даний факт (наприклад, зняти відео на мобільник), а потім, якщо вам раптом не додали обіцяні гроші, то у вас буде доказ того, що вам давали або пропонували гроші за голосування за визначеного кандидата. Таким чином можна буде або відразу повідомити в правоохоронні органи, або просто витребувати необхідні суми, пристрахавши тим, що оприлюдните даний факт і заявите в поліцію чи прокуратуру. Але майте на увазі, що в будь-який момент і якщо у вас раптом буде недостатньо доказів, то ви теж можете опинитись в якості обвинувачених і будете нести відповідальність згідно законодавства. Тому тричі подумайте, брати вам гроші чи якісь там подарунки, продаючи свій голос і власну совість, чи не брати!..

Глас Народу

брати хабар, білокуракине, білокуракинський портал, Вибори Президента України, Белокуракинский портал, агітація, 20 лютого 2019 року


Публікації

КАЖУТЬ... ПРО ПІДКУП ВИБОРЦІВ НА БІЛОКУРАКИНЩИНІ

Кажуть, що в Білокуракине роздавали гроші за голоси виборців. І робили це не хто інші, як представники штабу Порошенка. Але вийшов один невеличкий казус - обіцяли по 1000 грн, а заплатили лише по 500 грн. Мовляв, це лише аванс, а інші 500 грн - отримають після виборів і підтвердження голосування. Люди, звичайно, образились, бо насправді голосувати за Пороха ніхто не збирався, а лише хотіли підзаробити. Вирішили, що їх знову обдурили. Дехто із ображених повідомив поліцію, яка почала перевіряти даний факт правопорушення. Але, як завжди, не подумала про наслідки. Бо в результаті роздача грошей швиденько припинилась, і люди, які не встигли підзаробити грошенят, залишились взагалі без нічого. Тепер кількість тих, хто образився на поліцію і на стукача, який повідомив про підкуп виборців людьми Порошенка, набагато перевищує тих, хто був невдоволений отриманими 500 грн. замість 1000 грн.

Передвиборчий цирк в Білокуракине триває... Подивимось, що буде далі...

Глас Народу

Вибори, Президента в Білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, агітація, 20 лютого 2019 року


Публікації

ХТО І ДЕ БУВ НА МАЙДАНІ В ЛЮТОМУ 2014 РОКУ

Нині українці згадують події лютого 2014 року, коли на Майдані загинула Небесна сотня. Тоді більше сотні людей, які протестували на Майдані Незалежності, було вбито "Беркутом". А де в цей час був Порошенко? - Правильно! - на Майдані. А що він робив? Може, виносив загиблих чи поранених? Та ні... Він був поруч з "Беркутом"... Спокійно спілкувався і фотографувався на пам'ять (на фото).

А хто ж насправді допомагав і виносив поранених з Майдану? Випадково було зафіксовано на фото і дійсно підтверджено свідками - Руслана Кошулинського, - тоді ще в 2014 році - віце-спікера парламенту, а нині кандидата в Президенти від ВО "Свобода"...

То хто і з якого боку був на Майдані? Чиї інтереси захищав? Які ще треба докази справжнього ставлення до подій на Майдані в лютому 2014 року нинішніх кандидатів в Президенти?

Порошенко на Антимайдані спілкується і фотографується з Беркутом, 2014 рік Руслан Кошулинський на Майдані виносить поранених, 2014 рік
Глас Народу

Порошенко, Майдан Незалежності, Руслан Кошулинський, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 20 лютого 2019 року


Публікації

ПРО КОМАНДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ЛУГАНЩИНІ

Ось так працюють в Луганській команді Зеленського (дивіться на скріншоті).

Дивна річ, але я вже 3 тижні намагаюсь зв'язатись з цією так званою командою Зеленського, і узнати, де знаходиться їхній передвиборчій штаб (офіс) в селищі Білокуракине. В коментарях та при переписці в Інтернеті вони відповідають лише загальними фразами: "чекайте, інформація скоро з'явиться", "офіси будуть скоро відкриті", "слідкуйте за новинами"... і т.д. і т.п. А в результаті виходить, що у них навіть немає телефонного зв'язку. Може, хтось із білокуракинців володіє такою інформацією - де знаходиться офіс команди Зеленського в Білокуракине і як з ними зв'язатись? А то якась фантомна команда - начебто є, але начебто і немає. Уявляєте, як вони будуть формувати членів виборчих комісій та спостерігачів на дільницях? А таких дільниць в Білокуракинському районі 30. І на кожну треба як мінімум одного спостерігача, якщо сподіватись на чесні вибори, а інакше про чесні вибори в Білокуракинському районі взагалі можна забути!..

До речі, як видно з фото, серед команди Зеленського в Луганській області - Альона Чорнуха, директор ПП редакція "Життя Білокуракинщини". Як видно, в редакції роботи небагато, тому суміщати створення районної газети та роботу в передвиборчому штабі Зеленського досить зручно, а головне - вигідно! Бо, як відомо, ніякої принципової позиції колективу редакції Білокуракинської районної газети "Життя Білокуракинщини" немає і ніколи не було. Їм все одно, які матеріали публікувати - хоч лугандонів-сепарів, хоч ляшка-клоуна, хоч місцевих та регіональних продажних князьків, хоч депутата перебіжчика Курила, хоч депутата Шахова, який полюбляє підкуповувати виборців цукром... Навіть не гребують публікувати в газеті рекламу звичайних лотерей-лохотронів, які елементарно розводять людей на гроші...

Але ж хто платить гроші - той і замовляє... Оце і вся суть їхньої редакційної роботи.

А тепер, як видно, і до команди Зеленського примазались. І не дарма. Просто тому, що явно грішми запахло...

Альона Отрошко - Чорнуха - редактор Життя Білокуракинщини - працює в луганській команді Зеленського Альона Отрошко - Чорнуха - редактор Життя Білокуракинщини - працює в луганській команді Зеленського
Глас Народу

Команда Зеленського на Луганщині, Білокуракине, Білокуракинський портал, Альона Отрошко Чорнуха, редакція газети Життя Білокуракинщини, штаб, офіс 18 лютого 2019 року


Публікації

СУТЬ СХЕМИ "РОТТЕРДАМ ПЛЮС" АБО ЯК ТРЕБА ДУРИТИ УКРАЇНЦІВ

Вся суть схеми «Роттердам+» це дурити людей. Українцям розповідають, що Донбас окупований, власного вугілля Україні не вистачає, тому Уряд змушений купувати вугілля за кордоном - в Південній Африці, Австралії, США. Тобто, за тисячі кілометрів - майже з протилежного кінця світу. При тому, що в сусідніх країнах теж є вугілля, яке можна купувати при необхідності (наприклад, в Польщі, Казахстані). Але насправді, ніхто ніякого вугілля із-за океану не купує. Вугілля купується і завозиться в Україну так само з території окупованого Донбасу, але по дещо хитромудрим схемам. Наприклад, вугілля на Луганську ТЕС м. Щастя транспортується через територію Ростовської, Воронезької, Бєлгородської областей Росії, потім через м. Валуйки потяги слідують майже через всю Луганську область до м. Щастя. Відповідно, Росія отримує прибуток за пропуск своєю територією потягів з вугіллям. При цьому собівартість вугілля зростає. Крім того, як відомо, вугілля добувається на шахтах, які належать Рінату Ахметову, потім постачається на ТЕС, яка також де-факто належить і контролюється Рінатом Ахметовим, потім електрика, яка продається населенню і підприємствам області, розподіляється "Луганським Енергетичним Об'єднанням", яке також належить Рінату Ахметову. Хоча зараз, кажуть, що власник енергорозподільчих систем в Луганській області змінився. Але це поки що нічого не змінило. Бо, кажуть, як раз ця зміна власника відбулась на користь Порошенка.

На кожному етапі ціна спочатку вугілля, потім електроенергії зростає, бо з'являється додаткова вартість. І ці суми, як видно, всі залишаються в олігарха Ріната Ахметова. Звісно, частиною цих доходів він ділиться з українською владою (де-факто - з Порошенком), щоб ця схема працювала і держава в особі правоохоронних органів, прокуратури чи СБУ йому не заважала, а також ділиться із Росією (де-факто - з Путіним), щоб ті, звісно, пропускали потяги через свою територію.

А для народу України спеціально придумали пояснення, чому зростають тарифи на електрику, газ, вартість самого вугілля і т.д. - це схема «Роттердам+», коли, начебто, куплене із-за кордону вугілля вантажними судами спочатку прибуває в порт Роттердам (Нідерланди), а потім звідти потягами постачається через всю Європу в Україну. Звісно, ціна такого вугілля для України буде просто величезною, а вугілля – «золотим», тому що витрати на транспортування в кілька разів перевищують вартість самого вугілля.

Для порівняння - самі шахти Донбасу отримують за відвантажене вугілля близько 15-18 доларів за тону (а іноді і менше). Україна ж платить за це вугілля близько 125-130 доларів за тону. Тобто, в 6-7 разів більше його справжньої вартості. А це означає, що на кожній тоні вугілля олігарх Рінат Ахметов заробляє до 90-100 доларів чистого прибутку, яким, як зрозуміло, він також ділиться із Порошенком та Гройсманом, щоб ті йому не заважали і не втручалися. Приблизно за такою ж схемою працюють й інші бізнес-структури, підконтрольні Порошенку та Ахметову.

До речі, цукерки та шоколадки "Рошен" можна запросто придбати на непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей. Як таке може бути? - Дуже просто! - У кожного свій бізнес. Ахметов продає вугілля з Донбасу в Україну, а Порошенко продає свої цукерки в Донбасі.

Коли був прем'єр-міністром України ще Арсеній Яценюк - то ці схеми запроваджувались в тому числі і завдяки його таланту і підприємницьким здібностям. Бо недарма ж Яценюк за два роки перебування на посаді Прем’єр-міністра (з лютого 2014 по квітень 2016) із мільйонера перетворився на мільярдера. До речі, зараз ці мільярди працюють на Юлію Тимошенко, бо партія «Народний фронт», яку очолює А.Яценюк - це фактично «огризок» партії «Батьківщина».

На відео із серіалу "Слуга народу", де герої говорять про схему "Роттердам+", зображені якраз Рінат Ахметов та Арсеній Яценюк (якщо хтось ще цього не зрозумів).

Недарма ж Порошенко хоче заборонити показ третьої частини цього серіалу, який був виготовлений командою "Квартал 95". Бо саме в цій частині показуються і обговорюються злочинні схеми нинішньої української влади в домовленості з олігархами. Але герой Володимира Зеленського (Голобородько) саме в цій частині серіалу хоронить і Порошенка, і всі його схеми... І це дуже схоже на правду в реальному житті…

Дивіться відео та робіть правильні висновки...

Глас Народу

Вибори Президента України, схема Роттердам плюс, білокуракинський портал, Рінат Ахметов, Белокуракинский портал, Володимир Зеленський - слуга народу - 3, 17 лютого 2019 року


Публікації

Нічого нового у Павлівській школі...

12 лютого у Павлівській ЗОШ відбулися загальношкільні батьківські збори - перші у цьому навчальному році, так як їх проведення завжди є не досить доречним для адміністрації. Для початку висловимо велику вдячність гостям, а саме: представникам поліції, відділу освіти, соціальної служби за надану інформацію про булінг, насильство у сім"ї. Також сподобався виступ Аполонової І.І, яка сумлінно підготувалася до зустрічі з батьками.

Гості нас залишили, а далі... А далі про щось не досить зрозуміле говорила заступник директора школи Пономаренко А.В., супроводжуючи свій виступ демонстрацією "максимально цікавих" фотознімків з "життя" школи. Дійсно, судячи з фото, це не школа, а просто рай для наших дітей. Але де ж пані директорка? Чому не промовила ані жодного слова? Для чого ми (25 батьків) зібралися? Взагалі-то, найголовнішою причиною нашого відвідування зборів - почути дійсно конструктивні думки щодо того, як і нам - батькам, і вчителям зробити так, щоб наші діти почували себе у СВОЇЙ школі впевнено і комфортно. Як стимулювати їх до навчання та що треба зробити, щоб запобігти проявам того ж булінгу і між учнями, і між вчителями, і між директором та вчителями й разом з учнями врешті-решт. Це є найбільшим проблемним питанням школи. Що все ж таки зробити, щоб діти не тікали з уроків, без поважних причин не пропускали занять? Що зробити, щоб у класах було світло і затишно, не кажучи вже про коридор з його непроглядною темрявою...

На жаль, після уроків діти нічим не зайняті, не працюють ніякі гуртки, окрім спортивного двічі на тиждень. Класи старших дітей зовсім нічим не оснащені. Для малих телевізор з мультиками - щось за межами можливого, а деякі з них чекають на автобус по 2-3 години... Дуже дивно, але навіть питання про спонсорські внески не звучало, хоча улюбленим друкованим виданням директора є гроші (це вже зовсім інша історія). Окрасою цього зібрання була робота з батьками учнів молодшої ланки, яку підготували вчителі початкових класів на чолі з заступником директора з НВР Зінченко С.О.

Батьків зібралось зовсім мало, але на наступні збори ми, напевно, взагалі не прийдемо. Багато розмов, а незадоволення - ще більше. Так не повинно бути у новій українській школі. Інтереси наших дітей знецінені і дуже прикро, що у школу їх доводиться відпускати на свій страх і ризик.

Додано на сайт "Білокуракинський портал" без підпису

Білокуракинський портал

село Павлівка, білокуракине, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Павлівська школа, лист, 15 лютого 2019 року


Поезія. Творчість земляків

ВІТАЮ АДМІНА "БІЛОКУРАКИНСЬКОГО ПОРТАЛУ" З ДНЕМ КОМП'ЮТЕРНИКА!!!

Нехай твій комп завжди працює,
Інет стабільно байти шле!
А пальці клаву так лупцюють,
Що з неї тільки пил іде!

Нехай твій розум буде світлим,
Як найчистіше джерело,
Думки твої мандрують світом,
Всім недругам твоїм назло!

Нехай слова твої правдиві
Завжди доходять до людей.
І щоб на твоїй творчій ниві
Світліших було більш ідей.

Щоб люди злії та брехливі
Тебе минали стороной,
І щоб думки твої бурхливі
Завжди дружили з головой.

Побільше анекдотів влучних,
Таких, щоб тріскалося в пузі,
Щоб реготали всі так гучно, -
І недруги, і навіть друзі!

Нехай твій сайт стає відомим
І з кожним днем лиш цікавішим!
Хоч в тебе явно не всі вдома –
Але з тобой всім веселіше!!!
БУДЬМО!!!

Глас Народу

привітання, віршадмін сайту, білокуракинський портал, День комп'ютерника, Белокуракинский портал, поезія, 15 лютого 2019 року


Народна творчість

Віршик про громадський туалет на автостанції Білокуракине

Краще в сортир зводили би мера,
Хай би поглянув, яка там химера.
Бо він в лайні розбирається краще,
А будувати - це діло пропаще!
Хай рукава він закотить по лікті,
І попрацює на чистім інстинкті, -
Так, без зарплати, на благо громади,
Саме цього всі чекають від влади...

Глас Народу

вірш, про громадський туалет в Білокуракине, білокуракинський портал, Сірик Сергій Іванович - голова громади, Белокуракинский портал, поезія, 13 лютого 2019 року


Публікації

ЗА КОГО АГІТУЮТЬ ТА ГОЛОСУЮТЬ В БІЛОКУРАКИНСЬКІЙ ЛІКАРНІ?

Цікаве фото, еге ж? І це не фейк!

То ж за кого агітують і голосують працівники Білокуракинської районної лікарні? - Звісно! За Олежку Ляшка!

До речі, на фото крайня ліворуч - дружина 1-го заступника голови Білокуракинської РДА Щебетенка.

А хто фінансує Ляшка? - Правильно! - Рінат Ахметов!

А хто такий Рінат Ахметов? - Правильно! Це той, кого називають господарем Донбасу і соратником Януковича! І той, хто разом з Порошенком наживається на війні найбільше, грабуючи та ділячи награбоване...

То за кого будуть голосувати в Білокуракинській лікарні? - Правильно! - Або за Ляшка, або за Бойка! Що той - підарас, що той - лугандон!

Отак і будемо жити - разом з підарасами та лугандонами!.. А потім медпрацівники жаліються, що їм то зарплату урізали, то на голу ставку посадили... Бо не тому сраку лизали, і не за того голосували...

Медпрацівники Білокуракинської центральної районної лікарні голосують за Олега Ляшко
Глас Народу

Щебетенко Ірина Валеріївна, білокуракине, білокуракинський портал, Олег Ляшко, передвиборча агітація, кандидат в президенти, 13 лютого 2019 року


Кажуть

Кажуть...

Кажуть про Юрія Бойко
Народна творчість

кажуть, Юрій Бойко, білокуракинський портал, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, кандидат в президенти, 13 лютого 2019 року


Білокуракинський анекдот

Білокуракинський анекдот. Різниця є...

- Куме, от поясни мені - чим відрізняється Порошенко від Януковича?

- Та різниця є...

- Яка?..

- Ну, Янукович в свої юні роки з якогось хмиря зняв шапку, і за це відсидів. А Порошенко в свої зрілі роки з половини народу України вже встиг зняти останні штани, але досі ще так і не сидів!..

Білокуракинський анекдот

білокуракинський анекдот, білокуракине, білокуракинський портал, Порошенко і Янукович, яка різниця, анекдоти, 13 лютого 2019 року


Народна творчість

Порошенко тренується на українцях

Порошенко тренується на українцях
Народна творчість

Порошенко підарас, білокуракине, білокуракинський портал, тренується на українцях, Белокуракинский портал, Президент, 13 лютого 2019 року


Поезія. Народна творчість

Весна прийде - пиздець буде!

Весна прийде - п#здець буде!
Ми вам, падлюки, обіцяєм!
Як треба - всіх ми віднайдем
І в раз посадимо на палю! -
Всіх лугандонів, москалів,
Хто торгував країной-ненькой,
Хто крав у чесних трударів, -
Всіх покараємо швиденько!
Ми жити хочемо в країні
Свободній, вільній, незалежній.
І буде правда в Україні,
Добро і щастя лиш безмежні!

Глас Народу

весна прийде, пиздець буде, білокуракинський портал, вірш, поезія, Сірик Сергій Іванович, Іванюченко лугандон, 13 лютого 2019 року


Публікації

ЗНАЙОМЕ МІСЦЕ? ПОДОБАЄТЬСЯ?

Знайоме місце? Всі, хто приїздить в Білокуракине, знають, де воно знаходиться. Це автостанція Білокуракине та звичайний громадський туалет. Вірніше, це споруда біля автостанції, яку всі, хто приїздить в Білокуракине, відвідують в якості туалета. Хоча назвати це туалетом язик не повертається. Це просто відхоже місце, яке "привітно" і з "чудодійним" ароматом за кільканадцять метрів довкола зустрічає всіх гостей селища Білокуракине і фактично є обличчям Білокуракинщини для тих, хто сюди приїздить автобусним транспортом. Подобається?!.

До речі, подібні споруди є і в інших частинах селища Білокуракине - в центральному парку ім.Т.Шевченка, біля центральної районної бібліотеки, біля школи №1, біля СБК "Дружба" і т.д. І в цих спорудах, де люди справляють нужду, "краса" майже така сама, як і в туалеті на автостанції.

А тепер почитайте звіт голови громади Сірика С.І. про те, куди і як витрачались кошти громади і чому не знайшлось жодної копійки на ремонт громадських туалетів селища... Почитайте уважно!.. І зробіть висновки, як працює місцева влада і комунальщики селищної ради, що відбудували собі нову контору з євроремонтом... Хоча сором очі не їсть, як смердючій запах в кураківських громадських туалетах... Нажаль!..

Громадський туалет біля автостанції в Білокуракине Громадський туалет біля автостанції в Білокуракине Громадський туалет біля автостанції в Білокуракине
Глас Народу

знайоме місце, фото білокуракине, громадський туалет, Сірик Сергій Іванович, голова громади Белокуракинская громада, сортир, 12 лютого 2019 року


Афіша

Афіша в Білокуракине. Концерт в Білокуракине. "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять"

Концерт, присвячений 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану
Білокуракинська громада

концерт, 30 років виведення радянських військ, Афганістану, концерт Белокуракино, Белокуракинский портал, Анжеліка Сінєльникова, 12 лютого 2019 року


Публікації

Весна прийде - саджати будемо! Зе! Президент - Слуга народу!

Зе!борд, який набрав найбільшу кількість лайків! Згодні?! Тоді робіть правильний вибір!

Весна прийде - саджати будемо. Володимир Зеленський
Команда Зе

кандидат в президенти, Володимир Зеленський, Весна прийде - саджати будемо, новости сайт Белокуракино, Белокуракинский портал, архів, 12 лютого 2019 року


Публікації

ХТО І НАВІЩО ПОЗБАВИВ ЛЮДЕЙ ПРАВА ГОЛОСУ?

Як відомо, без прописки неможливо голосувати на виборах Президента. Але наприкінці 2018 року багатьом домогосподарствам спеціально (за вказівкою згори) було відмовлено в наданні субсидій. Думаєте, просто так? Чи немає грошей в держ.бюджеті на фінансування субсидій? Та ні... - гроші є! Але причина дещо інша! Це було зроблено спеціально перед президентськими виборами. Багато хто виписався з місця проживання, щоб зменшити загальні доходи сім'ї і отримувати субсидію на комунальні послуги. Наприклад, виписались діти, що працюють, залишивши прописаними батьків-пенсіонерів, або навпаки, працюючи батьки виписались, але залишили прописаними дітей-студентів. Але тепер, коли постало питання щодо участі у виборах, то виявилось, що без прописки неможливо взяти участь у голосуванні. І це стосується не лише переселенців з Донбасу та Криму, яких тільки офіційно в Україні близько 1,2 млн. осіб. В Україні майже мільйон людей взагалі не мають прописки, навіть постійно проживаючи в Україні на одному місці і, відповідно, вони не можуть взяти участь у виборах.

Ось так влада позбавила людей не тільки субсидії та соціального захисту, але і права голосу...

А ви ще вірите цій владі і президенту Порошенку?

Глас Народу

влада, Порошенко, вибори, Президента України, Белокуракинский портал, право голосу, 12 лютого 2019 року


Відео

Чому молодь їде з України? | Зе Президент Слуга Народу. Випуск # 5

Володимир Зеленський і Зе команда в Одесі.

Відверто поговорили з молоддю про головне. Душевно з'їздили на Привоз. Спортивно підтягнули українську.

Зе!Президент

вибори президента, Володимир Зеленський, Слуга народу, відео команди Зеленського, канал Зеленського на YouTube, відео Одеса, 09 лютого 2019 року


Відео

КОМУ СЛУЖИТЬ ОЛЕГ ЛЯШКО І ЧИ ПОТРІБЕН ВАМ ТАКИЙ ПРЕЗИДЕНТ?

Деякі білокуракинці вірять Олегу Ляшку і навіть збираються за нього голосувати на президентських виборах. Але не всі знають правду (або не хочуть знати!) про нього. Хоча деякі його земляки із села Лизине Білокуракинського району можуть багато чого цікавого розповісти про нього та його сім'ю (і пізніше така інформація з'явиться на Білокуракинському порталі).

Всім відомо, що Ляшко - не самостійний політик і лише відпрацьовує гроші, які йому платять ті чи інші олігархи чи політики, що замовляють публічні "вистави" та промови самому Олегу Ляшку та його колегам із Радикальної партії. Раніше Ляшко співпрацював із Сергієм Льовочкіним (колишнім головою адміністрації президента Януковича), потім був прислужником в олігарха Ігоря Коломойського. Потім його найняв Рінат Ахметов, щоб Ляшко гучно вдавав боротьбу з нинішньою порошенківською владою і всіляко публічно ганьбив Порошенка та Гройсмана. Кажуть, що зараз Олежку також фінансують на замовлення із Москви за посередництвом кремлівських агентів в Україні. Ляшко продовжує вдавати із себе проукраїнського політика з метою залучення на свій бік деяких проукраїнські налаштованих громадян, щоб відібрати якомога більше голосів в націоналістичних сил. Але все більше людей починають дізнаватись правди і розуміти, хто є насправді Олег Ляшко. В мережі існує досить багато різних відео, де автори розповідають зовсім іншу інформацію про діяльність Ляшка, ніж ту, що говорить сам Ляшко.

Подивіться відео і розкажіть іншу правду про Олега Ляшка іншим людям, які ще продовжують вірити цьому політику - справжньому клоуну, що легко продається і купується!

Кому він служить? Хто йому платить? Хто замовляє шоу-вистави радикалів? Скільки насправді заробляє Ляшко і які має реальні статки? Як живе і де відпочиває? Про це в цьому короткому відео) Подивіться, послухайте і зробіть висновки!:) Чи потрібен вам такий президент держави?

Автор відео: Victor Aristov

вибори президента, Олег Ляшко, Радикальна партія, відео про Ляшка, правда про Ляшка, село Лизине Білокуракинськог району, 08 лютого 2019 року


Відео

Володимир Зеленський: "Я - клоун!" | Зе Президент. Слуга Народу. Випуск #4

"Я, Володимир Зеленський, художній керівник студії Квартал 95, замахнувся на вотчину нашої еліти та пішов у Президенти України, після чого мене оголосили клоуном. Я - клоун і я цим дуже пишаюся, але я впевнений, що я такий не один. Ми розробили додаток під назвою "Я - клоун". Назви своє ім'я, розмір своєї заробітної плати, стипендії або пенсії - все те, що робить тебе клоуном та викладай у соц. мережі..."

Зе!Президент

вибори президента, Володимир Зеленський - я клоун, челендж Володимира Зеленського, відео команди Зеленського, канал Зеленського на YouTube, відео, 07 лютого 2019 року


Відео

Вечір зустрічі випускників Білокуракинської ЗОШ №1, 02.02.2019 | ВІДЕО

УКРАЇНА, Луганська область, Білокуракине. Вечір зустрічі випускників Білокуракинської ЗОШ№1, 02.02.2019 року.

Портал Білокуракине

відео вечір зустрічі випускників, білокуракинська школа №1, вечер встречи выпускников Белокуракинской школы №1, Белокуракинский портал, видео, 02 лютого 2019 року<< Перейти на повний архів матеріалів по рокам >>


Події. Канал UA: Донбас (колишній телеканал ЛОТ - Луганське обласне телебачення). ВІДЕО

Відео в цьому місяці відсутні

програма події, телеканал ЛОТ, всі випуски за лютий місяць 2019 року, Луганське обласне телебачення, канал UA:Донбас, українське, репортаж, Білокуракине, Білокуракинський, портал, сайт, відео, видео, новини, програма, юрий ромасюк, елена зверхановская, олена зверхановська, юрій ромасюк, про Білокуракине, репортер, последние новости, за лютий, февраль 2019 года, события


Перейти на повний архів програми Події. UA:Донбас (ЛОТ) за 2018 рік >>


Газета "Життя Білокуракинщини" (формат PDF)

02.02.2019 - Газета "Життя Білокуракинщини" №05

09.02.2019 - Газета "Життя Білокуракинщини" №06

16.02.2019 - Газета "Життя Білокуракинщини" №07

23.02.2019 - Газета "Життя Білокуракинщини" №08


Перейти на повний архів газети "Життя Білокуракинщини" >>


Газета "Білокуракинський портал" (формат PDF)

Газета "Білокуракинський портал" №20 від 29.09.2018 року - останній номер газети (дивіться на сторінці за вересень 2018).

Випуск газети "Білокуракинський портал" призупинено!


Перейти на повний архів газети "Білокуракинський портал" в форматі PDF >>


Білокуракинський анекдот